Neler yeni

TR Yama XenHTML

EAbelieve

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Türkçe Yama Bilgileri:

Tweak: XenHTML
Sürüm: 0.4rc5-4
Repo:

Link:

Kurulum: İndirdiğiniz arşivdeki dosyaları "/Library/PreferenceBundles/XenHTMLPrefs.bundle" konumuna atın.

Ekli dosyayı görüntüle 5927
Slm soyledigin tam dosyasina kaydettim respirg yaptim ama Tr olmadi varmi bir yontemin :))

EAbelieve

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Malesef bende sizdeki gibi tumune uygula cikmadi degistir dedim tekrar resping yaptim malesef ayni :((

kadir1009

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 8 Plus
Malesef bende sizdeki gibi tumune uygula cikmadi degistir dedim tekrar resping yaptim malesef ayni :((
Arşivden çıkardığınız dosyaların tümünü seçip kopyalamanız gerekiyor, sanırım tek dosya kopyalıyorsunuz bu yüzden Tümüne Uygula çıkmıyordur

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

RapunzelBenim

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7 Plus
Türkçe Yama Bilgileri:

Tweak: XenHTML
Sürüm: 0.4rc5-4
Repo:

Link:

Kurulum:
İndirdiğiniz arşivdeki dosyaları "/Library/PreferenceBundles/XenHTMLPrefs.bundle" konumuna atın.

Ekli dosyayı görüntüle 5927
Bana anlatırmısınız ben bu tweaki kurdum ama içi Boş yani hava durumu falan yokki içünde ayretenmi indirecez baika bişeyler?

Gülümse 🤣 Kaderine

kadir1009

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 8 Plus
Bana anlatırmısınız ben bu tweaki kurdum ama içi Boş yani hava durumu falan yokki içünde ayretenmi indirecez baika bişeyler?

Gülümse 🤣 Kaderine
Bu konu üzerinden sadece Türkçe Yama ile ilgili sorunlar belirtilmekte. XenHTML için forumda arama yaparak bir çok bilgiye ulaşabilirsiniz. XenHTML konusu da bulunmaktadır; XenHTML - iWidgets & SBHTML

iPhone 7 Plus - 11.3.1 Jailbroken

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
En kısa sürede repoya eklenecektir

Tips
Tips
Üst Alt