Neler yeni

12.4 te Chimera mı Uncover mı? Hangisi ve neden ?

nakressa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Mrblar.. Konuyu ben açmıştım. İPhone X kullanıyorum. 5 - 6 aydır IOS 12.0.1 de unc0ver jailbreak kullandım. Haftada bir kere telefonun donup kapanması dışında sıkıntısız kullandım. 12.4 jailbreak çıkınca sistemi güncelledim. Sileo deneyimlenmek adına chimera kurdum. 4 gün kadar kullandım. Telefonu kapatıp açmam gerekti ve jailbreak tekrar aktif edemedim her yolu siteyi denedim olmadı. Restore yaptım unc0ver jb kurdum sıkıntısız kapanmadan 5 gün kadar kullandım. Sonra yazılan yorumlara bakarak acaba sileo olan chimera mı kurmalıydım dedim. İmzalar kapanmadan tekrar restore yaptım chimera kurdum. gün kullandım. Kurduktan bir gün sonra telefon dondu zorla kapatıp geri açtım. Jailbreak aktif edip devam dedim bir gün sonra tekrar telefon kendini kapatıp açtı. Yani hep sorunla karşılaştım. Bugün imzalar kapanmadan restore yaptım ve unc0ver kurdum tekrar. Şuan sorunsuz kullanıyorum. Şarj konusunda da unc0ver daha başarılı geldi. Deneyimlerim bu şekilde. Artık unc0ver kullanmaya devam edecem. Karşılaştığım sorun olursa yazarım..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tips
Tips
Üst Alt