Neler yeni

Tweak Asteroid

VitaEsMorte

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Tweak Adı : Asteroid
Açıklama :
  • Ana ve kilit ekranın duvar kağıtlarını hava durumuna ve saate göre animasyonlu duvar kağıdı olarak ayarlar.
  • İstenilirse kilit ekranında hava durumu bilgisi yazılı ve sıcaklık derecesi yazılı olarak görüntülenebilir.
  • Kilit ekranına iOS 12 tarzı karşılama mesajı eklenebilir.
  • Kilit ekranında eklenen her türlü bilgi ve mesajın yeri basılı tutulup bırakılarak yeri değiştirilebilir.
Repo :
Uyumluluk : iOS 11 - 12
Sürüm & Güncelleme Tarihi : 2.0 - 04.03.2019
Fiyat : Ücretsiz.

Ekran Görüntüleri:

(Şu an için video çekmeye vaktim olmadığımdan youtube dan bulduğum basit bir inceleme)

Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

• 138.6 KB Görüntüleme: 136
  • 197.3 KB Görüntüleme: 119
  • 146.2 KB Görüntüleme: 118
  • 302 KB Görüntüleme: 118
  • 302.5 KB Görüntüleme: 113

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Tweak Adı : Asteroid
Açıklama :
  • Ana ve kilit ekranın duvar kağıtlarını hava durumuna ve saate göre animasyonlu duvar kağıdı olarak ayarlar.
  • İstenilirse kilit ekranında hava durumu bilgisi yazılı ve sıcaklık derecesi yazılı olarak görüntülenebilir.
  • Kilit ekranına iOS 12 tarzı karşılama mesajı eklenebilir.
  • Kilit ekranında eklenen her türlü bilgi ve mesajın yeri basılı tutulup bırakılarak yeri değiştirilebilir.
Repo :
Uyumluluk : iOS 11 - 12
Sürüm & Güncelleme Tarihi : 2.0 - 04.03.2019
Fiyat : Ücretsiz.

Ekran Görüntüleri:

(Şu an için video çekmeye vaktim olmadığımdan youtube dan bulduğum basit bir inceleme)

Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız
Harika dostum, ayrıca hava durumu için tweak gerekmiyor değilmi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

VitaEsMorte

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Harika dostum, ayrıca hava durumu için tweak gerekmiyor değilmi

Hayır gerekmiyor. Sadece iki hususa dikkat etmek gerekli. İlki hava durumunun konum erişimi sürekli olmalı, ikincisi ise erişilebilirlik seçeneklerinden “Hareketi Azalt” özelliği kapalı olmalı.

Aegnor

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Paylaşım için sağol güzel tweak ama çok şarj yer bu 😀

palaz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Kilit ekrana getiremedim birde animasyon kapanmıyor

VitaEsMorte

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Paylaşım için sağol güzel tweak ama çok şarj yer bu 😀
Çok şarj yemiyor gördüğüm kadarıyla. Genel ayarlarının içerisinde yenileme aralığı için süre belirliyorsunuz, benim ki 15 dk da bir yenileniyor. Eğer siz onu minimum ayar olan 30 sn yaparsanız sürekli yenileme yapacaktır, doğal olarak daha fazla şarj yiyecektir ;)

Dosya123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 14 Pro Max
Harika tweak paylaşım için teşekkürler. Şarjı sömürmüyorsa mükemmel !

VitaEsMorte

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Kilit ekrana getiremedim birde animasyon kapanmıyor
Hangi animasyon?
Live Weather kısmında enable lock screen yaptınız mı?
Ayrıca hava durumunun konum erişimi sürekli olmalı, ikincisi ise erişilebilirlik seçeneklerinden “Hareketi Azalt” özelliği kapalı olmalı.

palaz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Hangi animasyon?
Live Weather kısmında enable lock screen yaptınız mı?
Ayrıca hava durumunun konum erişimi sürekli olmalı, ikincisi ise erişilebilirlik seçeneklerinden “Hareketi Azalt” özelliği kapalı olmalı.
Onları yaptım hocam karşılama mesajları geldi mesela iyi akşamlar falan diye ama tam hava durumunu göremedim. Animasyon ana ekrandaki havanın durumuna göre bulutlar falan geçiyor ya onlar kapanmıyor.

