Neler yeni

Çözüldü WhoozItPro hata

Adrenaline

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
WhoozItPro kurduğumda böyle bir hata verdi, ayrıca forumda baktığımda TrueCaller uygulamasıyla birlikte kurulması gerekiyor yazılmış AppStoreda truecaller uygulamasını arattığımda bulunamıyor yardımcı olur musunuz?

Ekli dosyalar

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
@Beard-Man
Kardeş,
"libarrays" tweaki'ni başka yerden zaten kurmuşsun crackli bir Tweak yüklerken şimdi Whoozlt Pro ile tekrar Orijinal "libarrays" kurman gerekiyor.. yoksa yüklemez

Not: Kurmak istediğin Tweak beş para etmez bana göre

JailbreakTR

efsane

Administrator
Cihaz
Hiç bir işe yaramaz ve üstelik tehlikeli bir Tweak/uygulama

Senin veya benim gibi yüzlerce insanın rehberini kopyalıyor sonra sana bu uygulamayı satıyor ve sende sözde uygulama sayesinde anonym olan numaraların kim olduğunu çıkarıyorsun

JailbreakTR

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
GetContact misali.

H

Hbasdereli

Guest
Türkiye standartlarına göre konuşuyorum. bu program ile paylaşmasak bile operatör yine satıyor. operatör satmasa sms gönderim firmaları müşterilerine taksim ediyor. yani her ihtimalde numaramız dağıtılıyor. çok ta takılmayın yükleyin gitsin. ben phonecaller kullanıyorum gayet de başarılı %70 oranında buluyor numaraları. jailbreak sebeplerindendir benim için.

Moderatör tarafından düzenlendi:

efsane

Administrator
Cihaz
Türkiye standartlarına göre konuşuyorum. bu program ile paylaşmasak bile operatör yine satıyor. operatör satmasa sms gönderim firmaları müşterilerine taksim ediyor. yani her ihtimalde numaramız dağıtılıyor. çok ta takılmayın yükleyin gitsin. ben phonecaller kullanıyorum gayet de başarılı %70 oranında buluyor numaraları. jailbreak sebeplerindendir benim için.
Bana şöyle Phonecaller'in ve whoozlt Pro nun özelliklerini anlatırmısın ?
Normal hayatta bu tür Tweakler ile nasıl bir avantaja sahibim ?

Doğru cevap ver yoksa Banlarım Seni

JailbreakTR

H

Hbasdereli

Guest
cevap belli Türkiyede numara mahmremiyeti malesef mümkün değil. oyüzden böyle güzel uygulamalardan mahrum kalmayın ben kullanıyorum. yaklaşık ios 7 den buyana hiçbir sorunla karşılaşmadım. avantajına gelince; iş gereği çok işime yarıyor. müşteri hizmetleri reklam için arayanları biliyorum. mesela insanlar mesai kavramı gözetmeksizin akşamlarıda arıyor. bende isimden tanıyıp işime gelmiyorsa açmıyorum. benim çok işime yarıyor başkasını bilemem :)

cheaster33

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
Dün cydia eraser ile telefonu sıfırladım sonrasında tekrar jb yapıp bu tweakı kurdum truecalleri abd mağazasından indirdim. Ancak uygulama şuanda çalışmıyor bilgisi olan var mı ? Aramalarda unable to load yazıyo. Formattan önce sorunsuzdu.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Son düzenleme:

pusat1438

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Ben avukat olduğum için çok işime yarayan bi program. Dün cydia eraser ile telefonu sıfırladım sonrasında tekrar jb yapıp bu tweakı kurdum truecalleri abd mağazasından indirdim. Ancak uygulama şuanda çalışmıyor bilgisi olan var mı ? Aramalarda unable to load yazıyo. Formattan önce sorunsuzdu.

hocam türkiyede bu tür programlar btk tarafından yasaklandı o yüzden appcakeden bile indirince açılmıyor açıldığı gibi kapanıyor

cheaster33

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
kardeşim yasaklandığını bende biliyorum zaten bu yüzden abd mağazasından kurdum. Şuan true callere girip numara sorgulayınca da sorunsuz buluyo zaten. Benim anlamadığım formattan önce çalışan whoozltpronun formattan sonra neden çalışmaması

cheaster33

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
geliştiriciye mail attım. Çözümü anlattı. Şuan sorunsuz çalışıyor. Aynı sorunu yaşayan arkadaşlar olursa işe yarayabilir.

Afyonteam

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
geliştiriciye mail attım. Çözümü anlattı. Şuan sorunsuz çalışıyor. Aynı sorunu yaşayan arkadaşlar olursa işe yarayabilir.

Satın mi aldınız crackli mi

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7

Güzel bilgi

Afyonteam

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Son güncellemeden sonra
Son aramalarda sola çekip arama yapınca no mact cikiyor çalışmıyor

muratkisi

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Son güncellemeden sonra
Son aramalarda sola çekip arama yapınca no mact cikiyor çalışmıyor
Aynı hata ben de de veriyor çoğu çıkan kişiler şimdi çıkmıyor

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Çalışmıyor şu an, bi doğru dürüst çalışmadı.

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Yeni versiyonda arama listesinde sola kaydırınca buluyordu şimdi bulmuyor

Tips
Tips
Üst Alt