Neler yeni

Watusi-whatsapp ++ jailbreak olmadan sorunsuz şekilde bu kullanabilmek mümkün mü?

danielnecippe

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Merhaba arkadaşlar, ios 11.4.1 sürümündeyim. Sorum başlıkta belirttiğim gibi ; farklı uygulamalardan watusi veya whatsapp++ ı yüklediğim zaman ilk zaman mesajlar iletilmiyor veya gelmiyor daha sonra hiç çalışmamaya başlıyor. bildiğiniz sorun çıkarmayan ipa dosyası var mı acaba?

Cihaz
iphone 6s
Sürüm
11.4.1

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Merhaba arkadaşlar, ios 11.4.1 sürümündeyim. Sorum başlıkta belirttiğim gibi ; farklı uygulamalardan watusi veya whatsapp++ ı yüklediğim zaman ilk zaman mesajlar iletilmiyor veya gelmiyor daha sonra hiç çalışmamaya başlıyor. bildiğiniz sorun çıkarmayan ipa dosyası var mı acaba?

danielnecippe

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
çok teşekkür ediyorum. benim gibi sorunu olan arkadaşların da işine yarayacaktır.

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Geçici olarak WhatsApp kayıt Serverinde şu anda Problemler var..

Grknbrk

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
merhaba,
yüklemeden önce whatsapp sohbet yedeğinizi alın icloud a önemli (yazışma resim video ) varsa
çünkü watusi yükleyince icloud yedeğini yüklemiyor. artı 7 gün kullanabiliyorsunuz. Developer hesabi ile 1 yıl

Son düzenleme:

Grknbrk

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
@Necipharmanci ben teşekkür ederim yeni jb kaybettim kullanmak istedim jbsiz watusi yedeğini yüklemiyor. geliştiriciye yazdım bakalım.belki Developer da bu durum farklıdır.

Son düzenleme:

dalgaland

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
@efsane6 İpa'nın her iki sürümünü de ayrı ayrı denememe rağmen yüklemiyor ve ekteki hatayı veriyor..
Impactor sürümü (0951)

Ekli dosyalar

SuvariBurak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
@efsane6 İpa'nın her iki sürümünü de ayrı ayrı denememe rağmen yüklemiyor ve ekteki hatayı veriyor..
Impactor sürümü (0951)
Uygulama zaten kurulu diyor.
Orjinal WhatsApp'ı cihazdan sildiniz ve revoke işlemini yaptınız değil mi ?

dalgaland

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Problemin çözüldümü?
Henüz değil..
Uygulama zaten kurulu diyor.
Orjinal WhatsApp'ı cihazdan sildiniz ve revoke işlemini yaptınız değil mi ?
Evet yapmıştım, lakin akşam tekrar deneyeyim..
Edit: Bu kez oldu, teşekkür ederim.. Gerçi icloud drive açık olmasına rağmen backup geri yüklemesi gerçekleşemiyor ama olsun..

Son düzenleme:
Tips
Tips
Üst Alt