Neler yeni

unc0ver ipa yardım

muratkisi

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
arkadaşlar velinde 2.1.0 mp açık olan ipa varmı bana göndere bilirmi

memurchan34

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Pwn nin kendi hesabında Twitter da bak

muratkisi

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
bakıyorum her yere fakat hep vps olan var kimse yardım etmeyecek mi

coolstar

Sileo
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
bakıyorum her yere fakat hep vps olan var kimse yardım etmeyecek mi
unc0ver vfs mptcp ayrı ayrı yok tek uygulama içinde tüm exploitler var ayarlar seçeneğinde seçecen uygulama içinde var

muratkisi

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
geliştirici hesabın yoksa olmaz
O hesap nasıl alınıyor artı tüm yerlerin açık olduğu ipa ne kadarsa nerden alınıyor buraya bağış yaptım bağış yapanlar sonra ayrı değerlendirilecek denil di bügün bağış yap ipa sana gönderelim denildi bağış yaptığımı söyleyince de YÖK ipa 100 tl iyiymiş kardeş senin bildiğin bir yer varsa bana adresini ve nasıl yapıldığını yazarsan sevinirim

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
O hesap nasıl alınıyor artı tüm yerlerin açık olduğu ipa ne kadarsa nerden alınıyor buraya bağış yaptım bağış yapanlar sonra ayrı değerlendirilecek denil di bügün bağış yap ipa sana gönderelim denildi bağış yaptığımı söyleyince de YÖK ipa 100 tl iyiymiş kardeş senin bildiğin bir yer varsa bana adresini ve nasıl yapıldığını yazarsan sevinirim
Benim anlamadığım Unc0ver son çıkan sürümünü niye kullanmıyorsun ki ??

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Geliştirici Hesabı hakkında konuşulmuştur o zaman..

coolstar

Sileo
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Daha önce geliştirici hesabım olmadığı halde MP açık olduğu sürümlerle karşılaşmıştım
geliştirici hesabıyla açık halde vermiştir biri yada tweakbox gibi yerlerden yüklemişşindir. Yoksa normal şartlarda uygulama geliştirici profilini algılamazsa aktif halde olmaz gri renkte olur

Tips
Tips
Üst Alt