Neler yeni

Uncov Yerine Cihimera İle Jail Yapsam??

Umutluyum

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Cihazıma Daha Önce Jailbreaki Uncover İle Jail Yapıyordum..Geçen Akşam Cihaz Kendiliğinden Kapandı Şimdi Uncover İpa Yükledim Ama 2 Gündür Jailbreak Yapamıyorum..Sorunu Çözemiyorumda 6 Da Takılıp Kalıyor Benimde Aklıma Bir Fikir Geldi Şimdi Daha Önce Uncover İle Jailbreak Yaptığım Cihazıma Cihimera İle Jailbreak Yapsam En Büyük Kabusum Olan Elmada Kalırmı?Yoksa Gayet Mükemmel Bir Şekilde Jail Olurmu..Evet İşin Uzmanı Hackerları Sorumu Cevaplamaya Bekliyorum Saygılar

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
selamlar. sizin çok sorununuz var ve kolay yol varken zor olandan devam ediyorsunuz. pc yoksa en kolay yönteminiz dev ipa almak... kampanyayı da kaçırdınız
pc den uncover yüklemelisiniz. chimera ile jb yaparsanız restore rootfs yapıp devam etmelisiniz bütün tweakler repolar gidecek. sıfır jb yapmış gibi yani. iyi forumlar.

Xneon42

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Ben uncover üstüne checkra1n yaptım jb işlemi çok uzun sürdü ve olmadı telefon açıldı ama sonra uncover ile restoreroot yapıp öyle yaptım oldu. Bundan 1 hafta önce uncover ile yaparken elmada kaldı ama onun çözümü kolay iTunes ile geri yükleme yapıyorsun

Tips
Tips
Üst Alt