Neler yeni

WhatsApp açılmıyor

SAKARYALI54

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Beyler bugün sabah whatsappta güncelleme varmış 3 gün önce gelmiş onu güncelledim ve şimdi whatsappa giremiyorum acaba jb denmi kaynaklı çünkü silip tekrar yükledim yine aynı

Ekli dosyalar

Elmar123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Beyler bugün sabah whatsappta güncelleme varmış 3 gün önce gelmiş onu güncelledim ve şimdi whatsappa giremiyorum acaba jb denmi kaynaklı çünkü silip tekrar yükledim yine aynı
jailbreaksiz moda gecib silib tekrar kurun

SAKARYALI54

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Deniycem
Mesaj düzenlendi:

Jb siz çalıştı silmeden denedim ama jb de sorun var herhalde çünkü ilk defa yaptı böyle
Mesaj düzenlendi:

Çözülmedi beyler hala devam ediyor başta olmuştu yine aynı yapmaya başladı

Son düzenleme:

Elmar123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Deniycem
Mesaj düzenlendi:

Jb siz çalıştı silmeden denedim ama jb de sorun var herhalde çünkü ilk defa yaptı böyle
Mesaj düzenlendi:

Çözülmedi beyler hala devam ediyor başta olmuştu yine aynı yapmaya başladı
bende calisiyor bazi uygulamalr jbli modda yuklenirken acilmiyor jb siz modda yukleyib jbli moda gectiginde calismasi laim sizde durum farkli gorunuse gore

SAKARYALI54

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
bende calisiyor bazi uygulamalr jbli modda yuklenirken acilmiyor jb siz modda yukleyib jbli moda gectiginde calismasi laim sizde durum farkli gorunuse gore
ya jbsiz modda çalışıyor ama jb ye geçtiğimde atıyor bazen giriyor aha diyom oldu biri mesaj atınca bana gelmiyor ve direk atıyor sonra yine aynı atmalar devaö ediyor

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
URL=" "]DuplicatorStore – Free iOS Duplicated Apps … iOS 7 , 8 , 9, 10 For Jailbroken devices[/URL]

Üstteki linkten sayfayı aşşa kaydırın whatsapp seçin sonra yine aşşadan whatsapp2 yükleyin. Açarsa anla ki tweakden.

Whatsapp ile ilgili tweak var ise silerek deneyin.

Ya da daha düşük sürüm whatsapp yükleyin .

Son düzenleme:

SAKARYALI54

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
URL=" "]DuplicatorStore – Free iOS Duplicated Apps … iOS 7 , 8 , 9, 10 For Jailbroken devices[/URL]

Üstteki linkten sayfayı aşşa kaydırın whatsapp seçin sonra yine aşşadan whatsapp2 yükleyin. Açarsa anla ki tweakden.

Whatsapp ile ilgili tweak var ise silerek deneyin.

Ya da daha düşük sürüm whatsapp yükleyin .
aynen öyle tweakten kaynaklı whatsapp için 2 tweak yüklüydü stalky ve watusi büyük ihtimalle bunlardan birinden kaynaklanıyor güncelleme geldiği için whatsappa çakışma yaşadı şuan watusi yüklü ve sorun yok şuan

Tips
Tips
Üst Alt