Neler yeni

Apple PAY ( Türkiyede Kullanma) Resimli anlatım

mtel

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
Merhaba bilgiler için teşekkürler. Nasıl kullanıyoruz bilemedim? Temazsız kartlar gibimi? Markete gittik ne yapıcaz?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

oz6ur

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Bende akşam iş dönüşü markette denedim bakiye yetersiz uyarısı verdi. Sanal kart tanımalıydı ondan mi olmadı acaba.
Şimdi gerçek sanal olmayan hesap kartımı tanımladım bakalım. Yarın tekrar deneyeceğim.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

NEHIR4233

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Neden oldu bilmiyorum nasıl oldu bilmiyorum benim karttan 98 lira çekti.kartı iptal edeceğim curve ye giriş yapamıyorum ne var ne yok iptal edeceğim giriş yapamıyorum.Yapı kredi TL kart ekledim ehliyeti tanımladım selfie yaptım 0.77 dolarmı ne çekilecek diye mesaj geldi onayladım.kıllandım internet bankacılığına bir girdim 98 lira gitmiş.geride alamayız sanırım artık.

Afyonteam

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Neden oldu bilmiyorum nasıl oldu bilmiyorum benim karttan 98 lira çekti.kartı iptal edeceğim curve ye giriş yapamıyorum ne var ne yok iptal edeceğim giriş yapamıyorum.Yapı kredi TL kart ekledim ehliyeti tanımladım selfie yaptım 0.77 dolarmı ne çekilecek diye mesaj geldi onayladım.kıllandım internet bankacılığına bir girdim 98 lira gitmiş.geride alamayız sanırım artık.
Ekran görüntüsü atabilirmisiniz o kadar çekmesi imkansız zaten kart tanımlarken 3D secure şifresi ile tanimlayabiliyorsunuz

NEHIR4233

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Ekran görüntüsü atabilirmisiniz o kadar çekmesi imkansız zaten kart tanımlarken 3D secure şifresi ile tanimlayabiliyorsunuz
Hocam buyur 93,85 tl bir çekti 7,99 tl bir çekti hemen iptal etmenin yollarını aradım web den girilmiyor.Cepten girilmiyor.webten google dan aratarak iptal nasıl edilir bulmaya çalıştım.Sanırım 7,99 olanı bir şekilde geri iade ettiler ama 93,85 tl nin iadesi olurmu çok emin değilim.

IMG_0187.PNG

YvzEser

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Markete işlem yaptınmı çalışıyormu denedinmi?

Super calisiyor :)) hic bir problem yok ayrica ilk basta kartimdan cektigi 7 yi geri iade etti kisacasi provizyon cekiyor onaylandimi geri yatiriyor sorunsuz muhtesem oldu.. emeklerinize sağlık

Afyonteam

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Hocam buyur 93,85 tl bir çekti 7,99 tl bir çekti hemen iptal etmenin yollarını aradım web den girilmiyor.Cepten girilmiyor.webten google dan aratarak iptal nasıl edilir bulmaya çalıştım.Sanırım 7,99 olanı bir şekilde geri iade ettiler ama 93,85 tl nin iadesi olurmu çok emin değilim.

Ekli dosyayı görüntüle 18095
Yapı krediyle görüşün diğer banklarda sorun olmuyir yapı kredide oluyor sanırım

oz6ur

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Super calisiyor :)) hic bir problem yok ayrica ilk basta kartimdan cektigi 7 yi geri iade etti kisacasi provizyon cekiyor onaylandimi geri yatiriyor sorunsuz muhtesem oldu.. emeklerinize sağlık
Tanımladığınız kart , fiziksel asıl kart mı? ben sanal tanımlamıştım da bakiye yetersiz hatası verdi ondan merak ettim.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

NEHIR4233

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Yapı krediyle görüşün diğer banklarda sorun olmuyir yapı kredide oluyor sanırım
Yapı krediyi arasamda iade olacağını sanmıyorum .Sonuçta adamlar çekti bitti iş.bana 0,77 paund çekilecek diye şifre geldi o yüzden onayladım.Gariplikler beni bulur zaten

