Neler yeni

Unc0ver resping hatası.

anticrazy

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
ios 13.5 i uncover ile jailbreak atıyorum fakat 30/31 olup yeniden başlattığında siyah ekranda dönüp duruyor ardından ios yeniden başlatıyor. 10 den fazla denememe rağmen jailbreak aktif olmuyor sürekli telefonu yeniden başlatıyor.

Unc0ver son sürüm kullanıyorum.

( Daha önceden jailbreak ile kullanıyordum. Sarj bitip kapanınca yeniden jailbreak atmaya çalışınca oluyor)

NOT : ReCydia yaparsam bütün tweaklerim silinicek fakat yedeklerini jailbreaksiz almam mümkün mü ?

Son düzenleme:

Baz_X_0

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
@anticrazy Unc0ver Tweak Devre Dışı Bırakarak Öyle Jailbreak Yapın Daha Sonra Telefon Açıldığında Tweaklernizi teker teker aktiv edin

Afyonteam

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
ios 13.5 i uncover ile jailbreak atıyorum fakat 30/31 olup yeniden başlattığında siyah ekranda dönüp duruyor ardından ios yeniden başlatıyor. 10 den fazla denememe rağmen jailbreak aktif olmuyor sürekli telefonu yeniden başlatıyor.

Unc0ver son sürüm kullanıyorum.

( Daha önceden jailbreak ile kullanıyordum. Sarj bitip kapanınca yeniden jailbreak atmaya çalışınca oluyor)

NOT : ReCydia yaparsam bütün tweaklerim silinicek fakat yedeklerini jailbreaksiz almam mümkün mü ?
Aslında jailbreak yapıyorsunuz ama tweakler aktif olmuyor jailbreak yaptıktan sonra substitute tweakini tekrar kurup resping yaparsanız tweakler aktif olacaktır

Tips
Tips
Üst Alt