Neler yeni

unc0ver Jailbreak Sorunları ve Çözumleri

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
ios 11.4.1 uncover ile jb yapmıştım.Şuan ve cydia ve jailbreak appleri açılmıyor yardımcı olur musunuz?
İnternet üzerinden indirdiyseniz ipa sertifikası iptal olmuştur yeniden indirip jb yapmanız gerekli.

Selim611

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
İnternet üzerinden indirdiyseniz ipa sertifikası iptal olmuştur yeniden indirip jb yapmanız gerekli.
İndirilmiyor. Tweakbox uzerinden deniyorum ancak hareket yok. Bendede ayni sorun var arkadasla

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Telefondan uzun vadeli yapabileceğimiz bir link yok mudur
Uzun vadeli yapabileceğin tek yol developer hesabına katılmak.

>>Developer hesabımızı inceleyin>>

zeidam

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Merhabalar iphone 7 12.1.4 cihazıma chimera jailbreakı başarıyla kurdum ama sileodan herhangi bir şey indiremiyorum tweake girdiğimde get butonuna bastığımda herhangi bir şey olmuyor hiç bir şey indiremiyorum. Sorun ne olabilir? Telefonu tekrar başlatıp tekrar jailbreak yaptım ama bir şey değişmedi

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Merhabalar iphone 7 12.1.4 cihazıma chimera jailbreakı başarıyla kurdum ama sileodan herhangi bir şey indiremiyorum tweake girdiğimde get butonuna bastığımda herhangi bir şey olmuyor hiç bir şey indiremiyorum. Sorun ne olabilir? Telefonu tekrar başlatıp tekrar jailbreak yaptım ama bir şey değişmedi
Resimde işaretli olan yere tıklayın ve developer bölümünü seçin.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Yüklüydü, tekrar yüklemek için sildim. Yükleyemiyorum şimdi
Linkden uncover ipasını indirin ve pc de cydia impactor ile yükleyin.

Bu sorunlar ile uğraşmak istemiyorsanız dev hesabına üye olun

>>Developer hesabımızı inceleyin>>

Gajuix

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Hiçbir şey yükleyemiyorum telefona bunu nasıl yükleyebilirim onu anlamadım?

daby66

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
merhaba beyler
bu aralar uncover a bişeyler oluyor geçenlerde telefon kapanıp açıldı reprevision da uncoverın yeni sürümlerini niyeyse imzalamıyor neyse yeni sürüm uncover indirdim jb yaptım ama tabiki bütün tweakler duruyor fakat cydia üzerindeki repolar gitmiş ayrıca yüklü olan bir tweakı aratınca var olduğunu belli eden tikte aktif yani görüyor repolarım nereye gitti ?

Moderatör tarafından düzenlendi:

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
merhaba beyler
bu aralar uncover a bişeyler oluyor geçenlerde telefon kapanıp açıldı reprevision da uncoverın yeni sürümlerini niyeyse imzalamıyor neyse yeni sürüm uncover indirdim jb yaptım ama tabiki bütün tweakler duruyor fakat cydia üzerindeki repolar gitmiş ayrıca yüklü olan bir tweakı aratınca var olduğunu belli eden tikte aktif yani görüyor repolarım nereye gitti ?
İcleaner pro dan cydia ile ilgili bir şey silmediyseniz unc0ver ile jb yaparken reinstal cydia ve reset cydia cache sekmeleri kapalı mı bakarmısın.

daby66

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
@srdgny son yaptığımda reinstall cydia ı ben açmıştım çünkü daha önceleride o kapalıyken bu seferde yüklü tweakler çalışmıyordu ve/veya ayarlarda göstermiyordu bende her seferinde açıyordum reset cydia cache kapalı

Son düzenleme:

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
@srdgny son yaptığımda reinstall cydia ı ben açmıştım çünkü daha önceleride o kapalıyken bu seferde yüklü tweakler çalışmıyordu ve/veya ayarlarda göstermiyordu bende her seferinde açıyordum reset cydia cache kapalı
Bir şekilde cydia source listesi sıfırlanmış. Linkden kullandığın repoları eklemen yeterli olacaktır.

daby66

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
bende repo listesinin metin belgesinde yedeği var önemli olan sorunun sebebiydi teşekkürler

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
bende repo listesinin metin belgesinde yedeği var önemli olan sorunun sebebiydi teşekkürler
Sorunun sebebi yazdıklarım gibi ekstradan cydown veya flame tarzı tweak kullanıyorsanız yanlışlıkla cydia sıfırlama yapmış olabilirsiniz.
Filza ile repo source listesini silmiş olabilirsiniz.
İcleaner pro ile cydia kaynaklarından cydia ayar dosyasını silmiş olabilirsiniz. Unc0ver ayarlardan reset cydia chache farkında olmadan açıp jb yapmış olabilirsiniz. Yani sebebi çok fazla.

daby66

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Anladım daha dikkatli olalım artık teşekkürler zamanınızı ayırıp ilgilendiğiniz için

Veyselll

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Merhaba arkadaşlar jailbreakdan sonra kameramda zoom yapamıyorum, yapmaya çalışınca uygulama kitleniyor sorun ne olabilir
Teşekkürler

Tips
Tips
Üst Alt