Neler yeni

Tema Vortex

kadir1009

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 8 Plus

Tema: Vortex
Tasarımcı: @kadir1009
Fiyat: 2,00 $
Repo:
Gereksinim: Anemone, iThemer veya SnowBoard

İçerik:
  • 200 Simge
  • Bildirim Rozeti

Tema için simge isteğinde bulunmak için .

Kara temasına sahipseniz, %25 indirim uygulanmaktadır.

Ekran Görüntüleri:

baby22

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
elinize sağlık. bu arada kullandığınız font nedir?

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
Bir başyapıt daha. Üstad eline sağlık. Çalışmalarının devamını ister bol kazançlar dilerim.

Le0n

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Çok güzel bir tema olmuş eline sağlık 👍🏻 Şöyle renkli temalara kafam bi basmıyor 😄

caglar_fb

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
8+ vardı sattım sonra bu pasaport olayından yenisini de alamadım şimdi kayıtsız 6s+ var evde ipad niyetine akşamları bakıyorum şimdi elde kaldı gm9 dandroidle uğraşıyoruz düştüğümüz hallere bak yani diyeceğim o ki tema çok güzel de iphonum olsa da yüklesek şenlensek :watchout:ama günaşırı forumdayım bakmadan geçemiyorum.:hmmm:

suti38

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Kardeş emeğine sağlık..Kara tema da var bende, ama bunda eksik olan ikonlarımızı yapabilir misin?

kadir1009

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 8 Plus
Kardeş emeğine sağlık..Kara tema da var bende, ama bunda eksik olan ikonlarımızı yapabilir misin?
Konuda belirtilen linkten ikon isteğinde bulunabilirsiniz. Kara temaya sahipsiniz, bu temayı da %25 indirim ile Packix üzerinden satın alabilirsiniz.

suti38

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Kardeş Bundle Id ileri bulmak için bir tweak vardı galiba? Adı neydi onun? Ayrıca bende ki Jailbreak 13.3 versiyon

kadir1009

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 8 Plus
Kardeş Bundle Id ileri bulmak için bir tweak vardı galiba? Adı neydi onun? Ayrıca bende ki Jailbreak 13.3 versiyon
BundleID tweakleri bunlar 13.3 uyumluluk durumunu bilmiyorum, eğer çalışmıyorlarsa bundleid kısmına uygulama adını yazın

sow50

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Eline sağlık ustad lakin cok eksik logo var.herkesin telefonunda hemen hemen olan Mackolik mega Turkcell uygulamaları gnç ve Dergilik İşCep ,ReProvision,selfee programları,letgo

kadir1009

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 8 Plus
Eline sağlık ustad lakin cok eksik logo var.herkesin telefonunda hemen hemen olan Mackolik mega Turkcell uygulamaları gnç ve Dergilik İşCep ,ReProvision,selfee programları,letgo
CyDown olduğu sürece eksiği bol olur ;)

kadir1009

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 8 Plus
Hocam istekte gönderdiğiniz uygulamarın bir kısmı zaten temada mevcut. Bir sorun mu yaşadınız?

kadir1009

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 8 Plus
Kaynakları yeniledim respring de yaptim hatta iCleaner ile ama yine yok cok garip
Cydia’da kontrol ettim şimdi gelmemiş daha evet, Zebra kullanıyorum da orda sorun düzeldi. Birazdan Cydia’ya da düşecektir. Packix’i kaldırıp ekleyince sorun düzeldi

evo35

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Kara için ikon rica edebilir miyim?

tr.gov.gib.buis
com.grandstream.wave
io.faceapp.ios
com.fluffyfairygames.idleminertycoon
com.apple.shortcuts

iOS 13 te BundleIDsXI (No App Icons) çalışıyor.
Reposu

Son düzenleme:
Tips
Tips
Üst Alt