Neler yeni

unc0ver Jailbreak Sorunları ve Çözumleri

Canocall

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Merhabalar cihazım 12.4 jailbreak yaparken sürekli yeniden başlatıyor telefon ben yaptıysam bir Türlü jailbreak yapamadım bazen de %1 de kalıyor.

Çözdüm sorun koyu TEMA’dan beyaza alın Başka sıkıntı çeken olursa

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

selcuktncr

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
3.5.5 sürümüyle dener misiniz? o da olmazsa 3.5.2 sürümüyle deneyin. telefon restart atınca hemen jb yapmayın. önce açın uygulamayı 2.3 dakika bekleyin. sonra jb yapın,

birde redditte gördüm işe yarar mı bilmiyorum, 1/31 de kalırsa uygulamanın siyah temasını açıp kapatın sol üst köşeden. başarı oranı artıyor denmiş. ilginç ama olanlar var.

haciosman

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Merhabalar cihazım 12.4 jailbreak yaparken sürekli yeniden başlatıyor telefon ben yaptıysam bir Türlü jailbreak yapamadım bazen de %1 de kalıyor
3.5.2 sürümünü kullanıyorum yeniden basladıgında uygulamayı tamamen kapat tekrar aç 1 dk bekle sonra jb ye bas tekrar yeniden başlarsa bunları tekrarlaman gerekiyor bende 3 4 kez ugrasıyorum bazen

selcuktncr

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
arkadaşlar 3.5.5 i kullanın son sürüm bu a7-a8 için önemli düzeltmeler yapıldı. eski sürümde neden kalıyorsunuz. hatta telefonu rebootlayın 3.5.5 i kurduktan sonra. sonra jb yapın 1 dk bekleyerek.

nakressa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
IOS 12.4 te uncover mı. Chimera mı ? Fikri olan yok mu arkadaşlar..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

bySuSE

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
IOS 12.4 te uncover mı. Chimera mı ? Fikri olan yok mu arkadaşlar..

Bana da Chimera daha iyi gibi geldi. 12.1.2 ve 12.4 de kullanıyorum. Gayet güzel. iPhone XS sen dolayı mecbur kullandım. Alıştım hızlı ve stabil geliyor bana.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

nakressa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Bana da Chimera daha iyi gibi geldi. 12.1.2 ve 12.4 de kullanıyorum. Gayet güzel. iPhone XS sen dolayı mecbur kullandım. Alıştım hızlı ve stabil geliyor bana.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Bende 12.0.1 iken uncover kullanıyordum. Sıkıntı yaşamadım ama haftada bir donup kapanıyordu telefon. Şimdi 12.4 geçtim Chimera kullanıyorum sıkıntısız o da. Bakalım donup kapanacak mı telefon. Benim merak ettiğim hangisi daha stabil, şarj süresi, ısınma, tweak uyumluluğu ve güncelleme yönünden karşılaştırılırsa hangisi iyi ..

Sagoita

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
iOS 12.4’e geçince hızlıdır diye Chimera’ya şans vereyim dedim. Sadece Eclipse tweak ı kurulu en başından beri. Telefon jb yapınca 2 dakika gibi süre içerisinde restart çekiyor safe mode a da atmıyor yani. Unc0ver’dayım efsaneden devam ediyorum mutluyum.

nakressa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
iOS 12.4’e geçince hızlıdır diye Chimera’ya şans vereyim dedim. Sadece Eclipse tweak ı kurulu en başından beri. Telefon jb yapınca 2 dakika gibi süre içerisinde restart çekiyor safe mode a da atmıyor yani. Unc0ver’dayım efsaneden devam ediyorum mutluyum.

Fotodaki tweakler kurulu şuan dünden beri Chimera kullanıyorum. Problemsiz hiç kapanmadı telefon en azından 1 hafta deneyimlemeye devam edecem. İnş imzalar kapanmaz..

