Neler yeni

Yedekleme ve Sürüm Değiştirme Hk.

vahcet12

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
Merhaba Arkadaşlar,

Bir kaç gün sonra cihazımı değiştireceğim. Gelecek cihaz ise JB sürümüne uyumlu değil. Haliyle bir müddet JB yolu gözleyeceğiz.
Şuanda 13.4.1 sürümünde unc0ver kullanıyorum. Gelecek cihaz A12 ve 13.6. Kuvvetle muhtemel iOs 14'e gelecek artık JB.
Sorum ise şu; hangi tweak ile tweakleri yedeklemeliyim ve iOs 13'te yedekleyeceğimden iOs 14'de JB yaparsam herhangi bir sıkıntı yaşar mıyım?
Forumda yaptığım araştırmalar sonucunda Appsmanager ve BackupAZ 3 tweaki ile karşılaştım. Hangisini önerirsiniz?
Bir el atarsanız şu duruma sevineceğim :)

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Merhaba Arkadaşlar,

Bir kaç gün sonra cihazımı değiştireceğim. Gelecek cihaz ise JB sürümüne uyumlu değil. Haliyle bir müddet JB yolu gözleyeceğiz.
Şuanda 13.4.1 sürümünde unc0ver kullanıyorum. Gelecek cihaz A12 ve 13.6. Kuvvetle muhtemel iOs 14'e gelecek artık JB.
Sorum ise şu; hangi tweak ile tweakleri yedeklemeliyim ve iOs 13'te yedekleyeceğimden iOs 14'de JB yaparsam herhangi bir sıkıntı yaşar mıyım?
Forumda yaptığım araştırmalar sonucunda Appsmanager ve BackupAZ 3 tweaki ile karşılaştım. Hangisini önerirsiniz?
Bir el atarsanız şu duruma sevineceğim :)
Batchtomatic öneririm

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
@vahcet12

En sağlıklı yol :

1. DFU moduna alıp IOS 14’e geçmek veya bir sonraki Sürüme geçmek...

2. Tweaklerin yedeğini almana gerek yok çünkü IOS 14’de zaten Tweaklerin çoğu güncelleme alacaktır veya artık bazı Tweakler güncelleme alamayacaktır...

3. Sadece kullandığın tweak ve Repoların bir listesini oluştur yeter
—- örneğin: “Flame” Tweaki ile bu listeyi oluşturup bir yerde saklayabilirsin...

4. Kullandığın Tweaklerin ayar (SetUp) resmini saklarsan , ilerde tweak ayarların için kolaylık olur...

vahcet12

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
Hocam teşekkür ederim ikinize de.
Şu tweakleri bir araştırayım bakayım bi

Tips
Tips
Üst Alt