Neler yeni

Tweak WhatsApp Auto Reply

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Whatsapp üzerinde otomatik istediğiniz cevabı mesaj olarak atabilen tweak
(bu tweaki ücretsiz alabilmemiz mümkün müdür ? )

Repo: BigBoss
Tweak ismi: WAAutoReply
Fiyat: 5$

SuvariBurak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Buna gerek yok,watuside bu özellik ve daha nice özellikler var.Tabii istek senin isteğin

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
WAAutoReply ve WAAutoReply Enterprise'ı CyDown ile yükledim fakat WhatsApp'ta gözükmüyor. WhatsApp son sürüm diye veya satın almadığım için olabilir. Xarold reposundan da yüklemeyi denedim, durum aynı. Kullanan var mı? Enterprise çok hoşuma gitti.

Mehmet Gülcan

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 14 Pro
WAAutoReply ve WAAutoReply Enterprise'ı CyDown ile yükledim fakat WhatsApp'ta gözükmüyor. WhatsApp son sürüm diye veya satın almadığım için olabilir. Xarold reposundan da yüklemeyi denedim, durum aynı. Kullanan var mı? Enterprise çok hoşuma gitti.
Korsan repo isimleri vermek yasak. Lisans sorunundan kaynaklanıyor olabilir, çözüm lisans satın almak şuan için.

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Tamam, kalın yazıyı kapatabilirsin dostum. Lisanslı şekilde satın alıp, tekrar denemeyi düşünüyorum. Bu arada sen kullanıyor musun bu Tweak'i? Çözüm olarak mı, yoksa alternatif olarak mı öneriyorsun bu yolu onu anlamak için soruyorum. @Mehmet Gülcan

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
@veyselfurkan

Bence değmez bunu Satın almaya.. 2.17.40 sürümüne kadar destekliyor

JailbreakTR

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Sürüm bilgisini nereden edindiniz hocam? Bilgilendirme ve görüşünüz için teşekkürler. @efsane6

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
@veyselfurkan

Tweak içinde en aşağıda..

Not: artık WhatsApp İp adreslerini Banlıyor yani

Tweak: OnlineNotify ve WAreply benzeri Tweakler çalışmıyor sayılır..

Tek ayakta kalan Tweak Watusi 2 ve onunda fazla bir ömrü Yok bence

JailbreakTR

Mehmet Gülcan

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 14 Pro
Tamam, kalın yazıyı kapatabilirsin dostum. Lisanslı şekilde satın alıp, tekrar denemeyi düşünüyorum. Bu arada sen kullanıyor musun bu Tweak'i? Çözüm olarak mı, yoksa alternatif olarak mı öneriyorsun bu yolu onu anlamak için soruyorum. @Mehmet Gülcan
Kalın yazıyı size özel kullanmıyorum genel olarak kullanıyorum, ben watusi kullandım sorunsuz çalışıyordu, şuan sürüme jailbreak bekliyorum :)

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Forumda geziyorum, bana özel olmadığının farkındayım. Kalın yazının amacı cümlede önemli yerler vurgulamaktır. Tüm cümleyi vurgulayınca göze hoş gözükmüyor ve rahatsız edici duruyor. Bu konuda (özellikle bana yazarken) daha hassasiyetli davranmanı rica ediyorum. Watusi'ye gelirsek, evet bende de sorunsuz çalışıyordu fakat WhatsApp'ı ve daha çok telefonu genel olarak etkilediğinden kaldırmıştım. Her ne kadar kimin düzenlediğini bilmesek de WhatsApp++ IPA'sının daha rahat çalıştığını düşünüyorum. @Mehmet Gülcan

Mehmet Gülcan

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 14 Pro
Whatsapp++ tweakini de kullanabilirsin reklamları da engelleyebilirsin, otomatik mesaj gönderme vb içerikler yok ama son görülmeni ve hikayeleri indirme özelliği mevcut.

Tips
Tips
Üst Alt