Neler yeni

Yeni aldığım Deji bataryada şarjın çok çabuk bitmesi.

Elmar123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Merhaba herkese.İphone 6 için Dejinin max serisinden 2316mah olan bataryasını sipariş verdim ve batarya elime ulaştı kendim söktum taktım.Sorun şu ki pil sağlığı 100 gösteriyor ama şarj bildiyiniz uçuyor.2316mah bayarya performansını sergilemiyor.Hata iphone 6-nın orjinal 1800mah bataryasından bile çabuk bitiyor.Bunun sebebbi ne ola bilir?

Erdzhan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Aynı sorun bende de var pili deji markayla değiştirdiğimden beri ne doğru düzgün oyun oynanıyor ne de doğru düzgün şarjım gidiyor. Pil yüzdeleri kafasına göre değişiyor. biraz daha böyle devam ederse servis yoluyla orijinal batarya veya baseus marka ürünlere geçmeyi düşünüyorum.

Elmar123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Aynı sorun bende de var pili deji markayla değiştirdiğimden beri ne doğru düzgün oyun oynanıyor ne de doğru düzgün şarjım gidiyor. Pil yüzdeleri kafasına göre değişiyor. biraz daha böyle devam ederse servis yoluyla orijinal batarya veya baseus marka ürünlere geçmeyi düşünüyorum.
Baseus da tavsiye etmiyorum.İphone 6 için 2200mah olanını kullandım ilk 5 ay harika sonrası baya bozuyor kendisini ki ben telefonda oyun falanda oynanam yalnız sosyal ağları kullanıyorum buna rağmen pil sağlığı 5 aydan sonra 87-ye duştu

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Arkadaşlar ufak bi tavsiye vermek isterim. Batarya alacaksanız internetten almayın, direk telefoncu dükkanlarından alın. İnternette genelde bayilerde satma süresi geçmiş bataryalar satıyorlar.

ataberkycl91

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
ben de aldım deji max iphone 8 için seti vs de var deneyip yazarım hocam.

Son düzenleme:

mahir66

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Bir hafta falan önce pil sağlığının kötü olduğunu görünce garantim var pili değiştireyim dedim. Yorucu bir dizi olayların ardından Apple 500 şarj döngü dolandırıcılığını fark ettim

pil menüsü altında servis yazıyor ama piliniz garanti kapsamında değildir demiyor çünkü sizi servise yöneltip orda piyasada ki 130 liralık pili size 300 e kitleme planı var

apple bu nitelikli dolandırıcılık oyununu öğrenince serviste pili değiştirmedim servisteki orta çağ teknoloji bilgisine sahip torpille işe girmiş kadından bahsetmiyorum

İstediğimi alamadan hevesim kursağımda kaldı eve döndüm int pil aradım önceki cihazımda (5s) deji pil kullanmıştım aklıma o geldi

6s bir deji pil aldım bakalım bir kaç gündür kullanıyorum şimdilik iyi gibi görünüyor anormal bir zayıflama olursa paylaşırım burada

deji pil üretimi yapan firmanın üst kalitesini yoğun talepten dolayı bi tık düşürdüğünü sanıyorum göreceğiz

ataberkycl91

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Bir hafta falan önce pil sağlığının kötü olduğunu görünce garantim var pili değiştireyim dedim. Yorucu bir dizi olayların ardından Apple 500 şarj döngü dolandırıcılığını fark ettim

pil menüsü altında servis yazıyor ama piliniz garanti kapsamında değildir demiyor çünkü sizi servise yöneltip orda piyasada ki 130 liralık pili size 300 e kitleme planı var

apple bu nitelikli dolandırıcılık oyununu öğrenince serviste pili değiştirmedim servisteki orta çağ teknoloji bilgisine sahip torpille işe girmiş kadından bahsetmiyorum

İstediğimi alamadan hevesim kursağımda kaldı eve döndüm int pil aradım önceki cihazımda (5s) deji pil kullanmıştım aklıma o geldi

