Neler yeni

Çözüldü Unc0ver ve diğer uygulamaları açamıyorum

brsklnc

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S
Arkadaşlar unc0ver jailbreak kullanmaktayım sanırım kullandığım tweaklardan birisi cihazımda herhangı bı uygulamada donuyor ve sadece o uygulama kullanılıyor herhangı bı işlem yapılmıyor(başka uygulamalara geçme telefonu kilitleme ana ekrana dönme gibi vs) kısa bi süre sonrada telefon kendını resping yapıyor gene aynı şekılde oldu ve telefonu yeniden başlattım unc0ver imza süresi doldugu ıcın jb yapamadım yenısını ındırmek ıstedıgımdede bu sekılde hata almaya basladım uygulama farketmıyor 3rd part appstore farketmıyor hepsınde aynı problem nasıl çözebılırım yardımınızı beklıyorum12EE86D3-E23C-40E7-AC4B-E4962E4E9758.jpeg
Mesaj düzenlendi:

Cihaz
İphone 6s
Sürüm
12.1.1
Son düzenleme:

qratox

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar unc0ver jailbreak kullanmaktayım sanırım kullandığım tweaklardan birisi cihazımda herhangı bı uygulamada donuyor ve sadece o uygulama kullanılıyor herhangı bı işlem yapılmıyor(başka uygulamalara geçme telefonu kilitleme ana ekrana dönme gibi vs) kısa bi süre sonrada telefon kendını resping yapıyor gene aynı şekılde oldu ve telefonu yeniden başlattım unc0ver imza süresi doldugu ıcın jb yapamadım yenısını ındırmek ıstedıgımdede bu sekılde hata almaya basladım uygulama farketmıyor 3rd part appstore farketmıyor hepsınde aynı problem nasıl çözebılırım yardımınızı beklıyorumEkli dosyayı görüntüle 16243
Mesaj düzenlendi:
aynı şekilde benimde telefonum kapandı 3utool çalışmıyor impactor çalışmıyor telefon üzerinden de indirilmiyor çözüm bulan olursa yardımcı olursa sevinirim.

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Arkadaşlar unc0ver jailbreak kullanmaktayım sanırım kullandığım tweaklardan birisi cihazımda herhangı bı uygulamada donuyor ve sadece o uygulama kullanılıyor herhangı bı işlem yapılmıyor(başka uygulamalara geçme telefonu kilitleme ana ekrana dönme gibi vs) kısa bi süre sonrada telefon kendını resping yapıyor gene aynı şekılde oldu ve telefonu yeniden başlattım unc0ver imza süresi doldugu ıcın jb yapamadım yenısını ındırmek ıstedıgımdede bu sekılde hata almaya basladım uygulama farketmıyor 3rd part appstore farketmıyor hepsınde aynı problem nasıl çözebılırım yardımınızı beklıyorumEkli dosyayı görüntüle 16243
Mesaj düzenlendi:
Jailbreak yaptıktan sonra iCleaner pro ile tüm tweakleri kapatarak tek tek devreye alın sorunu çıkaran tweaki bulunca onu kaldırırsınız.

qratox

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Jailbreak yaptıktan sonra iCleaner pro ile tüm tweakleri kapatarak tek tek devreye alın sorunu çıkaran tweaki bulunca onu kaldırırsınız.
Tekrar jailbreak yapamıyorum ımpactor xcode 7.3 hatası veriyo 3 utools zaten yapmıyo

driver_can

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Merhabalar,sitenizde yeniyim faydalı bilgi paylaşımları var teşekkürler.Dün geceden beri iphone 5 için h3lix indirmeye çalışıyorum aynı sorun bende de var malesef çözümü nasıl olur acaba?Carbridge için jail yapmak istiyorum ama bi türlü olmadı farklı 3/4 cihazda denedim jailli olan cihazı da kapatıl açtık ona da tekrar yüklenmedi bu sabah itibariyle.

qratox

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar sorunu appcake ile çözdüm cihaza appcake kurup içerisinden uncover hala indirebiliyorsunuz sorunsuz çalışıyor şuan. buradan indirebilirsiniz.

Son düzenleme:

Deli14

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Sorunu app cake ile çözdüm beyler . Safariden unc0ver ipasını indirdim app cake ile açmasını istedim ve yüklemesini app cake ile yaptım oldu yapamayanlar için çözüm şuanlık böyle.

brsklnc

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S
Arkadaşlar normalde appcake’de dahil ındırdığımde uygulama rengı grıde kalıyor ve uzerıne basılı tutunca ındırmekten vazgeç çıkıyordu anlamadığım bı sekılde şuan tekrar denedım ve normal bı şekılde ındı güncel unc0ver ındırebılecegınız 3rd party uygulama ve siteleri buraya yazayım indirimeyen arkadaşlara yardımcı olurum belki baya aradım bunları çünkü

Appcake
İpaBox
İosgods
cokernutx
Silzee
Jailbreakme.app
Teshinfo.com
Bunlar unc0verı bulabılecegınız sıteler ve 3rd parti uygulamalar forumda yenıyım bı hatam varsa kusura bakmayın herkese çok teşekkürler konu çözülmüştür iyi forumlar.
Mesaj düzenlendi:

İcleaner yüklü ama o işlemi nasıl yapıcam onun hakkındada bılgılendırır mısınız hocam

Tips
Tips
Üst Alt