Neler yeni

unc0ver Jailbreak Sorunları ve Çözumleri

esasmevzi

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Ayarlardan yazılım güncelleme kısmında gözükür

esasmevzi

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Uncover ı sil yeniden yükleyip uçak moduna alıp öyle dene

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Keep

Aktif Üye
JailbreakTR
12.1.1 bata3 için b33 kullanıyorum İPhone X için.Hangi sürüm en stabil 37ye geçelim mi?geçiş yaparken telefonu kapatıp açalım mı?
Mesaj düzenlendi:

B36 ve b37de bu hatayı alıyorum
Kardeşim çözemediysen yardımcı olabilirim. Yaklaşık 1 saattir uğraşıyorum, şimdi çözebildim:)

furkancetinkol

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Cihaza re-jailbreak yapıcam fakat unc0ver açılıp kapanıyor açamıyorum bü yüzden yapamıyorum re-jailbreak

sfydn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
jailbreak ten sonra bazı oyunlar açılmıyor çözümü var mı

cakir

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Arkadaşlar selam şöyle bir hata alıyorum. çözemedim bir türlü. OTA dosyası da yok aslında sistemde. (verisyon 12.1)

Ekli dosyalar

bybatr10

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Air 2
Arkadaşlar merhaba ios 12 jailbreak kullanıyordum icleanar kurdum temizledi respringte kaldı cihaz sonra hardreset attım şimdi elmada kaldı ne yapabilirim yardımm bekliyorum ipad 12.0.1 sürüm
Mesaj düzenlendi:

Arkadaşlar merhaba ios 12 jailbreak kullanıyordum icleanar kurdum temizledi respringte kaldı cihaz sonra hardreset attım şimdi elmada kaldı ne yapabilirim yardımm bekliyorum ipad 12.0.1 sürüm

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
İPhone X b38de aşağıdaki güncellemeyi yaptığım an cydiaya birdaha giremiyorum.uncoverı tekrar kursamda tweakleri sıfırlasam cydiayı baştan kursam da bu güncellemeyi yaptığımda yine cydiaya giremiyorum

Ekli dosyalar

turkaslan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
hocam telefonu sıfırladım baştan jailbreaklemek için . tam 12.1.4 güncellemesi istendi derken hemen tv os 12 profilini kurdum . yalnız sıfırlamam rağmen hala cydia icleaner pro gibi uygulamalar ekranda görünüyordu. tamamen sıfırlayıp baştan kurmak için ne yapmam lazım

nakressa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Letgo uygulamasını çalıştıramıyorum. Liberty kurulu fakat yinede çalışmıyor. Bu durumla karşılaşan var mı çözüm nedir ??

ByMeTe

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Letgo uygulamasını çalıştıramıyorum. Liberty kurulu fakat yinede çalışmıyor. Bu durumla karşılaşan var mı çözüm nedir ??

Sürüm nedir.Hangi jb aracı kullanıyorsun

turkaslan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Jailbreak hep atıyor bu hale geliyor ama bu haldeyken tweak indirebiliyorum ve çalışıyor

Offff yine attı jailbreak kafayı yedi bende yedi. Kafayı

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Malesef bende aynı hatayı alıyorum ve ayarların içinde daha önceden yüklenmiş bir ota güncellemesi bulunmuyor.bu sorun nasıl çözülebilir acaba?
Cihazı uçak moduna al uncover ayarlardan restore rootfs aç ve tekrar jb yap

turkaslan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
aga benim durumum daha kotu b39 u yuklerken ekran respring yemiş gibi dongude kaldı donup duruyor açılmadı daha
Mesaj düzenlendi:

Aga saolasın hardreset yapınca telefon açıldı dediğin şekilde restore rootfs açıp jailbreak yapıcam şimdi
Mesaj düzenlendi:

Malesef bende aynı hatayı alıyorum ve ayarların içinde daha önceden yüklenmiş bir ota güncellemesi bulunmuyor.bu sorun nasıl çözülebilir acaba?
Dhaa önceden yüklenmiş ota güncellemesi olup olmadığına nerden bakıyoruz
Mesaj düzenlendi:

Hocam aradığım restore rootfsymiş ya Allah razı olsun
Bu ekranlardan sonra 3. Kez tekrar başladıktan sonra jailbreak oldu ve
Bütün kurduğum tweakler hepsi gitti sonunda cydia yeni kurulmuş gibi oldu bi tek sonrasan eklediğim repolar hala duruyor hocam
İnşallah daha da bi sıkıntı çıkmaz.
Çok teşekkür ederim hocam

Bu işlemden sonra root şifresi tekrardan eski haline dönmüş alpine olmuş. Böyle sorunla karşılaşanlar değiştirsin

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
aga benim durumum daha kotu b39 u yuklerken ekran respring yemiş gibi dongude kaldı donup duruyor açılmadı daha
Mesaj düzenlendi:

Aga saolasın hardreset yapınca telefon açıldı dediğin şekilde restore rootfs açıp jailbreak yapıcam şimdi
Mesaj düzenlendi:

Dhaa önceden yüklenmiş ota güncellemesi olup olmadığına nerden bakıyoruz
Mesaj düzenlendi:

Hocam aradığım restore rootfsymiş ya Allah razı olsun
Bu ekranlardan sonra 3. Kez tekrar başladıktan sonra jailbreak oldu ve
Bütün kurduğum tweakler hepsi gitti sonunda cydia yeni kurulmuş gibi oldu bi tek sonrasan eklediğim repolar hala duruyor hocam
İnşallah daha da bi sıkıntı çıkmaz.
Çok teşekkür ederim hocam
icleanerdan ayar dosyalarının içinden hepsini sil dedim ama silmediğin için Sonradan eklediğin repolar durur. Şu anda cihazında cydia var sadece tavsiyem bilmediğin şeyleri kurma
Geçmiş olsun

turkaslan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
icleanerdan ayar dosyalarının içinden hepsini sil dedim ama silmediğin için Sonradan eklediğin repolar durur. Şu anda cihazında cydia var sadece tavsiyem bilmediğin şeyleri kurma
Geçmiş olsun
İcleaner kısmına gelmeden telefon kafayı yemişti hocam şimdi kurup onuda yapıcam çok teşekkür ederim hocam çok saok gece gece uğraştırdım

Tips
Tips
Üst Alt