Neler yeni

11.3.1 Jb Donma Problemi

DevilKing

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Selamlar

Cihaz 11.3.1 iPhoneX jb cihazda çok sıkta olmasa ara sıra donmalar yaşıyorum ve hiç bir şekilde müdahale edemiyorum kendi kendine kapanıp açılıyor bu durumu yaşayanlar varmı aramızda ?

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
çok sık olmasada bende yasıyorum.ı phone 7 plus...

Elmar123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
crackli tweak kullaniyormusunuz?

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Halayın başını Anemone çekiyor, varsa bi tweak listelerinizi alırım. :H

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Yada Crashreporter kullanın orda çöken işlemi belirtin.

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Yada Crashreporter kullanın orda çöken işlemi belirtin.
donmalarda crashreporterda herhangi bir rapor göstermiyor....yanlız söyle birsey var donma yaşayan arkadaşlara naçizane bir tavsiye donma oldugu zaman sakın hard reset veya cihazı kapatıp açmayı denemeyin bırakın cihaz kendi kendine kapanıp acılsınben bir kere denedim ve bütün jailbreak vs.tüm ayarlarımı tekrar yapmak zorunda kaldım...bu arada ben herhangi cracklı bir uygulama kullanmıyorum...

Elmar123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
donmalarda crashreporterda herhangi bir rapor göstermiyor....yanlız söyle birsey var donma yaşayan arkadaşlara naçizane bir tavsiye donma oldugu zaman sakın hard reset veya cihazı kapatıp açmayı denemeyin bırakın cihaz kendi kendine kapanıp acılsınben bir kere denedim ve bütün jailbreak vs.tüm ayarlarımı tekrar yapmak zorunda kaldım...bu arada ben herhangi cracklı bir uygulama kullanmıyorum...
batarya kapasiteniz nasil? cok dusmusse eger cihazda yavaslamalar,donmalar ola biliyor

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
batarya kapasiteniz nasil? cok dusmusse eger cihazda yavaslamalar,donmalar ola biliyor
valla o gün be gün degişiyor.bazen bakıyorsun 1.5 gün gidiyor bazen bakıyorsun 2 gün gidiyor bazen 1 gün gidiyor 1 gün dedigim işten eve gittigimde saat 10 gibi falan şarja koyuyorum...çok kurcalamazsam 1.5 gün gidiyor yani....

volcy123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Cok nadir bende de donma oluyor mecbur hard reset ediyorum cihazi.

Elmar123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
valla o gün be gün degişiyor.bazen bakıyorsun 1.5 gün gidiyor bazen bakıyorsun 2 gün gidiyor bazen 1 gün gidiyor 1 gün dedigim işten eve gittigimde saat 10 gibi falan şarja koyuyorum...çok kurcalamazsam 1.5 gün gidiyor yani....
batary life kullaniyorsaniz icinden bir ekran resmi ata bilirmisiniz batarya degerlerine bakayim?
Mesaj düzenlendi:

Cok nadir bende de donma oluyor mecbur hard reset ediyorum cihazi.
sizde batteery lifeden bir ekran resmi atsaniz degerlendirme yapariz

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
batary life kullaniyorsaniz icinden bir ekran resmi ata bilirmisiniz batarya degerlerine bakayim?
Mesaj düzenlendi:

sizde batteery lifeden bir ekran resmi atsaniz degerlendirme yapariz
Onu kullanmıyorum ama söyle bir resim atayım size.

DevilKing

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
hocam bunda çökme problemi yada farklı hatalarla karşılaşmıyorsunuz temaya etki edici görsel ve font kullanmıyorum , sadece donma yaşanıyor ve tutuluyor cihaz bazen kapanıp açılıyor jb gidiyor bazense jb'ye etki etmiyor.

Grknbrk

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
o arasıra donmalar kitlenmeler bende vardı .11.1.2 stok haritalar uygulamasını silmiştim. kullanmadığım için tekrar kurdum düzeldi.
suan cok cok nadir arama yaparken cöküyor oda whooltzpro tweak yüzünden die düşünüyorum.

Elmar123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
pil sagligi cok iyi bundan kaynaklanmadigini ogrenmis olduk gorunuse gore font kullaniyorsunuz ondanda kaynaklana bilir siz soyle yapin fontu deaktif edib bir sure kullanin ayni sorun olucakmi eger olursa jbsiz moda gecib bir surede oyle kullanin olucakmi yinede

DevilKing

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
jb'siz sorun yok hocam ben font ve tema kullanmadığım halde alıyorum bu hataları

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
pil sagligi cok iyi bundan kaynaklanmadigini ogrenmis olduk gorunuse gore font kullaniyorsunuz ondanda kaynaklana bilir siz soyle yapin fontu deaktif edib bir sure kullanin ayni sorun olucakmi eger olursa jbsiz moda gecib bir surede oyle kullanin olucakmi yinede
bende sizinle aynı fikirdeyim.font tan kaynaklanıyor olabilir.ama font kullanmıyorkende 3 4 defa yasamıştım bu sorunu.hatta dev hesabına geçmeden önce baya bir sık yasıyordum.dev hesabına geçtikten sonra ilk defa dün akşam yaşadım....

Elmar123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
bende sizinle aynı fikirdeyim.font tan kaynaklanıyor olabilir.ama font kullanmıyorkende 3 4 defa yasamıştım bu sorunu.hatta dev hesabına geçmeden önce baya bir sık yasıyordum.dev hesabına geçtikten sonra ilk defa dün akşam yaşadım....
her neyse bu bir seyden kaynaklaniyor bu tweakte ola bilir baska biseyde bu kadar kiside yasaniyorsa bu ortak bir neden var tweak resimlerinizi atmaniz gerekecek

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
her neyse bu bir seyden kaynaklaniyor bu tweakte ola bilir baska biseyde bu kadar kiside yasaniyorsa bu ortak bir neden var tweak resimlerinizi atmaniz gerekecek
ilave olarak bytafont,certime.tweakcleaner,bobbymovie var ayrı a Filza,NewTerm ve EQE,cercube var.

Tips
Tips
Üst Alt