Neler yeni

Çözüldü Uygulamalardan Atma

Serhat47

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Merhaba Arkadaslar cihazim iphone 6 plus 9.2 versiyon jailbreakli surekli uygulamalardan atiyor yardimci olursaniz sevinirim tsk.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Senoltekintomgac

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Bu durum jb kullandığın esnada mı oldu yada herhangi bir tweak yükledikten sonramı

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

oguz

chflags hidden
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 14 Pro
Cydia'dan CrashReporter tweak'ini yüklerseniz, uygulama çöktükten sonra size bir bildirim gelecektir. O bildirim'e girin ve orada çökmenin muhtemel şüphelileri yazar. Eğer herhangi bir şüpheli görünüyorsa onu silip bir süre de öyle kullanın, sorun çözülmezse tekrar aynı işlemi yapın, bu sefer farklı şüpheli gelecektir. En son gerçek sorunu bulduğunuzda kaldırdığınız eski tweak'leri yükleyebilirsiniz.

Serhat47

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Cydia'dan CrashReporter tweak'ini yüklerseniz, uygulama çöktükten sonra size bir bildirim gelecektir. O bildirim'e girin ve orada çökmenin muhtemel şüphelileri yazar. Eğer herhangi bir şüpheli görünüyorsa onu silip bir süre de öyle kullanın, sorun çözülmezse tekrar aynı işlemi yapın, bu sefer farklı şüpheli gelecektir. En son gerçek sorunu bulduğunuzda kaldırdığınız eski tweak'leri yükleyebilirsiniz.
O tweakide denedim Farkli farkli dosyalar cikiyor telefonu sifirladim ama yine ayni sorunlae cikiyor

Serhat47

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Bu durum jb kullandığın esnada mı oldu yada herhangi bir tweak yükledikten sonramı

Jailbreak sirasinda oluyor bu sorun

Senoltekintomgac

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Swipe nav böyle bir twek yüklümü bir baksana

Senoltekintomgac

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Peki cydia süründe güncelleme falan yaptn mı hiç

temden

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Ben de de bir zaman olmustu,ts protector tweaki ile sorunu cozmustum.Siz de ise yarar mi bilmem

Tips
Tips
Üst Alt