Neler yeni

uygulama içi satın alma

ToYBaRS

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
İyi günler arkadaşlar uygulama içi satın alma tweaki olarak ne kullanıyorsunuz.En iyisi hangisi..Birde runtastic uygulamalarını ücretsiz kullanmak için tavsiyeniz varmı?

RedLevreK

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Inapp bazı uygulamalarda satın alım, vip- premium gibi özellikleri açıyor(genelde int. İstemeyen uygulamalarda) ben sadece bunu kullanıyorum deneye deneye öğreniyorum.

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Runtastic de ancak deb bulasın onun dışında InApp çalışmıyor onda. Tweaki uygulamalar üzerinde deneme yanılma yoluyla çözeceksin nerde çalışıyor çalışmıyor ;)

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
AppCake üzerinde uygulaması olması lazım.

tolgaselim

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Merhaba arkadaslar flightradar24 uygulamasini GOLD yapabiliyormuyuz yardimci ola bilirmisiniz sagolun.

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Merhaba arkadaslar flightradar24 uygulamasini GOLD yapabiliyormuyuz yardimci ola bilirmisiniz sagolun.
Bu yapılabieceğini sanmıyorum zira locallapstore dahil olmak üzere pekçok tweak kullandım ama bu gibi ciddi çalışan pekçok ücretli uygulamaların altyapıları bu gibi açıklara izin vermeyecek ölçüde sağlam. Keşke olsa ben de çok istiyorum gold yapabilmeyi.

RedLevreK

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
AppCake üzerinde uygulaması olması lazım.
Pro versiyon AppCake ile inse de premiumu aktive etmek için kullanabileceğimiz bir açık görünmüyor. Birkaç yöntem denedim bende olmadı..

tolgaselim

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Bu yapılabieceğini sanmıyorum zira locallapstore dahil olmak üzere pekçok tweak kullandım ama bu gibi ciddi çalışan pekçok ücretli uygulamaların altyapıları bu gibi açıklara izin vermeyecek ölçüde sağlam. Keşke olsa ben de çok istiyorum gold yapabilmeyi.
Aynen kardesim denedim bir cogunu hic biri olmadi guzel bir uygulama appcake deki app calismiyor zaten alsak pek ucuz da degil bekliycez artik bulursan paylasirsan sevinirim iyi aksamlar.

Tips
Tips
Üst Alt