Afyonteam

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Yapı krediyi arasamda iade olacağını sanmıyorum .Sonuçta adamlar çekti bitti iş.bana 0,77 paund çekilecek diye şifre geldi o yüzden onayladım.Gariplikler beni bulur zaten
bence deneyin banka onlara uyarı çeker onlarda yatırır

NEHIR4233

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
bence deneyin banka onlara uyarı çeker onlarda yatırır
9,99 euro çekilmiş bankaya şimdi itirazda bulundum.Dosya açtılar ama bu apple pay olayını kullanmak istiyordum şimdi nasıl güveneyim.Sanal kartıda sanırım kabul etmiyor sistemleri.Güvenip tekrar işlemde yapamam:((

Afyonteam

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
9,99 euro çekilmiş bankaya şimdi itirazda bulundum.Dosya açtılar ama bu apple pay olayını kullanmak istiyordum şimdi nasıl güveneyim.Sanal kartıda sanırım kabul etmiyor sistemleri.Güvenip tekrar işlemde yapamam:((
Sanal kart acın yapı krediden içine 5-10 lira atıp öyle deneyin

NEHIR4233

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Ben de harcama itirazı dilekçesi gönderdim
kullanmak istiyorum ama herkeste 8 lira çekerken bende 93 sende 102 çekiliyor anlama veremedim.sanal kart eklemeye çalıştım olmadı.kredi kartını limit yüksek diye eklemedim.Neyse bakacağız artık iade olursa ne mutlu

BurkayBozaci

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
kullanmak istiyorum ama herkeste 8 lira çekerken bende 93 sende 102 çekiliyor anlama veremedim.sanal kart eklemeye çalıştım olmadı.kredi kartını limit yüksek diye eklemedim.Neyse bakacağız artık iade olursa ne mutlu
Ufak miktarlar da çekildi hesaptan kendi kendine iadesi gerçekleşti. Ama bun 102 liralık tutar iadesini yapmadılar. Ben de anlam veremedim bu olaya. En iyisi uzak durmak. Uygulamada işlem de yapamıyorum.

Mahoo

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 8 Plus
Sanal kart acın yapı krediden içine 5-10 lira atıp öyle deneyin
Ben 2 tane sanal kart ekledim 2 sinede yetersiz bakiye hatası veriyo oysa 2 sindede 100 tl yüklü ama işlem yapmıyo sorun sanalkartlarda sanırım

Afyonteam

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Ben 2 tane sanal kart ekledim 2 sinede yetersiz bakiye hatası veriyo oysa 2 sindede 100 tl yüklü ama işlem yapmıyo sorun sanalkartlarda sanırım

Paracard Bonus'unuz telefon ve posta ile alisverise kapali oldugundan isleminiz gerceklestirilememistir. Paracard Bonus'unuzu telefon ve posta ile alisverise acmak icin "MOTO" ve kartin son 6 hanesini yazip 3340'a gonderebilirsiniz

Bana böyle SMS gelmişti sende bir denermisin SMS atıp

Mahoo

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 8 Plus
Paracard Bonus'unuz telefon ve posta ile alisverise kapali oldugundan isleminiz gerceklestirilememistir. Paracard Bonus'unuzu telefon ve posta ile alisverise acmak icin "MOTO" ve kartin son 6 hanesini yazip 3340'a gonderebilirsiniz

Bana böyle SMS gelmişti sende bir denermisin SMS atıp
Sanal Kartım Sendeki Asıl Kartmı?

Mahoo

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 8 Plus
Asıl Kartmı Ekli Sanalmı?

Mahoo

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 8 Plus
Bende asıl kart ekli ama
Sen sanal kartın son 6 rakamını SMS at belki açılır
Sanmam adamlar asışiş kartı ekletiyor açılcası biraz güvenim sarsıldı asıl kartı eklemem limiti çok ocağımızı söndürürler ben bu sevdadan vazgeçmeye karar verdim

berkayaksoy

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
Uygulamada adımlarda ilerlerken fiziksel Curve kart almak ister misiniz diye soruyor. Classic Card için (mavi olan 5,99€) diğer mor olan kart 9.99€. Fiziksel kart almak istemiyorum diye devam etmeniz gerekiyordu. Fiziksel kart siparişi vermişsiniz siz.

Tips
Tips
Üst Alt