Neler yeni

Yeni iPhone'da Eski iCloud hesabını yedekleme olarak kullanmak

erkamacar

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Merhabalar i7 camiasından i12P camiasına geçiş yapacağım. Severek kullandığım iCloud adresimi yeni cihazda da kullanmak istiyorum lakin i7'de bu iCloud'u Jailberaklı iken Whatsapp yedekelemede kullanmıştım haliyle kalıntılar kalmış olabileceğinden şüpheliyim. iCloud web ve uygulamasından herşeyi sildim. Yine de emin olamıyorum. Yapmam gerken başka bir işlem var mıdır acaba?

frknm99

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XR
Merhabalar i7 camiasından i12P camiasına geçiş yapacağım. Severek kullandığım iCloud adresimi yeni cihazda da kullanmak istiyorum lakin i7'de bu iCloud'u Jailberaklı iken Whatsapp yedekelemede kullanmıştım haliyle kalıntılar kalmış olabileceğinden şüpheliyim. iCloud web ve uygulamasından herşeyi sildim. Yine de emin olamıyorum. Yapmam gerken başka bir işlem var mıdır acaba?
selamlar cihaz yedeği kurmadığınız sürece yeni telefona herhangi bir gereksiz dosya geçmeyecektir. whatsapp, kişiler, notlar vs. kurulumları yapabilirsiniz

erkamacar

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
selamlar cihaz yedeği kurmadığınız sürece yeni telefona herhangi bir gereksiz dosya geçmeyecektir. whatsapp, kişiler, notlar vs. kurulumları yapabilirsiniz
Tamamdır hocam, yeni cihaz olarak kurup, iCloud'a giriş yapacağım sonrasında Whatsapp içinden geri yükleme yapacağım. Sakınca yoktur değil mi?

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Ne kalıntısı hocam öyle bişey yok merak etme :) Kur ikisine de gitsin bişey olmaz.

Tips
Tips
Üst Alt