Neler yeni

Uzatma kablo ile şarj etmek

whofeedisid

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Merhaba arkadaşlar, bi sırt çantası almıştım hemen sağ tarafında bir powerbank dişi girişi var çantada. İos cihazımı taktığımda güvenlik önlemi uyarısı vermişti jailbreak yaparak bu güvenlik önleminin önüne geçebilir miyim?

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Merhaba arkadaşlar, bi sırt çantası almıştım hemen sağ tarafında bir powerbank dişi girişi var çantada. İos cihazımı taktığımda güvenlik önlemi uyarısı vermişti jailbreak yaparak bu güvenlik önleminin önüne geçebilir miyim?
Eskiden vardı onun için bir Tweak ama artık yeni sürümleri desteklemiyor.

Tavsiye: Orijinal Kablo kullan

JailbreakTR

whofeedisid

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Eskiden vardı onun için bir Tweak ama artık yeni sürümleri desteklemiyor.

Tavsiye: Orijinal Kablo kullan

JailbreakTR
Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim. Önümüzdeki süreçlerde de çıkmayacağı anlamına gelmez sanıyorum.

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim. Önümüzdeki süreçlerde de çıkmayacağı anlamına gelmez sanıyorum.
Dediğim gibi İPhone 5s üzeri Cihaz kullanıyorsan Orijinal kablodan şaşma ve öyle bir Tweak bir dahada çıkmaz.

JailbreakTR

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
iOS 7'nin yeni çıktığı zamanlardı. iPhone to VGA kablo almıştım. Sırf orijinal değil diye çalışmıyor, kaldı elimde. Tweak ismini biliyorsanız söyler misiniz?

Bugrakrkmz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Orjinal kablo kullanın batarya ömürlerinizi uzatın orjinal kablodaki direnç seviyeleri en iyi ve stabil enerji akışını sağlar fakan orjinal olmayan kablolarda maliyeti azaltmak için aslında aynı işlemi stabil bir şekilde iletmeyen iletkenler ile birlikte dirençler kullanılır ki bunu şu şekilde açıklayabilirim
Normalde kablo 1 volt veriyorsa sürekli 1 volt verir
Fakat diğer kablolar bunu yerine göre ac voltun sürekli değişik gösterdiği voltajın değişimine göre 1.2 0,98 0.80 vs olarak sürekli değişecek ve stabil bir voltaj vermeyecektir buda cihazın bataryasının ömrünü kısa sürede bozulmasına neden olacaktır bazı çok çok dandik şarj aletleri patlamaya kadaryol açabilirler kablonun yanında kullanılan powerbank ve şarj cihazlarınında önemi çok çok yüksektir siz ve çevrenizdekiler için en azından bu patlamaların önüne geçmek için orjinalden şaşmayın heleki günümüzde telefon ve aksesuarları bu kadar pahalıyken 3 kuruş fazla vermek ileriye dönük bakıldığında 300 kuruş kar ettirir
Saygılar :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tips
Tips
Üst Alt