Neler yeni

unc0ver ~ iOS 11.0 - 14.8 Jailbreak!

KadirBaran

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhaba geliştirici sertifikası 7 gün sonra bitince tekrardan bilgisar olmadan impactorsuz bu işlemleri yapabileceğimiz bir yol var mı? yoksa jailbreak benim için anlamsız olacak...
Reprovizyon ile yapabilirsiniz konusu formda mevcut

trailblazer

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Anlıyorum peki olduda şarjım bitti ve açıldığında ReProvision'un da geliştirici sertifikası bitti.. veya cydia'yı untethered jailbrek olmama sebebi ile açamadığımız için zaten tekrar ReProvision kuramıyoruz..bu durumda yine bir bilgisayara ihtiyaç duyulacak ve yine özgür bir şekilde jb kullanamamış olacağız .. yine kötü bir durum.

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS

s333

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Destek geldimi A12 final sürüm diyorlar

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
birkaç gün önce saurik birşeyler zırvalıyordu ondan sonrasında gelişme oldu mu birkaç haftadır internetim olmadığı için takip etmekte geri kaldım. sauirik cydia substrateyi güncellemekte ağır hareket ediyor galiba.

finchello

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
birkaç gün önce saurik birşeyler zırvalıyordu ondan sonrasında gelişme oldu mu birkaç haftadır internetim olmadığı için takip etmekte geri kaldım. sauirik cydia substrateyi güncellemekte ağır hareket ediyor galiba.
Yok hocam, Saurik benden ümit beklemeyin substrate için dedi. Uncover için substitute (bunda cydia yok) üzerine yoğunlaştı Pwn20wnd. Cydia substrate alternatifi olarak biliniyor. Gelişmeleri bekliyoruz...

Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız

MSTSGTL

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Hala bekliyormuyuz ? Cydia yi ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Seymes

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
arkadaş sorununu git doğru başlık altında yazarsan yanıtını alırsın. Burası senin sorunun yanıtlanacağı yer değil. Buraya gelip isyan etmen sana fayda getirmez.
Herkes burdan soruyorda kimseye bir şey demiyorsunuz da ben burdan jb yapamıyorum dediğim zaman mı sana dokunuyor kardeşim

metehndnc

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Hocam bu unc0ver v3.0.0 tam sürümü kurduğumdan beridir şarjım çok hızlı gitmeye başladı. Sabah 9:00 da %100 olan şarjım 15-20 dakika kullandım ve şuan %39 Telefonu Succession ile restore ettim her zaman kullandığım tweaklar kurulu. Sürümde hata mı var acaba? Çözüm önerisinde bulunursanız sevinirim. ‘Yazıyı yazarken şarjım %36 ya düştü :D

VitaEsMorte

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Hocam bu unc0ver v3.0.0 tam sürümü kurduğumdan beridir şarjım çok hızlı gitmeye başladı. Sabah 9:00 da %100 olan şarjım 15-20 dakika kullandım ve şuan %39 Telefonu Succession ile restore ettim her zaman kullandığım tweaklar kurulu. Sürümde hata mı var acaba? Çözüm önerisinde bulunursanız sevinirim. ‘Yazıyı yazarken şarjım %36 ya düştü :D
3.0.0 ile ilgili ufak tefek şarj şikayeti var ama sizin tweaklardan kaynaklı olması muhtemel bence.

brkn0101

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
PC olmadan direk jailbreak yapmak yeniden mümkün olabilecek mi yakın zamanda?

MSTSGTL

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Şimdi son durum nedir ? 12.1.2 için cydia geldi mi ? A12 için

Falcon877

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
ayni sorun bende yasiyorum...1 tane tweak bilen yüklü deyil... asiri pili bitiriyor normal deyil..

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Şimdi son durum nedir ? 12.1.2 için cydia geldi mi ? A12 için

Henüz değil, Electra kısa sürede A12 cihazları kapsayacak şekilde yayınlanır gibi görünüyor. Aşağıdaki konuyu e-posta ile takip ederseniz, yayınlandığında eposta alırsınız

ser64

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Aynı sorunlar bende de vardı. Özellikle sabah uyandığımda %100’lük şarjı %40’larda bulurdum. Ama sonra 3.0.1 yükledim ve tüm sorunlar çözüldü tavsiye ederim.

memet47

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
arkadaşlar uncoverden jb yapıyorum hersey normal hata falan vermiyor ama jb tam yuklenecekken cihaz reset atıyor nedeni nedir

Mrtklo

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
arkadaşlar uncoverden jb yapıyorum hersey normal hata falan vermiyor ama jb tam yuklenecekken cihaz reset atıyor nedeni nedir
Exploit hemen olmayabilir olana kadar dene

Tips
Tips
Üst Alt