Neler yeni

Vpnli Ağ paylaşımı yapmak.

barotr

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone X
Başlıkta dediğim gibi böyle bir tweak yada komut varmıdır? Terminal komutu iptables vs. Teşekkürler

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Ağ paylaşımı yapılmaz Arkadaşlar...

Bir kere VPN ile hiç ağ paylaşılmaz nasıl mantık anlamadım valla

Operatör tarafından bir kampanya olursa belki olabilir

mertbaba5988

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus

sanırsam ağı paylaştığı kişide vpnli olcak diyor

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
İnternet sadece son kullanıcı üzerinden tünele alınabilir hocam sen normal paylaşacaksın paylaştığın kişi tünel yapacak.

barotr

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone X
Androide openvpn programı ile vpnli ağ paylaşımı yapılabiliyordu. Acaba bunu ios sisteminde yapmanın bir yolu varmıdır?

pincirs

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8

İnternet sadece son kullanıcı üzerinden tünele alınabilir hocam sen normal paylaşacaksın paylaştığın kişi tünel yapacak.
Androide openvpn programı ile vpnli ağ paylaşımı yapılabiliyordu. Acaba bunu ios sisteminde yapmanın bir yolu varmıdır?
Eğer mesele şu ise: telefon hattının internetini(wifi değil) vpn programından geçirerek kişisel erişim noktasını açıp wifi üzerinden başka kişilere vnp li ağ açabilirsiniz, bunu ben kullanıyorum.
Hatta şunu da kullanıyorum. Telefonu evin wifi ağına bağlıyorum, telefon üzerinde vpn den geçirip usb üzerinden bilgisayarıma vpn li internet veriyorum.

RimeX

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Eğer mesele şu ise: telefon hattının internetini(wifi değil) vpn programından geçirerek kişisel erişim noktasını açıp wifi üzerinden başka kişilere vnp li ağ açabilirsiniz, bunu ben kullanıyorum.
Hatta şunu da kullanıyorum. Telefonu evin wifi ağına bağlıyorum, telefon üzerinde vpn den geçirip usb üzerinden bilgisayarıma vpn li internet veriyorum.
Bunu nasıl yapıyorsun kyk da kalırken çok denemiştim ama bulamamıştım

pincirs

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
O tweaki biliyorum ama dediğin şekilde bağlanmayı sağlayabilecek ayarı yapamadım, ayarlarını videoya alıp YouTube a yükleyebilir misin
Telegram grubundaydan eğer telegrama atayım, ya da özelden numaranı gönder bana imessage ya da telegram üzerinden göndereyim, whatsapp kullanmıyorum

barotr

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone X
Ben 12.1.1 b3 sürümünü kullanıyorum ağ paylaşımı yapamıyorum. Bir yolu yokmu betadan cıkmak vs.

pincirs

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Ben 12.1.1 b3 sürümünü kullanıyorum ağ paylaşımı yapamıyorum. Bir yolu yokmu betadan cıkmak vs.
Ben de o sürünü kullanıyorum hocam, TetherMe tweakını kullanacaksınız

Tips
Tips
Üst Alt