Neler yeni

Apple PAY ( Türkiyede Kullanma) Resimli anlatım

Afyonteam

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
IMG-5045.png

uygulamayı yüklüyoruz,
üye olurken prome codumu yazarsanız memnum olurum prome codum: nvwkplle
Kayıt oluyoruz kayıt olurken Türk numarası kullanabiliriz doğrulama sms geliyor, fakat adres olarak yurtdışı bir adres sallayabilirsiniz, Kayıt olduktan sonra isim soy ismi sallamayın
çünkü ehliyet pasaport istiyor akabinde selfi çekmeniz gerekiyor sahte kişi olmamadığınızı kanıtmalak için zaten herseyi eksiksiz yaparsanız 10 dk içinde hesabınız onaylanıyor.
ve sonra garanti enpara sanal kartınızı tanımlayıp kullanabilirsiniz. apple wallet ülkenizde kullanılamıyor hatası alırsanız iphone ayarlardından bölgenizi avrupada bir ülke yapabilirsiniz daha sonra bir kere kullandıktan sonra tekrar Türkiye yapabilirsiniz

Güncelleme : TürkTelekom hatlarına sms gelmiyor Turkcellilere geliyor vodafonlulara test edemedim.

IMG-5045.png
Video ekledim
Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız

Son düzenleme:

Validaliy

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Merhaba, her şeyi eksiksiz yaptım ama işlemim onaylanmadı.2A306BAD-BD93-40CC-A798-A44D9AC182D2.png

Validaliy

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
VPN kullanmadan denedim sonuç elde edemedim.

ugrbnk

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Harcama paund biriminden TL biriminden mi oluyor.

berkayaksoy

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
Eline sağlık dostum. Kurulumları gerçekleştirdim. Sormak istediğim bir şey var. Şimdi Curved kart tanımladı Apple Pay’da de o kart numarası gözüküyor. Enpara kartını ekleyip doğrulattım orada da bir problem yok. Sormak istediğim bir şey var. Bu Curved karta bakiye felan yüklemiyoruz değil mi ? Alışveriş yaparken direk Enpara’dan mı çekecek ?

Afyonteam

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Eline sağlık dostum. Kurulumları gerçekleştirdim. Sormak istediğim bir şey var. Şimdi Curved kart tanımladı Apple Pay’da de o kart numarası gözüküyor. Enpara kartını ekleyip doğrulattım orada da bir problem yok. Sormak istediğim bir şey var. Bu Curved karta bakiye felan yüklemiyoruz değil mi ? Alışveriş yaparken direk Enpara’dan mı çekecek ?
Hayır yüklemiyoruz direk bizim eklediğimiz karttan cekiyor %0.10 kuruş kur farkı oluyor
Oda çok dusuk zaten etkilemiyor

berkayaksoy

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
Hayır yüklemiyoruz direk bizim eklediğimiz karttan cekiyor %0.10 kuruş kur farkı oluyor
Oda çok dusuk zaten etkilemiyor
Anlaşıldı hocam. 100 TL'de %0,10 komisyon 10 kuruş yapıyor o zaman. Gayet iyiymiş. Teşekkürler.
Mesaj düzenlendi:

Gayet güzel çalışıyor. Ama 29,70 TL’lik alışverişe 1,10 TL komisyon fazla ya 😂

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Afyonteam

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Anlaşıldı hocam. 100 TL'de %0,10 komisyon 10 kuruş yapıyor o zaman. Gayet iyiymiş. Teşekkürler.
Mesaj düzenlendi:

Gayet güzel çalışıyor. Ama 29,70 TL’lik alışverişe 1,10 TL komisyon fazla ya 😂
Bankadan bankaya hafta sonları mesai saatleri dışında farklılık gösterebilir geçenlerde bir arkadaş 300 tlil alışverişe 5 tlik bir fark Ödemiş

oz6ur

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Bana doğrulama SMS gelmiyor..

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Afyonteam

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Bana doğrulama SMS gelmiyor..

Başka bir numara ile deneme sansınız varsa deneyin SMS gelmeyen siz hariç kimse olmadı

YvzEser

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Garanti kartini onayladim ama 7₺ ucret kesti direk :) uygulama cok basarili tskler

Dr.Wave

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
2BCA519A-A63E-4D9F-84B5-1B6A46B51BC0.png
bu hatayla karsilastim transaction kodunu girdikten sonra

Mahoo

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 8 Plus
Garanti kartini onayladim ama 7₺ ucret kesti direk :) uygulama cok basarili tskler
Markete işlem yaptınmı çalışıyormu denedinmi?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

oz6ur

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
İşlem tamam. Teşekkürler

Mahoo

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 8 Plus
İşlem tamam. Teşekkürler

Buraya kadar tamamda işte alışveriş yap bi dene onaylanıyormu ben denedim işlem onaylamadı bakalım bendemi sorun yoksa semdedemi

Afyonteam

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Buraya kadar tamamda işte alışveriş yap bi dene onaylanıyormu ben denedim işlem onaylamadı bakalım bendemi sorun yoksa semdedemi

Onaylanır ben günde kaç defa alışveriş alışveriş yapıyorum yukarda başka bir arkadaş ta alışveriş yapmış
Alışveriş yapamayan kartlari

Paracard Bonus'unuz telefon ve posta ile alisverise kapali oldugundan isleminiz gerceklestirilememistir. Paracard Bonus'unuzu telefon ve posta ile alisverise acmak icin "MOTO" ve kartin son 6 hanesini yazip 3340'a gonderebilirsiniz B002

Diye mesaj geliyor bana böyle geldi SMS yaptım açıldı

Mahoo

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 8 Plus
Onaylanır ben günde kaç defa alışveriş alışveriş yapıyorum yukarda başka bir arkadaş ta alışveriş yapmış
Alışveriş yapamayan kartlari

Paracard Bonus'unuz telefon ve posta ile alisverise kapali oldugundan isleminiz gerceklestirilememistir. Paracard Bonus'unuzu telefon ve posta ile alisverise acmak icin "MOTO" ve kartin son 6 hanesini yazip 3340'a gonderebilirsiniz B002

Diye mesaj geliyor bana böyle geldi SMS yaptım açıldı
Sana zahmet dışardaysan bi mobil veri kapalı şekilde dene kardeşim bir su filan al :)

Gülümse Kaderine :)

Afyonteam

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Sana zahmet dışardaysan bi mobil veri kapalı şekilde dene kardeşim bir su filan al :)

Suan isdeyim ama dışarı çıktığımda senin icin denerim ama internet olmadan olmaz sanırım

oz6ur

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Daha alışveriş yapmadım. ben de sanal bonus kartımı tanımladım.
Ben de merak ediyorum açıkçası alışveriş sırasında nasıl olacak.tabi internet olmadan olmaz diye düşünüyorum.

Mahoo

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 8 Plus
Suan isdeyim ama dışarı çıktığımda senin icin denerim ama internet olmadan olmaz sanırım
Bence olması gerek hadi adamın interneti bitti nasıl alışveriş yapamayacakmı açlıktan ölecekmi bence internetsizde çalışmalı fiziksel kart nasıl internet gerektirmiyorsa aynı sistem bence sadece kartı algılaması yeterli

Mahoo

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 8 Plus
Akşam Mobil Veri Açık Denedim Markete Ama Yine Aynı Uyarıyı Veriyor Yetersiz Bakiye Diyor Bu Sorunu Nasıl Aşacağım :(

Tips
Tips
Üst Alt