Neler yeni

Watusi 2 Lütfen Yardım.

blue1910

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Dostlar herkese selam. Watusi 2 kullanıyorum ve satın aldım. Çok stabil bir problemim yok. Fakat sadece aşağıdaki fotoğrafta da olduğu gibi arşivlenmiş sohbetlerimi göremiyorum bir ayarı mı vardır nedir anlamadım. Ne yaptıysam gelmedi. Yardımcı olur musunuz. Şimdiden teşekkürler iyi forumlar.

ibrahimasut007

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Watusiyle alakası yok. "Aprivacybetternow" diye bir whatsapp tweak'i daha var herhalde ordan bu "arşiv gizleme" özelliğini aktif etmişsiniz

blue1910

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Watusiyle alakası yok. "Aprivacybetternow" diye bir whatsapp tweak'i daha var herhalde ordan bu "arşiv gizleme" özelliğini aktif etmişsiniz
Aktif değil pasif demek istediniz sanırım. Yüklemeli miyim o tweak i ?

ibrahimasut007

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Eğer o tweak (privacybetternow) yüklüyse belki ordan özelliği aktif etmişsin demek istedim. Bu arada kurulu tweakleri ss ni yola belki sorunu görürüm

ibrahimasut007

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Net gözükmüyor neyse... Icleaner pro yüklüyse ordan sol alttaki + gir.
"Ayar dizinleri"nden watusi ayarını sil ki ayarlar sıfırlansın baktın olmadı. Az önceki bahsettiğimiz Aprivacybetternow tweakini indir ordan %90 düzelir diye düşünüyorum.

blue1910

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Net gözükmüyor neyse... Icleaner pro yüklüyse ordan sol alttaki + gir.
"Ayar dizinleri"nden watusi ayarını sil ki ayarlar sıfırlansın baktın olmadı. Az önceki bahsettiğimiz Aprivacybetternow tweakini indir ordan %90 düzelir diye düşünüyorum.
Evet bende farkettim şimdi teker teker çektim.

ibrahimasut007

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Son bir kez daha deneyelim. Bigboss reposunda var o tweak fakat bahıslayın ismini yanlıs verdim tweakin. " Abetterprivacyforwhatsapp " olacak indirdiğiniz de

Ayarlardan o tweake girin

Birden sayarak 14. Özelliği hem açıp hemde kapatıp ayrı ayrı olarak yaparak whatsabınızın arşivini kontrol edin...
IMG_0758.PNG

blue1910

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Son bir kez daha deneyelim. Bigboss reposunda var o tweak fakat bahıslayın ismini yanlıs verdim tweakin. " Abetterprivacyforwhatsapp " olacak indirdiğiniz de

Ayarlardan o tweake girin

Birden sayarak 14. Özelliği hem açıp hemde kapatıp ayrı ayrı olarak yaparak whatsabınızın arşivini kontrol edin...
Ekli dosyayı görüntüle 8395
Şu anda denedim bütün olasılıkları malsef olmuyor. Ne kadar sinir bozucu birşey.

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
@blue1910
Watusi 2 içinden bu görüntüyü alabilirmiyim ?
(En aşağıda bu görüntü)

Birde Watusi ayarlarını (Tüm) görebilirmiyim ?

Grknbrk

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
@blue1910 arkadaşım konuyu yeni gördüm daha önce bi yöntem ile çözmüştüm filza ile library-mobilesubstrate-dynamiclibraries konumuna gidermisin en aşağıda whatsappla ilgili iki dosya var önce yedeğini al sonra silip bi dener misin.

blue1910

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
@blue1910 arkadaşım konuyu yeni gördüm daha önce bi yöntem ile çözmüştüm filza ile library-mobilesubstrate-dynamiclibraries konumuna gidermisin en aşağıda whatsappla ilgili iki dosya var önce yedeğini al sonra silip bi dener misin.
Kardeşim hangilerini diyorsun. Cevabın için ayrıca teşekkür ederim.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tips
Tips
Üst Alt