Neler yeni

Tweak Volume Amplifier

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
!!!Kullanım sonucu cihazda oluşabilecek hasarda kullanıcı sorumludur.!!!

Tweak Adı : Volume Amplifier
Açıklama : İOS'taki ana sorunlardan biri, telefonda konuşurken hoparlör sesinin yeterince yüksek olmamasıdır. Volume Amplifier tweakı hoparlör ses çıkışını doğrudan değiştirerek % 200'e kadar yükseltir.

iphone 5 / 5C / 5S / 6/6 + ve üzeri cihazlarda cihaz hoparlörü ve kulaklıkta, iphone 4s'de ise yalnızca kulaklık ses seviyesini yükseltir. böylece iPod müziğinizi, VOIP çağrılarınızı (Viber, Skype, FaceTime, vb.), Radyo çalar ve Zil seslerinin ses seviyesini yükseltebilirsiniz.

Tweak, cihaza herhangi bir uygulama veya ayar eklemiyor. yapmanız gereken tek şey bir telefon görüşmesi yapmak veya bir şarkı çalmak cihazın sol tarafındaki ses seviyesi "+" düğmesini tıkladığınızda ses düzeyi açılır Volume Amplifier çubuğunu görene kadar tıklamaya devam edin.
iPhone 4S'de ses, yalnızca telefon görüşmesi sırasında hoparlör modundayken yükseltilir. diğer her yerde beklendiği gibi çalışır.

Volume Amplifier i Activator menüsünün içine bir Kısayol atayarak sıfırlayabilirsiniz.
Bu ince ayar sadece iPhone 6S / 5 / 5C / 5S / 6/6 + üstü cihazlarda ve iOS 6 üstü sürümlerde çalışır.
Teknik sorunlar nedeniyle iPhone 3GS & 4 desteklenmiyor

Repo :
Uyumluluk : IOS 7 - IOS 13
Fiyat : 1.99$
Ekran Görüntüleri :

Moderatör tarafından düzenlendi:

ibocan___

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Ses düzeyini arttırıyor %200 e kadar yükseltebiliyorsunuz.tabi tavsiye edilen en dazla %130-140 fazlası hoparlörü patlatma riski var

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Hocam kaş yaparken göz çıkartmayalım ses kalitesinde bozulma yapıyor mu peki

damocles3

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
İos 9 da kullanmıştım 4s de bir zaman harika bir tweak ama hoparlöre zararı var çok arttırmamak lazım sesi 140 ideal

RomeoBenim

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 8 Plus

Tweak ıos 13 için güncellendi.ıos 13.3.1 tarafımdan denenmiştir.sorunsuz çalışıyor.
Cihaz ı phoneX.
Repo:

Paralımı bu?

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ugur_akd

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Direkt olarak kredi kartı ya da banka kartıyla alınabiliyor PayPal hesabına gerek yok

fearveli

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus

Tweak ıos 13 için güncellendi.ıos 13.3.1 tarafımdan denenmiştir.sorunsuz çalışıyor.
Cihaz ı phoneX.
Repo:

Ücretli olduğunu söyleseydin keşke

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Ücretli olduğunu söyleseydin keşke
Haklısın ancak jb kullananların büyük bir çoğunluğu bilir ki bu tweak efsane tweakleden biridir ve çıktıgından beridir ücretlidir
O yüzden yazma ihtiyacı hissetmedim.

pay2play

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Tweaki satın aldım iPhone 8 Plus cihazım için kurdum %125'in üzerine çıktığımda hoparlörden inanılmaz şekilde cızırtı gelmeye başladı patlayacak sandım ve hemen kaldırdım ve geri iade istedim. Haberiniz olsun. Başınıza iş açmayın ve olan sesle yetinin derim. Yoksa hoparlör masrafı ile baş başa kalırsınız.

Tips
Tips
Üst Alt