Neler yeni

Uncover 13.3 jailbreak 8 plus sorunu

serdar06288

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
arkadaşlar ne yaptıysam bu 8 plus 13.3 cihazıma uncover ile jealbreak yapamadım..sorun kimi formlarda olur diyor kimi formlarda olmaz diyor uncover ile burayada baktım pek anlamadım..
sorunum..appcake den uncoveri kurdum uçak moduna alıp wifi ile kuruluma geçiyorum ama log ekranında kalıyor yeniden teli başlatıp tekrar kuruyorum bu seferde bana telde ota var onu sil diyor ama telimde ota indirmesi yok sürüm 13.3 saklama alanına baktım yok teli sıfırladım yeni bir iphone olarak tekrar kurdum ama uncover son sürüm ile hala güncellemiş değilim acaba telefonumun sürümümü tutmuyor yoksa yoksa modelimi uyumsuz bu ota adımını geçemedim %20 ekranında kapanıyor uncover

Cihaz
8 plus
Sürüm
13.3

xaqok

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
8 plus cihazımda 13.3 sürümünde checkrain ile sıkıntısız jailbreak yapmaktayım uncover yerine checkrain deneyin

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
Merhabalar. Yanlış sürüm yüklediyseniz ondan aktif etmiyor olabilir. Telefonu sıfırlayın. Sonra altserver konusundaki yöntem ile uncover 4.31 yükleyin. sonra jailbreak yapın.
not: bütün şifreleri kapatın ve uçak moduna alın deneyin.

serdar06288

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
@serdar06288

Problemin çözüldümü ?
yok abi uncover değilde chackra1n kurdum daha iyi gibi geldi bana uncover devamlı ota hatası verdi ve yarıda kaldı ama ota yoktu bende bunda sorun olmadı
Mesaj düzenlendi:

Merhabalar. Yanlış sürüm yüklediyseniz ondan aktif etmiyor olabilir. Telefonu sıfırlayın. Sonra altserver konusundaki yöntem ile uncover 4.31 yükleyin. sonra jailbreak yapın.
not: bütün şifreleri kapatın ve uçak moduna alın deneyin.
tel 8 plus ve sürümüm 13.3 ve uncoveri appcake den son sürümü indirip kurmuştum

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
yok abi uncover değilde chackra1n kurdum daha iyi gibi geldi bana uncover devamlı ota hatası verdi ve yarıda kaldı ama ota yoktu bende bunda sorun olmadı
Tabi şu an piyasadaki en sağlam JB aracı checkra1n :D

Tips
Tips
Üst Alt