Neler yeni

Yazılım güncelleme yapamıyorum

Hafiz47

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Hayırlı geceler arkadaşlar cihazım i11 13.3.1 sürümündeyim 13.5 e geçip jailbreak yapmayı düşünüyorum ama bir türlü ota üzerinden güncelleme yapmadım PC ve Wi-Fi olmadığı icin abimin iPhone’sine bağlanıp yapmaya çalışıyorum hep bu ekranda kalıyor 2 gündür deniyorum yardımlarınız icin teşekkür ederim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Paloma

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Günaydın bazen telefondan güncelleme yapılamıyor.Bunun İçin Bilgisayar Şart cihazı Bilgisayara bağlayın Bilgisayarınıza 3utools programını indirin ve kurun programı açıp aşağıdaki resimdeki gibi yazılım bölümünden 13.5 yazılım sürümünü indirin ve daha sonra yazılımı yüklemeden önce cihazınızdan hiçbir veri silinmesini istemiyorsanız Resimdeki gibi Retain User’s Data While Flashing Yazısının yanındaki kutucuğu işaretleyin ve Yeşil Renkli Flash yazısına tıklayın yazılım yüklemesi başlayacaktır.YaZılım yüklenene kadar Cihazınızı usb den çıkarmayın.

aardaturkk

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5
Hocam ben Jailbreak yaptım heralde yani şöyle ben de görünüm farklı ben de jb kısmı cıkmıyor tools bölümünden yaptım helix kurdu sonra cydia kurdum ama değişen bir şey olmadı ne güncelleme ne başka bir şey

1696412167982.png

Tips
Tips
Üst Alt