Neler yeni

Tweak Upscale

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
Ee tweakın hiç bir amacı kalmıyor o zaman. Ne anladım ben bu işten.
tweak sistem dosyasında hata yapma ihtimline karışılık direkt kendisi yapıyor. ama arka planda çalışan deamon vb. şeyler var.. ayrıca zaten çözünürlük uyumu olmayan uygulamalar için ForcegoodFit diye bir tweak vardı ama güncellenmedi.. normalde upc-sclae le birlikte o da kullanılırdı.

İlerde belki julioverne forcegodfit e de el atar ;)

volcy123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Jb sini kaybetmek istemeyenler bu tweaki kurmamalarini oneririm. Keske LittleBrother guncellense.

Ulviarslan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Ekran siyah olduğu zaman telefondan erişim sağlayamıyoruz nasıl erişim sağlayıp da dosyayı silebiliriz ?

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
daha önceden cihazı usb ile bağlayıp güven butonuna tıkladığınız bir pc den 3utools ile ekranı yansıtarak şifreyle açıp sonrasında winscp ile cihaza bağlanıp belirtilen dosyatyı silerseniz sorun çözülecektir.

wiz4rd

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Elvada jailbreak hoşgeldin ios12

ThsN

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Cozunurlugu 6+ yaptim sonrasinda sevmedim orjinal olan 6ya degistirdim fakat Pubg,mobildeniz gibi bazi uygulamalarda cozunurluk sorunu yaşıyorum. Dediginiz dosyayi silmeme ragmen hala ayni. Jb aktif degilken sorun yok ama kb aktifken bu sorunu yaşıyorum baska bir çözümü var mi?

Ekli dosyalar

volcy123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Cozunurlugu 6+ yaptim sonrasinda sevmedim orjinal olan 6ya degistirdim fakat Pubg,mobildeniz gibi bazi uygulamalarda cozunurluk sorunu yaşıyorum. Dediginiz dosyayi silmeme ragmen hala ayni. Jb aktif degilken sorun yok ama kb aktifken bu sorunu yaşıyorum baska bir çözümü var mi?
Upscaleyi tekrar kurup iosres.com sitesinden cihazinizin cozunurlugunu ogrenip degerleri upscaleye girip uygulayin.Duzeldikten sonra tekrar kaldirabilirsiniz

ThsN

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Upscaleyi tekrar kurup iosres.com sitesinden cihazinizin cozunurlugunu ogrenip degerleri upscaleye girip uygulayin.Duzeldikten sonra tekrar kaldirabilirsiniz
Bunuda denedim ama sonuc degismedi cihazim 6s ve 6 ile ayni cozunurlukte. İclanerdan ayar dosyalarini sildim ve temizlikte yaptim hatta prefences klasorundeki doayayida sildim sonra uygulamayi silip tekrar kurdum nomoresmallaps tweakinide kurdum denedim ama sonuc degismedi bende suan sasirdim kaldim. Acaba bu sorunu yasayan baska birisi varmi? Yardimci bir tweak ile duzeltemez miyiz?
Mesaj düzenlendi:

Arkadaslar sorun Littlex tweakinden kaynaklaniyormus. Ayni sorunu yasayanlar littlex i kaldirsin. Littlex yerine homegesture tweakini kullanabilirsiniz onda sorun yok

Son düzenleme:

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Hacı zaten bu görünüm iPhone X’in görünümü. Sağ da batarya göstergesi solda saat vs. 😂😂 HomeGesture tweakı da yapar da ayarlardan açman lazım.

ThsN

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Hacı zaten bu görünüm iPhone X’in görünümü. Sağ da batarya göstergesi solda saat vs. 😂😂 HomeGesture tweakı da yapar da ayarlardan açman lazım.
Sorun o degil ustam sorun littlexi yukleyince sanirim belli uygulamalardaki çözünürlük kayiyor istedigin yere basamiyor veya islem yapamiyorsun. Bu yuzden söylemiştim benimle ayni sorunu yasayanlara belki yardimci olur

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Sorun o degil ustam sorun littlexi yukleyince sanirim belli uygulamalardaki çözünürlük kayiyor istedigin yere basamiyor veya islem yapamiyorsun. Bu yuzden söylemiştim benimle ayni sorunu yasayanlara belki yardimci olur
Bende kullandım da hiç öyle bir sorun yaşamamıştım. 🤔 Çakıştığı tweak varsa ondan olabilir.

Ulviarslan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Siyah ekranda kaldım sonra başka bir iPhone cihazdan iPhone’u bul ile iPhone’u sildim daha sonra tweakbox ile rollectra yaptım telefon tekrar jb yaptım böyle atlatmış oldum

Tips
Tips
Üst Alt