6s bir deji pil aldım bakalım bir kaç gündür kullanıyorum şimdilik iyi gibi görünüyor anormal bir zayıflama olursa paylaşırım burada

deji pil üretimi yapan firmanın üst kalitesini yoğun talepten dolayı bi tık düşürdüğünü sanıyorum göreceğiz
hocam li-po mu li-on mu aldın

apagesatana

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
6s için deji kullanıyorum 1 aydır (2200) hiç bi sorun olmadı daha harika gidiyor orijinal pile göre ama 13.5 kullanırken daha iyiydi 14 de yarım saat 45 dakika daha az gitmeye başladı

Son düzenleme:

Erdzhan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
bataryayı değiştirmeden önce telefonda çok rahat pubg oynayabiliyordum batarya değişimi sonrası telefondan pubg oynamak çok zor hale geldi 15 20 dakikada cihaz alev gibi oluyor maçlara girerken sürekli oyundan atıyor. Şuan telefondan hiçbir şekilde oyun oynamıyorum bütün işlerimi tablette halletmeye çalışıyorum yinede şarjı istediğim gibi gitmiyor kablolara şarj aletlerine bağımlı oldum resmen.
Orijinal pil bulabileceğimiz bir site dükkan bilgisi olan varsa paylaşabilirseniz çok memnun olurum.

vitality5

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
6s plus için ikinci kez deji batarya aldım. İkisinden de memnun kaldım. Şu an 3510 mah max olanı kullanıyorum 1 günü çok çok rahat çıkartıyor. Oyun falan oynamazsam 1.5 güne kadar gidiyor. batarya şu an 2 aylık. Eski deji batarya kapasitesi 3150 mi neydi tam hatırlamıyorum onunla da problem yaşamadım.

rootrx

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Beyler benim iPhone 6s pil sağılığım %92 göstermesine rağmen %30 da kapanıyor sorun ne olabilir sizce?

mahir66

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
bataryayı değiştirmeden önce telefonda çok rahat pubg oynayabiliyordum batarya değişimi sonrası telefondan pubg oynamak çok zor hale geldi 15 20 dakikada cihaz alev gibi oluyor maçlara girerken sürekli oyundan atıyor. Şuan telefondan hiçbir şekilde oyun oynamıyorum bütün işlerimi tablette halletmeye çalışıyorum yinede şarjı istediğim gibi gitmiyor kablolara şarj aletlerine bağımlı oldum resmen.
Orijinal pil bulabileceğimiz bir site dükkan bilgisi olan varsa paylaşabilirseniz çok memnun olurum.
Isınma konusunda sana katılıyorum deji batarya ısınmaya başlamış daha önce kullandığım böyle ısınmıyordu ne Orjinal Apple nede deji de BÖyle ısınma yoktu

CanerK

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
5s'te deji max batarya kullanıyorum aylar oldu şuan hiçbir problemim yok. Gayet iyi ama tabi orjinalle kıyaslayamazsınız bana göre en iyi batarya markası dejidir araştırıp daha iyisini bulamadım o yüzden deji aldım. birde benim tavsiyem kesinlikle mahalle arası telefonculardan batarya değiştirmeyin 3 kez değiştirdim bu telefonculardan 1 tanesi şişti 2 sinin ömrü de 1 hafta ancak gitti ben de deji alıp kendim takmaya karar verdim. eğer dejiden daha kaliteli marka bilen varsa paylaşabilir. eğer deji bataryanız kötü gelirse garantisi var hemen değiştiriyorlarmış

Dr.Wave

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
6s için deji mucize aldım hb'den herhangi bir ısınma az şarj gitme gibi durumu yok. gayet iyi gidiyor ve ısınmıyorda.

Mehmetaliunver

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
ben deji aldım hiç memnun kalmadım baseus 2200 mah. olandan aldım taktım bı seneden fazladır kullanıyorum cok memnunum sevıyesı hıç düşmedi daha iphone 6s

ataberkycl91

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
2200 mAh deji max (iPhone 8) gayet iyi hocalarım isteyen alabilir

emrhnozby

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Ben 8 aydır 6s için 2300 mah olandan kullanıyorum normalde 2 saat giden şarjım 14-15 saat gidiyor. Ben herhangi bir sıkıntı yaşamıyorum öneririm.

Tips
Tips
Üst Alt