Neler yeni

watusi 2 sorunu

SAKARYALI54

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Merhabalar öncelikle
Sorum şu şekilde watuside mesaj silme süresi olan 7 dakikayı sınırsız şeçeneği aktif iken deneme amaçlı sildiğim (7 dakikadan sonra atılan mesajlar için) mesajları benden sildi gösteriyor ama karşı tarafta hala silinmemiş şekilde duruyor bunun nedeni nedir o seçenek kullanılmıyormu yoksa?

Benim düşüncem şu akşam telefonu şarja taktığımda sabah bakıyorum jb deaktif olmuş her sabaha böyle uyanıyorum acaba jb aktifliğini sürekli kaybettiği içinmidir ?

Cihaz
İphone 5s
Sürüm
11.3.1

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
WhatsApp bazı özellikleri engelliyor olabilir. O özelliği test etmedim ama kesin çalışıp çalışmadığı hakkında bilgim yok

SAKARYALI54

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
WhatsApp bazı özellikleri engelliyor olabilir. O özelliği test etmedim ama kesin çalışıp çalışmadığı hakkında bilgim yok
Peki sabah jb aktif yapıyorum akşam şarja taktığımda sabah uyanıyorum Ve jb deaktif olmuş hergün böyle nedeni nedir

muratkisi

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Watusi kafayı yedi iyiden iyiye whatsapp hiç kullanmadan arka plan da yüzde 54 şarz tüketmiş

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Watusi kafayı yedi iyiden iyiye whatsapp hiç kullanmadan arka plan da yüzde 54 şarz tüketmiş
Watusi ve WatusiTools BigBoss reposundan kullan , problem yaşamazsın

SuvariBurak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Hocam hayır eskiden çalışıyordu , WhatsApp eskiden işini uygulama icindeki herkesten sil butonunu 7 dakika gecince göstermeyerek hallediyordu , artık işi sisteme döktü :)
Watusi geliştiricisiyle sizin aranız baya iyi , bir konuşun kaldırsın o özelliği , zira artık işe yaramıyor :)

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Hocam hayır eskiden çalışıyordu , WhatsApp eskiden işini uygulama icindeki herkesten sil butonunu 7 dakika gecince göstermeyerek hallediyordu , artık işi sisteme döktü :)
Watusi geliştiricisiyle sizin aranız baya iyi , bir konuşun kaldırsın o özelliği , zira artık işe yaramıyor :)
Yeni güncellemeler geldi. Kendi reposu üzerinden kurup bi deneyin. apt.fouadraheb.com bu repoyu ekleyin.

SAKARYALI54

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Yeni güncellemeler geldi. Kendi reposu üzerinden kurup bi deneyin. apt.fouadraheb.com bu repoyu ekleyin.
Hocam peki bu jb kendi kendine devre dışı kalma sorunu ne üç dört mesaj üstte yazmıştım bilginiz varmı

SuvariBurak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S

Arka plan da harcadığına çare bulamı6orum
Hocam zaten telefonu hiç kullanmıyormuşsunuz :)
Bu uygulamaların içinden (çoğu sistem uygulaması) en çok WhatsApp şarj yemiş çünkü çok normal.

Eğer YouTube'da film izleseydiniz birinci sırada o olurdu.

ArkaPlanda şarj yemesini engellemenin bir yolu var,orjinal WhatsApp yerine duplicatorstore gibi bir yerden WhatsApp2 indirin ve onu kullanın.(Jailbreak gerektirir)
Onun dışında arka planda uygulama yenile bölümünden WhatsApp'ı çıkartsanız , bildirimlerini kapatsanızda fayda etmiyor.
Bu sorun WhatsApp aramaları ana ekrana normal aramaymış gibi gelmeye başladığında ortaya çıktı.

SAKARYALI54

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S

Ekli dosyalar

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Şu anlık herhangi bir sorun çıkarabilecek tweak göremedim hocam. Yasaklı repo kullanmışsınız daha önce. İcleaner ile tamamen bi temizlik yapmanızı öneririm.

SAKARYALI54

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Şu anlık herhangi bir sorun çıkarabilecek tweak göremedim hocam. Yasaklı repo kullanmışsınız daha önce. İcleaner ile tamamen bi temizlik yapmanızı öneririm.
Yapıyorum sürekli cydia seçenekli açık peki cydia kaynakları seçenekleri aktif olması gerekirmi

Ve güncelleme yaparken bu hatayı veriyor nedeni nedir

Ekli dosyalar

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Yapıyorum sürekli cydia seçenekli açık peki cydia kaynakları seçenekleri aktif olması gerekirmi

Ve güncelleme yaparken bu hatayı veriyor nedeni nedir
Rocket for instagram kurulu mu?

Tips
Tips
Üst Alt