Neler yeni

IconMask 3D IconMask

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
IconMask: 3D
Açıklama: Ekrandaki tüm ikonlara kullanılan temadan bağımsız olarak görüntü ekler. Anemone dan aktif etmeniz yeterli.
Uyumluluk: iOS 9-11.4
Gereksinim: Anemone
Sürüm: 1.0
Repo: 3Diconmask

Ekran Görüntüsü:

WhatsApp Image 2018-08-25 at 00.59.48.jpeg

Son düzenleme:

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
@omeraksoy tam emin değilim.. System > Library > PrivateFrameworks > MobileIcons.framework kısmında appiconmask isimlilerle bunun içindekileri manuel değiştirmen lazım ve sonrasında uicache + respring yapman lazım. Ama dikkatli ol sistem dosyalarına zarar verebilirsin.. Muhakkak yedekli dene eğer deneyeceksen ;)

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
@omeraksoy tam emin değilim.. System > Library > PrivateFrameworks > MobileIcons.framework kısmında appiconmask isimlilerle bunun içindekileri manuel değiştirmen lazım ve sonrasında uicache + respring yapman lazım. Ama dikkatli ol sistem dosyalarına zarar verebilirsin.. Muhakkak yedekli dene eğer deneyeceksen ;)
her şekilde cihaza anemona kurucağım galiba deneyeyim en fazla ölürüz (elmada kalırız)

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
bende kurulu sorun olmadı :D 2-3 içinde 20 taneye yakın iconmask atıcam hepsini de denedim telde sorun olmadı ;)

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
bende kurulu sorun olmadı :D 2-3 içinde 20 taneye yakın iconmask atıcam hepsini de denedim telde sorun olmadı ;)
bekliyorum o zaman :D bu arada repoda 3d olarak eklenmiş 3d iconmask olarak değiştirebilirseniz arkadaşlar aratırken bulamaz yoksa.

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
manuel yaptıysan uicache ve respring işe yaramayabilir.. restart etmen gerekir cihazı..LDRESTART (sen küçükharflerle yaz) deneyebilirsin. İşe yaramazsa mecburen cihazı restart edeceksin :D

bu arada paket adını da düzenledim ;)

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
manuel yaptıysan uicache ve respring işe yaramayabilir.. restart etmen gerekir cihazı..LDRESTART (sen küçükharflerle yaz) deneyebilirsin. İşe yaramazsa mecburen cihazı restart edeceksin :D

bu arada paket adını da düzenledim ;)
eski haline çevirmiştim neyse bakalım LDRESTART bunu terminala yazcağım dimi

Tips
Tips
Üst Alt