VitaEsMorte

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Onları yaptım hocam karşılama mesajları geldi mesela iyi akşamlar falan diye ama tam hava durumunu göremedim. Animasyon ana ekrandaki havanın durumuna göre bulutlar falan geçiyor ya onlar kapanmıyor.
Enable Greeting View'i seçtikten sonra alt tarafta çıkıyor tam hava durumu seçenekleri.
Animasyonları Live Weather kısmında disable yaparak deneyin isterseniz, çünkü animasyonların kapanıp kapanmadığını denemedim hiç. Olursa bilgi verirseniz iyi olur.

Dosya123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 14 Pro Max
Hava durumu bu
9774

Bu fotoğraftaki durum da normal
9772

Peki bu neden böyle bilgisi olan var mı ?9773

VitaEsMorte

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Hava durumu bu
Ekli dosyayı görüntüle 9774

Bu fotoğraftaki durum da normal
Ekli dosyayı görüntüle 9772

Peki bu neden böyle bilgisi olan var mı ?Ekli dosyayı görüntüle 9773
Özel mesajdan da belirttiğim üzere;

Ayarlar > Gizlilik > Konum Servisleri > Hava Durumu > Her Zaman şeklinde seçili olmalı. Konumu açıp respring yapmayı deneyin.
Ayrıca kendi sayfasında bunun karşılaşılabilen bir hata olabileceği yazılmış. Bende sorun çıkmadı. Muhtemelen kısa sürede güncelleyeceklerdir.

Known Issues

• LockScreen Doesn't update
  • Weather Icon may go blank momentarily when changing pages. Just go into an app or change the page for a moment and it will reappear.
  • Weather Icon will not be the same corner radius as snowboard themed apps currently.

Dosya123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 14 Pro Max
Özel mesajdan da belirttiğim üzere;

Ayarlar > Gizlilik > Konum Servisleri > Hava Durumu > Her Zaman şeklinde seçili olmalı. Konumu açıp respring yapmayı deneyin.
Ayrıca kendi sayfasında bunun karşılaşılabilen bir hata olabileceği yazılmış. Bende sorun çıkmadı. Muhtemelen kısa sürede güncelleyeceklerdir.

Known Issues

• LockScreen Doesn't update
  • Weather Icon may go blank momentarily when changing pages. Just go into an app or change the page for a moment and it will reappear.
  • Weather Icon will not be the same corner radius as snowboard themed apps currently.
Yok hocam o yüzden yapmıyor. Tweakle beraber gelen orijinal ayarlarda live weather içindeki “Choose Custom Conditions” açık geldiği için yapıyor. Kapatınca düzeldi teşekkürler.

9778

Dosya123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 14 Pro Max
Kilit ekranındaki simgeleri taşıyamıyorum onunla alakalı bir ayar yok gördüğüm kadarıyla. Ne yapmak lazım :)

VitaEsMorte

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Kilit ekranındaki simgeleri taşıyamıyorum onunla alakalı bir ayar yok gördüğüm kadarıyla. Ne yapmak lazım :)
Videoda uygulamaları kaldırır gibi basılı tuttuğunuz zaman eklenen simgelerin yerlerinin değiştirilebildiği gösteriliyor.

Dosya123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 14 Pro Max
Videoda uygulamaları kaldırır gibi basılı tuttuğunuz zaman eklenen simgelerin yerlerinin değiştirilebildiği gösteriliyor.
Evet gördüm ama bende öyle bi tepki vermiyor sorun orda 😂

__S_W_A_T__

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Ayarlara girdiğimde asteroid kısmına tıkladığımda uygulamadan atıyor.ayar yapamıyorum.sizce nedir sıkıntısı

VitaEsMorte

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Asteroid son güncelleme ile ana ve kilit ekranda sadece gündüz gece arkaplanı değişiyor, hava durumu efekti gelmiyor nedense. Aynı sorunu yaşayan var mı? Bu arada zaten çalışıyordu tweak arkadaşlar, konum servisleri hava durumu için sürekli açık.

werty

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Asteroid uygulaması sileo'ya geçince güncelleme istedi ama güncelleme yapamıyor hata veriyor.
libCSColorPicker >= 1.0.3
libCSPreferences >= 1.1.5 istiyor
Bunları da hiçbir repoda bulamıyorum. Yukarıdaki eklentileri güncelleyebilen var mı?

muratkisi

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Asteroid uygulaması sileo'ya geçince güncelleme istedi ama güncelleme yapamıyor hata veriyor.
libCSColorPicker >= 1.0.3
libCSPreferences >= 1.1.5 istiyor
Bunları da hiçbir repoda bulamıyorum. Yukarıdaki eklentileri güncelleyebilen var mı?
Az yukarıya bak orda bir repo adresi var onu yükle sorun kalmaz

Tips
Tips
Üst Alt