Neler yeni

Çözüldü Whatsapp sorunu

Godric1461

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S
Jailbreak tr wp grubuna saldırı oldu wp çökmüştü.Ben de tekrar silip yükledim düzeldi.Fakat cydia dan bir şey yüklediğim de respring attıktan sonra whatsapp açılmıyor.Sürekli bu döngü devam ediyor.Apps manager vs ile de temizleme yaptım ama nafile.Bu sorunu nasıl halledebilirim ?
Watusi lisanslı kullanıyorum.

Mrtklo

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Jailbreak tr wp grubuna saldırı oldu wp çökmüştü.Ben de tekrar silip yükledim düzeldi.Fakat cydia dan bir şey yüklediğim de respring attıktan sonra whatsapp açılmıyor.Sürekli bu döngü devam ediyor.Apps manager vs ile de temizleme yaptım ama nafile.Bu sorunu nasıl halledebilirim ?
Watusi lisanslı kullanıyorum.
Hayır arkadaşım dünya genelinde whatsapp ve İnstagram çöktü

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Godric1461

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S
Hayır arkadaşım dünya genelinde whatsapp ve İnstagram çöktü

Hocam whatsapp açılmıyor diyorum ben.Ben de 2 gündür var bu sorun.Tıklıyorum whatsapp a açılır gibi animasyon gelip kapanıyor.Dünya genelin de yaşanan sorunla ilgili değil yani.

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Hocam whatsapp açılmıyor diyorum ben.Ben de 2 gündür var bu sorun.Tıklıyorum whatsapp a açılır gibi animasyon gelip kapanıyor.Dünya genelin de yaşanan sorunla ilgili değil yani.
Kullandığınız bir tweakle çakılıyor olabilir...jailbreaksizkende sorun var mı acaba...?

Godric1461

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S
Kullandığınız bir tweakle çakılıyor olabilir...jailbreaksizkende sorun var mı acaba...?

Watusi lisanslı kullanıyorum bir de copic for whatsapp var o da lisanslı.

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Watusi lisanslı kullanıyorum bir de copic for whatsapp var o da lisanslı.
Valla bence söyle birşey deneyin...ı cleanerdan tüm tweakleri devre dışı bırakın..sorun yoksa eger sonra tweakleri teker teker aktif hale getirip sorunlu tweaki bulun...artık hangi tweak ise onu kaldırırsınız...

Godric1461

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S
Man
Valla bence söyle birşey deneyin...ı cleanerdan tüm tweakleri devre dışı bırakın..sorun yoksa eger sonra tweakleri teker teker aktif hale getirip sorunlu tweaki bulun...artık hangi tweak ise onu kaldırırsınız...

Mantıklı.Teşekkür ederim.
Mesaj düzenlendi:

Sorun copic for whatsapp dan kaynaklıymış.Lisanslı bir de.Geliştiriciye mail atacağım şimdi.

Son düzenleme:

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Gruba saldırı nasıl oldu bu konuyu tam anlamadım. Copic for whatsapp bende de var nasıl bir sorun yaratıyor tam olarak. Bende bir problem yok.

Godric1461

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S
Gruba saldırı nasıl oldu bu konuyu tam anlamadım. Copic for whatsapp bende de var nasıl bir sorun yaratıyor tam olarak. Bende bir problem yok.
Jailbreak tr whatsapp grubuna bir grup kod yolladı.Whatsapp açılmadı 3 4 saat.Şuan copic i icleaner dan durdurdum whatsapp açılmama sorunu düzeldi.Çok da tweak yüklü değil birisiyle çakışıyor mu acaba ? Resimdekiler den extra watusi var.

Ekli dosyalar

Mrtklo

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Arkadaşım ben sana whatsappın neden açılmadığını yazmadım Whatsappın çökme nedenini yazdım

Godric1461

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S
Anladım da güzel kardeşim bizim çökme olayı 2 gün önce felan gerçekleşti.Bugün olan mevzuyla alakası yok.
Arkadaşım ben sana whatsappın neden açılmadığını yazmadım Whatsappın çökme nedenini yazdım

Mrtklo

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Tweaklerin fazla yok hiç yapamazsan uncoverdan restore rootfs yi aç jailbreak yap sonra yeniden yap

Godric1461

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S
Tweaklerin fazla yok hiç yapamazsan uncoverdan restore rootfs yi aç jailbreak yap sonra yeniden yap

Öyle deniyeyim o zaman.Teşekkür ederim hocam.

dalgaland

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Merhabalar,
Ben de konuyla ilintili bir sorunu dile getireyim izninizle..
Chimera jb kullanıyorum, watusi kurulu olmasına rağmen whatsapp içerisinden yok oldu..
Herhangi yeni tweak vs kurmamıştım oysa..
Konu hakkında görüşlerinizi rica edebilir miyim lütfen?

ANKARALI

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Watusiyi silip icleaner ile temizleyin cihazı ve tekrar kurun

dalgaland

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Watusiyi silip icleaner ile temizleyin cihazı ve tekrar kurun
İlginize teşekkür ederim, tavsiyenizi uyguladım lakin olmadı..
Bilahare çift jb'li cihazda Uncover tarafına geçip, geri dönünce herşey normale döndü..
Belli ki JB ayarlarında bozulma olmuş..
Sağlıcakla kalın..

Gkhn17

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Merhaba whatsapp ta resim gönderme sorunu yaşıyorum bazen atıyor ama genelde fotoğraf atamıyorum telefonum versiyon 13.0 jailbreak de bu şekilde sorunu nasıl çözebilirim yardımcı olabilirseniz çok sevinirim

Ekli dosyalar

kursattd

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
Merhaba whatsapp ta resim gönderme sorunu yaşıyorum bazen atıyor ama genelde fotoğraf atamıyorum telefonum versiyon 13.0 jailbreak de bu şekilde sorunu nasıl çözebilirim yardımcı olabilirseniz çok sevinirim
Bu sorunu çözebildin mi hocam aynı sorunu bende yaşıyorum :(

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
hadi ya bende bakıyorum eğer bulursam yazarım
Kardeş jB varsa tweakleri devre dışı bırakıp öyle bir deneyin.eger sorun yoksa tweakleri teker teker devreye alıp deneyin sorun çıkaran tweaki bulunca kaldırın.

Kekele12

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Sorun bende de var malesef tum tweakleri iptal edip denedim sonuç ayni resim aktarimi yapamiyorum. jailbreaki iptal ettikten sonra düzeldi baska bir yöntem var mi acaba

TheMechanic

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Ben de çözemedim günlerdir uğraşıyorum yeni hiçbir tweak yüklemememe rağmen sadece ss aldığım medyayı gönderebiliyorum. Bilen varsa yardımcı olabilirse sevinirim

Theologist

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Bende de sorun oldu... What's App açılmıyordu... Çözdüm...

Jailbreak algılama uygulaması kullanıyorum Liberty Lite...

WhatsApp etkinleştirmesini kaldırınca düzeldi. Çalışıyor şimdi. Fotoğraf da gönderemiyordu ara ara çalışınca...

Tips
Tips
Üst Alt