Neler yeni

unc0ver iphone 6 desteklemiyor

berketok

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5
Arkadaşlar yeni gelen unc0ver bizi desteklemiyor sırf jb gelir diye 12.4.3’de bıraktım gelmedi chimera yayınlancak diyorlar doğru mu öyleyse topu chimeraya vermek istiyorum checkra yapamam çünkü bilgisayarım yok yardımınız için teşekkürler

Cihaz
iPhone 6
Sürüm
12.4.3

aszxc

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
12.4.7'ye yakın zamanda geleceği söyleniyor. Bekleyecekseniz en güncel sürümde beklemenizde fayda var. Hem onlarda mac ya da linux üzerinde aktif bir jb bulunmakta.

Kahraman1221

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Tamam da neden yalan söylediler destekliyor diye o kadar bekledik

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Biz yalan söylemedik.

• Full-fledged support for all devices on iOS 11.0-13.5 with Cydia and tweak injection
Burada söylenene göre 11.0 - 13.5 arası tüm sürümlerin geçerli olması lazım. Bu ifade hala github’da

Satan22

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Biz yalan söylemedik.

• Full-fledged support for all devices on iOS 11.0-13.5 with Cydia and tweak injection
Burada söylenene göre 11.0 - 13.5 arası tüm sürümlerin geçerli olması lazım. Bu ifade hala github’da

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Satan22

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Yukarda hangi surumlerin haric oldugu yaziyor.

Satan22

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Evet ama ben de 12.4.7 yine de desteklemiyor
Dogru 12.4.7 daha yeni cikti zaten. Bu surum icin jb yayinlanirsa zaten yapilir. Beklemekten baska bisey yok suan

Kahraman1221

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Dogru 12.4.7 daha yeni cikti zaten. Bu surum icin jb yayinlanirsa zaten yapilir. Beklemekten baska bisey yok suan

Teşekkür ederim hocam 1 sorum daha olacak bilgisayar olmadan bir türlü uncover üzerinde jailbreak yapamadım 25 gelince uygulamadan atıyor telefon 6s plus sürüm ios 13.5

aszxc

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Haklısın lansmanı ilk öyle yaptılar ses getirmek için 11-13.5 arası imzalı her sürüm dediler. ( telefonun desteklediği en güncel sürüm). Daha sonra 13.5deki her cihaza çevirdiler ama yakındaki update ile 12.4.7yi destekleyecektir. İmzası kapanmış sürümleri desteklemez. O yüzden eğer jailbreak yok ise telde en güncel sürümde beklemekte her zaman fayda vardır. Ben yeni sürüm çıkana kadar 12.4 de takılmaya devam edeceğim.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Teşekkür ederim hocam 1 sorum daha olacak bilgisayar olmadan bir türlü uncover üzerinde jailbreak yapamadım 25 gelince uygulamadan atıyor telefon 6s plus sürüm ios 13.5
Pc haricinde unc0ver yüklediğiniz siteler unc0ver ipa dosyasında bozulmaya neden oluyor.
Pc de Altsigner ile imzalama yapıp 3utools ile yükleyin cihazınıza.

ozturk778

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Evet yine iphone 6 lılar olarak jailbreaksiz kaldık her versiyonda farklı bir hata oluyor ios sürüm destekliyor a8 cihaz desteklemiyo a8 cihaz destekliyor sürüm desteklemiyor sizce 12.4.7 desteği verirlermi

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS

Bu ifade zaten 13.5 yayınlanmadan önce de vardı. Sadece 13.5 kısmı yerinde 13.3 yazlıydı. Dolayısıyla yeni çıkan sürüm için 11 - 13.5 arası olarak belirtti. Twitter’dan görebilirsin ve aynı şekilde github’da.

Shadowfax

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Beklemekten başka çare yok ama mağlesef yakın zamanda geleceğini sanmıyorum. Twitterda bu konu hakkında eleştiren olursa direkt engelleme yapıyor pwn20wnd:)

furkaankarakuss

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Merhaba iyi günler herkese. Sitede söylenilenleri harfiyen yerine getirdim imzalanmış ipa dosyasını 3utools ile cihazıma yükledim buraya kadar bir sıkıntım yok. Ancak jailbreak işlemini yapmak istediğimde %1 den sonra o saçma REBEL reklamını geçince bir yazı geliyor Ok dedikten sonra uygulamadan atıyor işlemleri ne kadar çok tekrar edersem edeyim sonuç yine aynı lütfen yardımcı olabilir misiniz? Cihazım İphone 6 Sürümüm 12.1.2

