Neler yeni

Tweak Vesta

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Tweak İsmi: Vesta
Açıklama: Uygulama gizlemeye ve kısa yoldan uygulamalara erişime yarar. Sağ veya sol alttan çekerek uygulamaların listesine ulaşılabilir.
Repo: sparkdev.me
Uyumluluk: iOS 9 - 12.1.2

10819

10823
10824

Son düzenleme:

madmert9

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Vesta, uygulama gizlemeye yaramıyor.Android'deki gibi bir AppDrawer ekliyor ve koyduğun fotodaki özelliklerde gösterildiği gibi uygulamaların isimlerini gizleme gibi özellikleri var.Fakat uygulama gizleme özelliği olduğunu sanmıyorum.

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Vesta, uygulama gizlemeye yaramıyor.Android'deki gibi bir AppDrawer ekliyor ve koyduğun fotodaki özelliklerde gösterildiği gibi uygulamaların isimlerini gizleme gibi özellikleri var.Fakat uygulama gizleme özelliği olduğunu sanmıyorum.
10820
10821

İki resim arasında bir fark var mı hocam bakar mısın bi ?

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Ekli dosyayı görüntüle 10820
Ekli dosyayı görüntüle 10821

İki resim arasında bir fark var mı hocam bakar mısın bi ?

Reposundaki açıklama bu..

Vesta - Tüm uygulamalarınıza hızlıca erişin !
Vesta, tüm uygulamalarınıza ana ekranınızda veya herhangi bir uygulamada bulunan güzel bir uygulama çekmecesinden erişmenizi sağlar.
Özelleştirilebilir bir jest, Vesta'yı uygulamaların içinden çağırmanıza izin verir. Ya da eğer tercih ederseniz, Vesta bir aktivatör dinleyici içerir - böylece Vesta'yı çağırmak istediğiniz herhangi bir aktivatör hareketini kullanabilirsiniz!

madmert9

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
@AirLife Dalga mı geçmeye çalışıyorsun anlamadım fakat bildiğim kadarıyla uygulama gizleme özelliği yoktu.Eğer varsa ve bu tweak ile uygulama gizlediysen bile sonuç olarak açıklama kısmı eksik.Her koşulda bu tweak bir "uygulama gizleme" tweaki değil.

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Uygulamanın amacı hızlı bir şekide ulaşma sağ alttan yukarı ve hafif sağa doğru çekersiniz aktif ettikten sonra göreceksiniz.

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
@AirLife Dalga mı geçmeye çalışıyorsun anlamadım fakat bildiğim kadarıyla uygulama gizleme özelliği yoktu.Eğer varsa ve bu tweak ile uygulama gizlediysen bile sonuç olarak açıklama kısmı eksik.Her koşulda bu tweak bir "uygulama gizleme" tweaki değil.
Niye dalga geçeyim hocam Estağfirullah bi hatam olduysa. Belirtmek istedim sadece gizleniyor diye.

Aşağı da yazıyordu gizle diye onu eklemeyi unutmuşum.

10822

mantikafasi

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Hocam güncelleme vs gelmiş olabilir hemen sinirlenmeyin bence

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

madmert9

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Hocam güncelleme vs gelmiş olabilir hemen sinirlenmeyin bence

Yoo sinirlenmedim sadece tweak açıklama kısmında eksik tanıtılmış.Konuyu açan arkadaşın düzeltmesi için bunu belirttim.

daby66

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
yükleyimde bakayım eline sağlık menüde yokmu uygulama yani

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
yükleyimde bakayım eline sağlık menüde yokmu uygulama yani
Tweak içinde “Hide Apps On Home Screen” bölümünden seçtiğin uygulama ana ekran da gözükmez, gizlenir. İstersen sağ alttan kaydırarak bütün uygulamaların olduğu ekrana geçerek oradan girebilirsin gizlediğin uygulamaya.

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Sağlam mu bu? Çalışıyor mu?

mantikafasi

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Teşekkürler kardeş

Evet hocam kendim test ettim 12.1.1B3 de gayet güzel çalışıyor ve çok kullanışlı

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Puff oldu

Gizledim hocam tweak sayesinde.
Ben Whatsapp ı gizleyemedim, herhalde çalışma prensibini anlayamadım

daby66

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
harika bir tweak gizliyoya daha ne olsun gizleyipde daha sonra ayarlardan felan geri açmayla uğraştıran bir tweak değil istediğin zaman 1snde yukarı kaydır gözüksün ben şahsen çok beğendim 👍

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
harika bir tweak gizliyoya daha ne olsun gizleyipde daha sonra ayarlardan felan geri açmayla uğraştıran bir tweak değil istediğin zaman 1snde yukarı kaydır gözüksün ben şahsen çok beğendim
Nasıl yaptınız ayarlardan, standart yerleri değiştirmedim, hide home screenden Whatsapp ı seçtim ama duruyor yerinde, sonra kayboldu, eski yerine getiremedim

Son düzenleme:
Tips
Tips
Üst Alt