Neler yeni

Whatsap açılmama sorunu

ozturkcagatay

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Sorunun çözümünü bulmam zaman aldı. By-pass programı liberty kullanıyordum ek olarak shadow yükledim ve sorun çözüldü

rootrx

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Sorun tam olarak neydi? Jailbreak algılandığı için mi böyle bir hata veriyordu yani?

ozturkcagatay

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Uzun zamandır Jailbreakli kullanıyorum . İlk defa whatsap böyle bir hata verdi. Libeety çözüm olmadı . Diğer programı deneyince normale döndü.
Mesaj düzenlendi:

Sorun tam olarak neydi? Jailbreak algılandığı için mi böyle bir hata veriyordu yani?
Öyleymiş evet.

rootrx

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Uzun zamandır Jailbreakli kullanıyorum . İlk defa whatsap böyle bir hata verdi. Libeety çözüm olmadı . Diğer programı deneyince normale döndü.
Mesaj düzenlendi:

Öyleymiş evet.
Watusi 2 yi kullanmama rağmen ben böyle bir sorunla karşılaşmadım garip

CanerK

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Watusi ve WatusiTools'u son sürüm ve Fouad'ın reposundan kullandığınızdan emin olun. Liberty ve Shadow yerine A-Bypass kullanabilirsiniz.

GOLGE

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
11.1.2 jb kullanıyorum bir kaç kez bende bu durum oldu şuanda cydia da watusi güncellemesi geldimi yapmaya korkuyorum çünkü whatsapp çok kullanılan program appstrore ve cydia da gelince hemen güncelle diye atılmıyorum yoksa bu sorunlar oluyor ve can sıkıyor

CanerK

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
11.1.2 jb kullanıyorum bir kaç kez bende bu durum oldu şuanda cydia da watusi güncellemesi geldimi yapmaya korkuyorum çünkü whatsapp çok kullanılan program appstrore ve cydia da gelince hemen güncelle diye atılmıyorum yoksa bu sorunlar oluyor ve can sıkıyor
Ben güncelleme geldiği zaman hemen yapıyorum ve bir sıkıntı olmuyor açıkçası. Her yeni sürüm daha az hata demek. Zaten bir sıkıntı olduğu zaman sürüm düşürebiliyorsunuz.

Tips
Tips
Üst Alt