Neler yeni

Bootra1n ile Checkra1n yükleme (VoidLinux) Linkler yenilendi

061ilhan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
selam ben ilk kez iphon x kullaniyorum bunu ayni sekilde yapa bilirmiyim ios 14.2 yukluorginal

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
selam ben ilk kez iphon x kullaniyorum bunu ayni sekilde yapa bilirmiyim ios 14.2 yukluorginal
Jailbreak yapabilirsiniz ama bu araç ile değil, henüz gümcellenmedi bootra1n. Başka bir araç çıktı sitede araştırın bende hangisi emin değilim x kullanmadığım için.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Jump

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
iphone 7 için bu jailbreak sürümü uygun değildir hatası alıyorum. sürüm 14.1

Mehmet Gülcan

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 14 Pro
Bootra1n şuan 13.5'e kadar mı destekliyor? 0.10.2 Sürümünü kurmaya çalıştığımda sürümümün 14.0.1 olduğunu gösterdi. İşleme devam etmedi.

erenxda

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Selamın aleyküm arkadaşlar ben iPhone X kullanıyorum 2 aydır jailbreak ile 14.0.2 surumu olması lazım dün durduk yere kapanmış jailbreak gitmiş sabah yeniden jb yapmak istedim ama usbmx diye birsey hatasını verdi çözemedim yardımcı olur musunuz ?

Miritun

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Hocam error code 79 diyor nasıl çözerim

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Hocam error code 79 diyor nasıl çözerim
Error versede işlemleri doğru yapıyorsanız jb işlemi tamamlanıyor. Bootra1n sitesinden hata kodlarınada bi göz atın

Miritun

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
q
Error versede işlemleri doğru yapıyorsanız jb işlemi tamamlanıyor. Bootra1n sitesinden hata kodlarınada bi göz atın

hocam işlemler doğru 10 larca defa yaptım ama cydia uygulaması gelmiyor.

lewen

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Merhabalar.

iphone 11 - ios 13.6.1 sürümü için jailbreak yapmaya çalışıyorum fakat bu sürümü desteklemiyor diyor. Yardımcı olabilecek birileri var mı acaba?

Şimdiden teşekkür ederim.

thrasherr

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhabalar.

iphone 11 - ios 13.6.1 sürümü için jailbreak yapmaya çalışıyorum fakat bu sürümü desteklemiyor diyor. Yardımcı olabilecek birileri var mı acaba?

Şimdiden teşekkür ederim.
Checkrain iphone x ve altini destekliyor ustu icin uncover beklemeniz lazim

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
@murat.toksoz telefomum iPhone X sürüm 14.2, jb yapabilir miyim ?
Burdaki araç ile yapamazsınız bootra1n güncellenmedi. Başka bir araç vardı checkra1n 0.12.0 versiyonlu, onunla yapabilirsiniz.

Ferat

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Burdaki araç ile yapamazsınız bootra1n güncellenmedi. Başka bir araç vardı checkra1n 0.12.0 versiyonlu, onunla yapabilirsiniz.

@murat.toksoz peki bu dediğiniz yine windows üzerinden mi yapılıyor ve eğer yapılıyorsa konu linkini rica etsem yazar mısınız ? Teşekkürler

nardona

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Air
İpad air 12.5 sürümü yüklü destekliyor mu acaba

eremyigiter

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhoneSE 2020
mac bilgisayara sahibim 2.nesil SE cihazım var checkra1n uygulaması telefonumun desteklemediğini söylüyor sürüm 14.4 NASIL YAPABİLİRİM YARDIMCI OLUN BU KONUDA TECRÜBESİZİM.

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
mac bilgisayara sahibim 2.nesil SE cihazım var checkra1n uygulaması telefonumun desteklemediğini söylüyor sürüm 14.4 NASIL YAPABİLİRİM YARDIMCI OLUN BU KONUDA TECRÜBESİZİM.
checkrain optionsa girin. allow untrusted ve skip a11 seceneklerini işaretleyerek jb aktif edin. iyi forumlar.

CanerK

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
checkrain optionsa girin. allow untrusted ve skip a11 seceneklerini işaretleyerek jb aktif edin. iyi forumlar.
checkra1n 2. nesil SE desteklemez hocam.

Tips
Tips
Üst Alt