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Merhaba iyi günler herkese. Sitede söylenilenleri harfiyen yerine getirdim imzalanmış ipa dosyasını 3utools ile cihazıma yükledim buraya kadar bir sıkıntım yok. Ancak jailbreak işlemini yapmak istediğimde %1 den sonra o saçma REBEL reklamını geçince bir yazı geliyor Ok dedikten sonra uygulamadan atıyor işlemleri ne kadar çok tekrar edersem edeyim sonuç yine aynı lütfen yardımcı olabilir misiniz? Cihazım İphone 6 Sürümüm 12.1.2
Rebel reklamı çıktığında sol üst köşeden kapatın ve jb işlemine devam edin 0/31 bar dolana kadar (cihaz bir kaç kez kapanıp açılacak.) ana ekrana cydia geldiğinde tamamlanmıştır.

furkaankarakuss

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Rebel reklamı çıktığında sol üst köşeden kapatın ve jb işlemine devam edin 0/31 bar dolana kadar (cihaz bir kaç kez kapanıp açılacak.) ana ekrana cydia geldiğinde tamamlanmıştır.
Öncelikle gecenin bu saati sorunumla ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederim :) Ancak çıkan reklamı sol üst köşeden kapattıktan sonra bir hata veriyor. Ok seçeneğine basınca uygulamadan atıyor sürekli aynı tepkiyi veriyor bu sorunu aşamıyorum (ayrıca ek olarak belirteyim cihazımda yine unc0ver ile jailbreak yapmışlığım var gece gece kaşındım ve eski çalışan sürüm Unc0ver ı silip yeni çıkanı yüklemek istemiştim daha stabil olur düşüncesiyle ama nafile kaldım böyle :D

Çıkan hatada şu yazıyor; An error occurred while ensuring resources of our application. This build was tampered with. Please and try again

Son düzenleme:

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Öncelikle gecenin bu saati sorunumla ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederim :) Ancak çıkan reklamı sol üst köşeden kapattıktan sonra bir hata veriyor. Ok seçeneğine basınca uygulamadan atıyor sürekli aynı tepkiyi veriyor bu sorunu aşamıyorum (ayrıca ek olarak belirteyim cihazımda yine unc0ver ile jailbreak yapmışlığım var gece gece kaşındım ve eski çalışan sürüm Unc0ver ı silip yeni çıkanı yüklemek istemiştim daha stabil olur düşüncesiyle ama nafile kaldım böyle :D

Çıkan hatada şu yazıyor; An error occurred while ensuring resources of our application. This build was tampered with. Please and try again
Unc0ver 5.0.1 i site üzerindenmi yüklediniz veya altsigner ile mi

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Unc0ver i pc de altsigner ile imzalama yapın ve 3utools ile yükleyin (unc0ver dosya yapısı bozuluyor diğer yükleme yöntemlerinde)

furkaankarakuss

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Unc0ver i pc de altsigner ile imzalama yapın ve 3utools ile yükleyin (unc0ver dosya yapısı bozuluyor diğer yükleme yöntemlerinde)
Unc0ver i kendi sitesinden bilgisayarıma yükleyip Altigner adlı programdan imzalayıp 3utools adlı programdan da ipa olarak yüklemiştim ama sonuç hep böyle üzgünüm kafayı yiyeceğim gece gece 😭

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Unc0ver i kendi sitesinden bilgisayarıma yükleyip Altigner adlı programdan imzalayıp 3utools adlı programdan da ipa olarak yüklemiştim ama sonuç hep böyle üzgünüm kafayı yiyeceğim gece gece
Unc0ver 5.0 sürümünü yükleyin.

furkaankarakuss

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Unc0ver 5.0 sürümünü yükleyin.
İnternette sadece Unc0ver 5.0.1 sürümünü bulabiliyorum rica etsem 5.0 sürümünün linkini atabilir misiniz kusura bakmayın kafanızı da çok ağrıttım gece gece muzdaribim 🙄

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
İnternette sadece Unc0ver 5.0.1 sürümünü bulabiliyorum rica etsem 5.0 sürümünün linkini atabilir misiniz kusura bakmayın kafanızı da çok ağrıttım gece gece muzdaribim

Assets bölümünden indirin.

furkaankarakuss

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Assets bölümünden indirin.
Üzgünüm sonuç yine aynı bar %1 de iken reklam geliyor sol üstten çıkıyorum hemen arkasından o hata geliyor ''ok'' a basınca hemen ardından menüye atıyor.

Tips
Tips
Üst Alt