Neler yeni

Whatsapp Dark Mode

hakan312

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Tweak kuruyorum dark modu aktif ettikten sonra whatsapp yeniden başlatılıyor ve tweakı kaldırmadığım sürece giremiyorum farklı bir tweak bilen veya bu sorunu nası çözebileceğimi bilen varmı ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Tweak kuruyorum dark modu aktif ettikten sonra whatsapp yeniden başlatılıyor ve tweakı kaldırmadığım sürece giremiyorum farklı bir tweak bilen veya bu sorunu nası çözebileceğimi bilen varmı ?

Eğer bu tweak sorun çıkarıyorsa eclipse kullanabilirsin.

CanerK

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Sadece WhatsApp için Watusi ile temalardan dark mode yapabilirsin. iOS 12 dark mode için kapsamlı bir konu açacağım, ücretli ücretsiz tweakler var.

iskeletor

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S

Merhaba kardesim... Nord diye bir tweak var ücretsiz onu dene istersen bu tweak whatsapp icin sadece onu da belirteyim

hakan312

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Merhaba kardesim... Nord diye bir tweak var ücretsiz onu dene istersen bu tweak whatsapp icin sadece onu da belirteyim
Teşekkürler reis ios 13 dark teması kadar olmasada gideri var

iskeletor

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Teşekkürler reis ios 13 dark teması kadar olmasada gideri var

Eyvallah... yine de diger alternatiflere göre iyi bir tweak... ayarlardan biraz daha çok özelleştirebilirsin... güle güle kullan

Tips
Tips
Üst Alt