Neler yeni

unc0ver Jailbreak Sorunları ve Çözumleri

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Ya ben de öyle gibi düşündüm ama saçma değilmi yani bunu bilebilecek bi sensör veya başka bişey mi var sanki cihazda ios 12 ye geçtikten sonra oldu. Apple watch larda buna benzer bi ikon var sıvı temasıyla ilgili ama iphone da hiç görmedim araştırdım bulamadım bişey garip geldi bana cihaz 6s plus
Nasıl çalıştığını bilmiyorum ancak kaçak / kısa devre'yi algılayabilir buna göre uyarı verebilir diye düşünüyorum.

Onur8486

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Jailbreak doğrulanmadı diyor ne yapmam gerekiyor

by.erkans

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
Hocam hep uçak modunda deniyorum . Diğer herşey kapalı. Parmak izi, siri vs.
Safari üzerinden kurun uçak modu vesayre bişey kapatmana gerek yok en azın ben hiçbişey kapatmada ipayı kuruyorum

Burdan safari üzerinden kurun eski uncover i silin sonra kurun

Onur8486

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S

Tosbega

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7

Buraya gir aşağıya in uncover en yüksek versiyonu kur
İndirdim ama şu sorunun çözümü var mı ? Telefon açılıp kapanınca jb gidiyor :(

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

mr.bjk

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Letgo uygulamasını çalıştıramıyorum. Liberty kurulu fakat yinede çalışmıyor. Bu durumla karşılaşan var mı çözüm nedir ??

turkcell tv de çalışmıyor bir çok kanal göstermiyor parasını ücretini ödediğin halde letgo da o şekilde. liberty falan yalan bu uygulamalar için işe yaramıyor

nakressa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
turkcell tv de çalışmıyor bir çok kanal göstermiyor parasını ücretini ödediğin halde letgo da o şekilde. liberty falan yalan bu uygulamalar için işe yaramıyor

Ben hallettim letgo çalışıyor şuan jailprotect tweak kurdum oldu.

Finnrod

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Merhaba arkadaşlar,

Bir çok kez sorulmuş ama net bir cevap alınamamış. Ernno : 2 hatası ile ilgili OTA bilgisinin silinmesinden bahsedilmiş ama benim de, burada yazan bir kaç arkadaşın da zaten silinecek bir OTA bilgisi yok Iphone saklama alanında. Başka neden bu hatayı alıyor olabiliriz. Bir fikri olan var mı ? Iphone saklama alanında OTA veya otomatik güncelleme namına hiç bir şey yok.

deepdarkx

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Merhaba arkadaşlar,

Bir çok kez sorulmuş ama net bir cevap alınamamış. Ernno : 2 hatası ile ilgili OTA bilgisinin silinmesinden bahsedilmiş ama benim de, burada yazan bir kaç arkadaşın da zaten silinecek bir OTA bilgisi yok Iphone saklama alanında. Başka neden bu hatayı alıyor olabiliriz. Bir fikri olan var mı ? Iphone saklama alanında OTA veya otomatik güncelleme namına hiç bir şey yok.
O kadar haklısın ki.. bende muzdaribim bu konuda

Tek1

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
iPhone 5S unc0ver b41 kurulu cydia aşırı kasıyor. Repo güncellemeleri olsun, tweak kurma olsun çok kasıyor. Fazla tweak te kurulu değil. Aynı sorunu yaşayan var mı?
iOS:12.1.1

burhan81

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Cihazım iPhone 6 sürümüm 12.1.1B3 jailbreak yaparken bu hatayı alıyorum unc0ver in son sürümüyle deniyorum
Mesaj düzenlendi:

Güncelleme merkezinde de böyle bir sorun var
Çözümü buldum
1.Unc0ver a uygulamasına girin ve clear diagnostics data tıklayın
2.Unc0ver da restore rootFS haricinde bütün tikleri kaldırın ve jailbreak e tıklayın işlem tamamlanmayacak ve aynı hatayı verecek
3.İlk iki adımda güncelleme merkezindeki denetleme sorununu çözmüş olduk telefon ayarları genel güncelleme merkezine tıklayalım ve güncellemeyi indirelim
4.Ayarlar>Genel>İphone Depolama alanından indirdiğimiz güncellemeyi siliyoruz
5.unc0ver'ı silin, yeniden kurun, uçak modunu ve Jailbreak'i açın (telefon birkaç kez yeniden başlatılabilir / yanıt verebilir veya size hata yapmayan mesajlar gösterebilir veya yeniden başlatmanızı isteyebilir, yalnızca başarı mesajını görene kadar devam edin)

Enissss

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhaba arkadaşlar,
Jailbreak yaptıktan sonra kestirmeler çalışmamaya başladı veri tabanı hatası alıyorum.
Sizlerde böyle sorunlar var mı?

bunyaminbehar

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
Jailbreakliyim; ancak en son ipa'ya güncellemek istiyorum. Bu işlemi adım adım anlatan bir mesaj bulamadım. Yardımcı olur musunuz lütfen?

clinique

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Merhaba,

Jailbreak sonrası whatsapptan atmaya başladı. Unc0ver beta41 yüklü. Sizlerde de oluyor mu??

golgeee

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
Çözümü buldum
2.Unc0ver da restore rootFS haricinde bütün tikleri kaldırın ve jailbreak e tıklayın işlem tamamlanmayacak ve aynı hatayı verecek
3.İlk iki adımda güncelleme merkezindeki denetleme sorununu çözmüş olduk telefon ayarları genel güncelleme merkezine tıklayalım ve güncellemeyi indirelim
5.unc0ver'ı silin, yeniden kurun, uçak modunu ve Jailbreak'i açın (telefon birkaç kez yeniden başlatılabilir / yanıt verebilir veya size hata yapmayan mesajlar gösterebilir veya yeniden başlatmanızı isteyebilir, yalnızca başarı mesajını görene kadar devam edin)

Güncelleme ekranında indir ve yükle seçeneği var tek bir seçenek halinde, sadece indirmesini nasıl sağlarım.

Haxtrel

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Arkadaşlar reinstallcydia yı falan denedim Cydia açılmıyo basıyorum ana ekrana atıyo (öncesinde tweak vs yükledim) cihaza exit safe mode yazısı geldi Safari’yi açtı ordan cydia subrastate diye biryere attı orda bişey yaptım cydia sahan açılmıyo herşeyi denedim lütfen yardım edin

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Arkadaşlar reinstallcydia yı falan denedim Cydia açılmıyo basıyorum ana ekrana atıyo (öncesinde tweak vs yükledim) cihaza exit safe mode yazısı geldi Safari’yi açtı ordan cydia subrastate diye biryere attı orda bişey yaptım cydia sahan açılmıyo herşeyi denedim lütfen yardım edin
Muhtemelen jailbreak devre dışı. Uncover ile yeniden jailbreak yapın.

GodricHollow

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Çözümü buldum
Benim sorunum böyle düzeldi teşekkür ederim.

deepdarkx

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Çözümü buldum
Güncelleme dosyasının tamamının inmesini beklemelimiyiz? Yoksa saklama alanına düştüğü anda silsek yeterlimi

Tips
Tips
Üst Alt