Neler yeni

Uygulama sürümü değiştirmek istiyorum

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Merhaba,

Etason Jb li ipad 3 - 8.4.1 için youtube kullanamıyorum, giriş yapınca güncelleyin uyarısı ya da youtube kilitlendi uyarısı geliyor ve uygulama kapanıyor.

Cihaza app admin ile eski uyumlu youtube yükleyebiliyorum yenisi zaten yüklenmiyor son aşamada hata veriyor, lowerinstall ile cihazın sürümü de farklı gösterebiliyorum ancak uygulama sürümünü değiştiremiyorum.
Filza ile uygulama içinde info plist deki değerleri değiştiğim halde versiyon değişmiş görünmüyor.

Kontrol için apps manager ile bakıyorum hep yüklediğim versiyon görünmekte,

Yüklü Uygulamanın versiyonu nasıl değişilir bilen var mı?

Ya da eski sürüm youtube sürüm numarasını 15.15 olacak şekilde yapabilecek varmı?

Teşekkürler.

Düzenleme, flex 3 tweakı içinde youtube no upgrade varmış. İpad 3 de flex 2 var malum onda kullanıcıların yüklediği doslayalara erişim yok ben de upgrade yazarak çıkan satırları işaretledim . Şu an çalışıyor.

Ancak sürüm değişme sorusunu bilen varsa memnun olurum.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Son düzenleme:

osY

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
AppStore++ ya da app admin

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
AppStore++ ya da app admin
Anlatamadım galiba eski sürüm uygulama versiyonunu yüksek göstermekten bahsediyorum.

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
@nihat1551

Eski sürüm uygulamayı yüksek göstermek için o uygulamayı ona göre sıfırdan yapılandırman lazım...

Uygulama geliştiricisi tarafından yeni sürümler için güncellenmesi lazım..

**YouTube uygulaması IOS 5.1.1 den IOS 13.4.5’e kadar sorunsuz çalışır..

Bazı sürümler için YouTube uygulamanın sürümünü düşürmek şart ve bazı sürümler içinde ekstra bir tweak veya flex patch yüklenmesi lazım**

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
anlıyorumki hali hazırda mevcut uygulama sürümü dosyalar ile oynayarak değişemiyor. Teşekkürler flex ile idare edeceğiz.

Bir soru daha belki bilen vardır. Flex de uygulama içerisindeki reklamları engellemek için ne yazıp aramam gerekir.

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
@nihat1551

“Ads On YouTube vs. diye aratabilirsin ama pek işe yarayacağını sanmıyorum...

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
@nihat1551

“Ads On YouTube vs. diye aratabilirsin ama pek işe yarayacağını sanmıyorum...
Aslında ben tüm uygulamaların içindeki ads leri kastetmiştim. Youtube’dekileri youtube tools hallediyor.
————

Çözüm

Filza ile var/containers/bundle/application/youtube/youtube.app içerisinden info.plist i bulun üzerine tıklayıp root menusunu açın cfbundleversiyon kaşısında sürüm versiyon yazar (i) ye tıklayın açılan yerde sürüm numarası yazar orayı 14.44.3 yapın, üstten infoplist e basın sonra bitti ye basın. İşlem tamam.

Bende ipad mini1 ios 9.3.5 de oldu,

........................::::
Artı bilgi olarak

safari hızlandırmak için cydia dan iwebboost, cihazı hızlandırmak için için i0verclock tweak ve de flex3 tweak içerisinden savage boost3 yükleyip aktif ettim.

(Flex3 tweak içerisinde youtube no upgrade de yükleyin ki youtube zorunlu güncelleme uyarısı vermesin.)

Cihaz jb aktifleştirme için phoenix kullanıyorum ve imza süresini reprovision tweak ile otomatik uzattırıyorum.

App storedaki eski sürüm ipaları indirebilmek için lowerinstall tweak ile önce cihazın sürümünü yüksek gösteriyorum ipayı indir diyorum indirme hatası gelirse lowerinstall’ı kapatıyorum. İndirmeye çalıştığım uygulamanın indirme simgesi app store dan bulut simgesine dönüyor ve satın alınanlar kısmından indir dediğimde eski uyumlu sürümü indireyimmi diye soruyor. Bunu da paylaşmış olayım.

Cihaza çocuklar bakacak ise youtube için youtube kids app yi önerebilirim.

Son düzenleme:

Umutluyum

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
@nihat1551

Eski sürüm uygulamayı yüksek göstermek için o uygulamayı ona göre sıfırdan yapılandırman lazım...

Uygulama geliştiricisi tarafından yeni sürümler için güncellenmesi lazım..

**YouTube uygulaması IOS 5.1.1 den IOS 13.4.5’e kadar sorunsuz çalışır..

Bazı sürümler için YouTube uygulamanın sürümünü düşürmek şart ve bazı sürümler içinde ekstra bir tweak veya flex patch yüklenmesi lazım**
Efsane Kardeşim Ocağına Düştüm Bu İşi Senden Başkası Çözemez Sürümümü Filza İle 12.4 Den 13.0 Yaptım Şimdi Safe Moddan Çıkmıyor Cihaz Bir Kaç Metod Denedim Ama İşe Yaramıyor Sadece Ciydiaya Erişimde Sorun Yok Ama Bir Çok Uygulama Açılmıyo Cihazı Kapatıp Açtım Gene Düzelmedi Nasıl yapacam Bilgisayarımda Yok Köydeyim Nasıl Eski Hale Getirebilirim

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Tekrar filza dan düZelmiyor mu?

Cydiada lower install vardı cihazın sürümünü istediğin gibi ayarlıyordun.

Umutluyum

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Tekrar filza dan düZelmiyor mu?

Cydiada lower install vardı cihazın sürümünü istediğin gibi ayarlıyordun.

İstediğim sürüme alabiliyormuyum sorunsuz o tweakle?

Gülümse Kaderine :-)

Tips
Tips
Üst Alt