Neler yeni

VoiceChanger Limitsiz arama yapma

Ruzgarlama

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi VoiceChanger diye bir uygulama var arama yaptığınız kişiye sizin numaranız yerine istediğiniz bir numarayı gösteriyor ama tek seferlik 2dk lık bir hak veriyor bunu limitsiz yapacak bir tweak varmı ? Yada benzer bir uygulama

chatintok

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Bu program bende de yüklü ama bahsetttiğiniz özelliği göremedim. Hangi repo dan indirdiğinizi ve versiyonunu yazarsanız
araştırabilirim.

Ruzgarlama

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Bu program bende de yüklü ama bahsetttiğiniz özelliği göremedim. Hangi repo dan indirdiğinizi ve versiyonunu yazarsanız
araştırabilirim.

Sizdeki sanırım VoiceChanger x benim dediğim applestore den indirilen uygulama 37B21561-69DA-407D-8C54-367CB796EB7F.jpeg

Ruzgarlama

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
üstadım uygulamayı hiç denemedim bile ama locallapstore tweaki bunda çözüm sağlamıyor mu ?

Maalesef denedim olmadı aslında baya işe yarat bir program ama popileritesi yükselince birileri el ayar diye düşünüyorum:)

• Like
Reactions: Piu

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Flex içinde birkaçtane patch mevcut, çalışıyormu bilemiyorum.

bilen arkadaşlar el atarsa flex ile birşeyler yapılabilir belki.

aksneo

Aktif Üye
JailbreakTR
Bu uygulamayı nasıl kullanıyoruz, aramak istediğimiz ve kendi numaramızı nereye yazıyoruz

vahcet12

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
Bunun crackini bayadır arıyorum ben. Bulamadım :( olsa süper olur

• Like
Reactions: Piu

Ruzgarlama

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar Ben şöyle bir yöntem buldum localapp bunda çalışmıyor ama sponsorlu olan uygulamanın birin de çalıştı uygulamanın içinde 50dolarlık alışveriş yapana 120 dakika veriyor ben de deneyeyim dedim işe yaradı umarım sizin de işinize yarar bu teknikle başka uygulamalardan da fayda sağlanabilir sanırım.

Ekli dosyalar

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Dakika için üstte arkadaşın yöntemi gayet iyi bence fakat Burda önemli olan dakikadan ziyade numaranın da değişmesi. En başta yazılan numara değişmiyor, değişmesi için flex ile birşey yapılabilir mi? satınalma çalışmıyor zaten.

SuvariBurak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Evet bu uygulamayı bayadır kullanıyorum.
Uygulamada krediyi sıfırlayamıyorsunuz hiçbir şekilde.
Bende şöyle bir çözüm buldum.
VoiceChanger 2.0 sürümünde no değiştirme yok.Ama uygulamayı yeniden silip kurduğunuzda krediyi veriyor.Öncelikle kurulu olan voicechanger'i silelim.VoiceChanger 2.0 'ı kurup 2 kredi alıyoruz.İkinci olarak VoiceChanger 3.0'ı kuruyoruz (VoiceChanger 2.0 ın üstüne kuruyoruz yani güncelleme gibi) ve 2.0 kredimiz yerinde duruyor ayriyeten no değişebiliyoruz.
Bunun dışında numarayı yanlış yazdıysanız herhangi bir sıfırlama uygulamasıyla sıfırlarsanız krediniz olduğu gibi duruyor ama no değişebiliyorsunuz
Sadece 3.0 da sıfırlarsanız numarayı tekrsr değişebilirsiniz , uygulamanın son sürümünde bu işe yaramıyor o yüzden son sürüme güncellemek yerine 3.0'a güncelliyorum

Ayriyeten benim yaptığım gibi ipa dosyalarını bu şekilde kaydederseniz devamlı AppStore'dan indirmek zorunda kalmaz , internet harcamazsınız

Bu çözüm 2 dakika görüşmeye yarıyor,keşke sınırsız dakika yapabilseydik ama baya kafa patlattım işe yarar bir çözüm bulamadım.
Flex uygulamasındakiler ise sponsorlu reklamlarda vpn değiştirerek daha fazla reklam görünmesi için yapılan flexler.Yararı olacağını sanmıyorum...

Umarım bu çözümde işinize yarar.

Edit ;
Abi ben kendi konumu nasıl unuttum ya

Bu her uygulamada işe yarıyordu unutmuşum şimdi voicechangerin son sürümünde denedim işe yaradı tekrardan :)

Apps Manager tweakinden sıfırlamayı yapın.
Sonrasında Ayarlar > Gizlilik > Reklam > Reklam Tanıtıcısını Sıfırla diyin.
Hem numarayı hem krediyi sıfırlıyor :)
Ama sınırsız dakika yapabilmek için hala konuyu takipteyim belki yapabilen çıkar

Son düzenleme:

Numanss1

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Arkadaşlar Ben şöyle bir yöntem buldum localapp bunda çalışmıyor ama sponsorlu olan uygulamanın birin de çalıştı uygulamanın içinde 50dolarlık alışveriş yapana 120 dakika veriyor ben de deneyeyim dedim işe yaradı umarım sizin de işinize yarar bu teknikle başka uygulamalardan da fayda sağlanabilir sanırım.
Sen adamsın sayende 115 dakikam oldu artık 113 veriyor satın alma da

Hakan5206

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
125 kredim vardı apps manager ile denemek istedim kredi sıfırlıyormu yada sıfırlarsa uygulama satın almadan tekrar kredi yapabilirmiyim diye denedim.reklamlar sıfırlanıyor ve tekrardan uygulama içi satın aldıgımda krediyi yüklemiyor.sadece 2 dakika ve numara deşiştirme aktif oluyor.reklamları tekrar satın almayla kredi yapamazmıyız

Tips
Tips
Üst Alt