Neler yeni

Yedekleme veya kurtarma hakkında

scrapully

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Şimdi beyler benim geçen ios sürümüm 10.3.2 idi fakat tweak uyumsuzdu benim versiyona bu yüzden telefonu güncellemek durumunda kaldım . Bir daha bu durumu yaşamamak adına herhangi bir yedek alma olayı var mı ? Şuan ki ios sürümüm : 11.3.1 beta 6 ve ben bunu yedeklesem ya da bildiğiniz başka bir yöntem varsa herhangi bir kayıt alıp tekrardan aynı versiyona geri döndürme olayı , jailbreak yaptıktan sonra tweakler de bir hata olursa ben yedeklemeyi tekrar kurduğumda eski haline getirebiliyor muyum yoksa böyle bir şansımız yok mu ? Jailbreak'i düzgün ve dikkatli mi kullanmamız lazım her zaman

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Tweakler uyumlu olduğu sürece sorun olmaz..

yedekleme için Cloud Alternatifleri var (dropbox, google drive vb. )

JailbreakTR

scrapully

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Tweakler uyumlu olduğu sürece sorun olmaz..

yedekleme için Cloud Alternatifleri var (dropbox, google drive vb. )

JailbreakTR
Hocam işte geçen benim yaptığım olayda tweak yüzünden cydia açılmıyordu sonra ses açma tuşu ile power tuşu filan birlikte basıp bir şey yapılıyordu onla yapmanız gerekiyor diye gördüm bazı yerlerde yapmama rağmen yine olmuyordu bende bir çok yolu denedim ios versiyonumu yükseltmek zorunda kaldım o yüzden . Şimdi yedeklemek yaparsam cloud tan filan bu dediğim sorunu tekrar yaşarsam yedeklemeyi yüklediğimde telefon eski haline gelir mi jailbreak silinip tekrar yükleme şansım olur mu ?

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Hocam işte geçen benim yaptığım olayda tweak yüzünden cydia açılmıyordu sonra ses açma tuşu ile power tuşu filan birlikte basıp bir şey yapılıyordu onla yapmanız gerekiyor diye gördüm bazı yerlerde yapmama rağmen yine olmuyordu bende bir çok yolu denedim ios versiyonumu yükseltmek zorunda kaldım o yüzden . Şimdi yedeklemek yaparsam cloud tan filan bu dediğim sorunu tekrar yaşarsam yedeklemeyi yüklediğimde telefon eski haline gelir mi jailbreak silinip tekrar yükleme şansım olur mu ?
Hayır.. eski haline gelmez yani yedekleme yükleme ile Jailbreak'de hiç birşey değişmez..

JailbreakTR

scrapully

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Hayır.. eski haline gelmez yani yedekleme yükleme ile Jailbreak'de hiç birşey değişmez..

JailbreakTR
O zaman bir koruma filan sağlayamayız kendi sürümümüze :) . Dikkatli kullanmaktan başka çaresi yok o zaman

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Uyumsuz Tweak olduğu zaman Güvenli Mod'a atıyor. Güvenli Mod'da Cydia büyük ihtimal çalışacaktır. Filza veya telefonun dizininde elle dosya değiştirmezsen, 2 ayda bir (süre sana kalmış) SemiRestore ve Delectra ile telefonu temizleyip, tekrar kurarsın Tweak'lerini. Baktın telefon ağırlaştı, o zaman da kullanabilirsin bu yöntemleri. tweakCompatible Tweak'ini kurarsın, kullanıcı yorumlarına göre uyumlu Tweak'leri kurarsın cihaza. Keşke sürüm yükseltmeden önce foruma danışsaydın, uzaktan bağlantı ne gerekiyorsa hallederdik bir şekilde. iOS 10'u kaybetmene üzüldüm.

Tips
Tips
Üst Alt