Tayoreyiz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
İnstagram ++ uygulamasını yükledim cydia açılmıyor uygulamada görünmüyor ekranda cihaz iphone 7 plus ios 12.4 bilgisi olan yardım etsin
Mesaj düzenlendi:

Cydiaya basıyorum açılıp hemen kapanıyor

Burakerdogan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Arkadaşlar telefonu kapatıp açınca cydia çalışmıyor. Bu jb geçici olanından. Öyle değil mi yada ben mi yanlış kurdum?

nakressa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar telefonu kapatıp açınca cydia çalışmıyor. Bu jb geçici olanından. Öyle değil mi yada ben mi yanlış kurdum?
Her telefonu açtığında tekrar jailbreak yapacaksın malesef..

nakressa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
İnstagram ++ uygulamasını yükledim cydia açılmıyor uygulamada görünmüyor ekranda cihaz iphone 7 plus ios 12.4 bilgisi olan yardım etsin
Mesaj düzenlendi:

Cydiaya basıyorum açılıp hemen kapanıyor
Telefonu kapatıp açmışsın galiba. Tekrar jailbreak aktif et. Çalışır hepsi..

Tayoreyiz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Uncover uygulamasını sildim tekrarmı yüklemem gerekiyor bide instagram ++ neden ana ekrana gelmedi

nakressa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Uncover uygulamasını sildim tekrarmı yüklemem gerekiyor bide instagram ++ neden ana ekrana gelmedi
Uncover uygulamasını silmiyorsun her telefon kapanıp açıldığında onunla jailbreak aktif hale getirmen gerek. Instagramı AppStore dan kuracaksın önce. Sonra İnstagram ++ tweak kurup normal İnstagram üzerinden kullanıyorsun.

Tayoreyiz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Uncover uygulamasını silmiyorsun her telefon kapanıp açıldığında onunla jailbreak aktif hale getirmen gerek. Instagramı AppStore dan kuracaksın önce. Sonra İnstagram ++ tweak kurup normal İnstagram üzerinden kullanıyorsun.

Çok sağol

Kayra06

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Cihazım İphone 5s telefona Jailbreak attıktan bir süre sonra kendi kende devre dışı kalıyor modülleri vs hiç çalışmıyor yeniden Jailbreak atıyorum kaldırıp :( çözümü var mı

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Cihazım İphone 5s telefona Jailbreak attıktan bir süre sonra kendi kende devre dışı kalıyor modülleri vs hiç çalışmıyor yeniden Jailbreak atıyorum kaldırıp :( çözümü var mı
Cydia içinden repo ve tweak görüntülerini atarmısın.

Kayra06

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Cydia içinden repo ve tweak görüntülerini atarmısın.
yeniden jailbreak kaldırdım tekrar atacağım bu seferde tweakboxapp uygulama imzası yok imzaların yenilenmesini bekliyorum yeniden atınca illa aynı şeyler olcaktır atarım

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
yeniden jailbreak kaldırdım tekrar atacağım bu seferde tweakboxapp uygulama imzası yok imzaların yenilenmesini bekliyorum yeniden atınca illa aynı şeyler olcaktır atarım
Cydia impactor ile yükleyin ipa yı.

Batuhanakkas

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S Plus
Uncover ile jb yaptım cihazı sorunsuz bir şekilde kullanıyordum fakat 10 dakika önce Appvaley den indirdiğim uncover ana ekrandan dilindi cydia kaldı restore yapamıyorum hiç bir tweak programından uncover telefona indiremiyorum hata veriyor ne yapmam gerek

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Uncover ile jb yaptım cihazı sorunsuz bir şekilde kullanıyordum fakat 10 dakika önce Appvaley den indirdiğim uncover ana ekrandan dilindi cydia kaldı restore yapamıyorum hiç bir tweak programından uncover telefona indiremiyorum hata veriyor ne yapmam gerek
Site üzerinden indirme yapmayın. !!!
Cydia impactor ile uncover ipa yı cihazına yükle tekrar jb yap.

Tips
Tips
Üst Alt