Neler yeni

unc0ver Jailbreak Sorunu

Rygebin

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Cihazı her başlattığım zaman semi-tethered olduğu için tekrardan jailbreak yapmam gerektiğini biliyorum fakat her restartta jailbreak yaptırmıyor. RootFS restore yapıp öyle jailbreak yapmam gerekiyor. Fakat öyle de tweaklerim siliniyor. Çözümü var mıdır acaba ?

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
b36 dan sonra respringloop diye dir sıkıntı olmaya başladı reboottan sonra jb yapınca respring döngüsünde kalıyor cihaz bu durumda önce tweak enable ı kapatıp jb yap telefon açık kalacak icleaner den + tuşuna tıkla substrate bölümünden mobile substrate hariç diğer bütün tweakleri pasife çek uygula respring at uncovere geçip tekrar tweaks enable yi açıp jb yap cihaz respring atınca icleanerden hepsini tekrar etkinleştir.

Rygebin

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Evet tweakleri kurtarıyor ama restartta hala aynı respring sorununu çekiyorum.

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
b36 dan sonra respringloop diye dir sıkıntı olmaya başladı reboottan sonra jb yapınca respring döngüsünde kalıyor cihaz bu durumda önce tweak enable ı kapatıp jb yap telefon açık kalacak icleaner den + tuşuna tıkla substrate bölümünden mobile substrate hariç diğer bütün tweakleri pasife çek uygula respring at uncovere geçip tekrar tweaks enable yi açıp jb yap cihaz respring atınca icleanerden hepsini tekrar etkinleştir.
dediğim adımları tekrarla sorun düzelecek hacı harfiyyen doğru yaptığın takirde düzelecektir olmazsa ilk tweaksız jb yapınca cydiaya gir apple file condution u kaldır sonra adımlara decam et

Rygebin

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Öyle bir Tweak yok cydiada hocam. İCleanerın tikini de kaldırıyorum acaba ondan mı?

Tips
Tips
Üst Alt