Neler yeni

unc0ver ~ iOS 11.0 - 14.8 Jailbreak!

Seynev

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Filza da /etc/apt/source.list dosyasına tıklayıp yanlış eklenen repoyu metinden silip kaydet deyin.
deb https:/youtube.....com/ ./ şeklinde olan kısmı sileceksiniz.
Aynen hocam yapıyorum siliniyor gözüküyor yenile dediğim zaman tekrar geliyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Aynen hocam yapıyorum siliniyor gözüküyor yenile dediğim zaman tekrar geliyor

Filzadan sildikten sonra cydia ya girin yenileme yapıyorsa vazgeç deyin ve cydia içinde de repoyu silin. cydiayı arka plandan kapatın yeniden açın.

Seynev

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Filzadan sildikten sonra cydia ya girin yenileme yapıyorsa vazgeç deyin ve cydia içinde de repoyu silin. cydiayı arka plandan kapatın yeniden açın.
Denedim olmadı. Neyse bununla sizi meşkul etmek istemiyorum böyle kullanmaya devam ederim. Teşekkürler

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Denedim olmadı. Neyse bununla sizi meşkul etmek istemiyorum böyle kullanmaya devam ederim. Teşekkürler

aslında forumda çözümü var plist dosyasından gerekli dizinleri silmen gerekiyor. uygun olduğumda konuya bakarım eski bir konuydu

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS

Çözüldü - Cydia Method Http Hatası buyur senin için buldum. Repoya bağlı dizinleri silerken dikkat et. eksik veya fazla silme. işlemden sonra cihazı yeniden başlatman gerekiyor. Bu arada hala aynı plist geçerli mi bilmiyorum

mahir66

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Jailbreak.me sitesi imzalama işlemini yaptığını söylüyor. Siteye girdim kontrol için birileri sunucusunu çökertmiş 😃 40 dk sonra tekrar düzelttiler yüklemeye çalıştım uncoveri olmadı. Twitter da yükleyenler var foto atmışlar girip bi deneyin isterseniz

düzeltme

imzasını iptal etmişler

Ekli dosyalar

balky

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Evet yapabilirsin. Pc imkanın varsa Checkra1n öneririm. ben olsam 13.5’e temiz kurulum yaparım sonra her hangi birini kullanırım. sonuçta ikiside destekleniyor.

DFU Mode ile Yazılım Yükleme burada anlatıldığı gibi yaparsan temiz bir kurulum olur.
Evet yapabilirsin. Pc imkanın varsa Checkra1n öneririm. ben olsam 13.5’e temiz kurulum yaparım sonra her hangi birini kullanırım. sonuçta ikiside destekleniyor.

DFU Mode ile Yazılım Yükleme burada anlatıldığı gibi yaparsan temiz bir kurulum olur.
Hocam teşekkür ederim. yazılım guncellemede bana 13.5.1 gozukuyor. Bu sürüme yukseltip dediğiniz linkten JB yapsam daha iyi değil mi? dogrumu anladım.. :)). (13.5 değil de 13.5.1 çıkıyo yukseltme olarak)

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Hocam teşekkür ederim. yazılım guncellemede bana 13.5.1 gozukuyor. Bu sürüme yukseltip dediğiniz linkten JB yapsam daha iyi değil mi? dogrumu anladım.. :)). (13.5 değil de 13.5.1 çıkıyo yukseltme olarak)
13.5.1 de unc0ver kullanamazsın

sado52

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Ben birşey merak ettim eskiden pc olmadan telefon u kapatıp açınca tekrar jb yapabilirduk şuanki sürümlerde bu yokmu ben bayağıdır iphone dan uzak kaldım şimdi denedim de kapatıp açıyorum cydia duruyor fakat jb aracı kaybolmuş

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus

Bunu deneyin ama Ana repolar dışında tüm repoları silecektir.
9056B071-4280-4263-AE79-AF65A79FCFFF.jpeg

balky

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Cihazım 7plus. sürüm: 13,2,3
Ben bugun unc0ver yapmayı denedim. yeni mail aldım. iki faktorlu dogrulamayı kapattım. ama son aşamada resimdeki gibi bir hata veriyor.. Buraya yazmadan çözümü aradım ama bulamadım malesef

Ekli dosyalar

a1b2c3

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
6s plus var elimde 13.4.1 sürüm.
chekrain mi yoksa uncover ile mi JB yapmak en mantıklı ve sağlıklı olur acaba ?
ayrıca özel mesajdan da olabilir, nasıl yapacağım konusunda tüm yardımlara açığım. teşekkür ederim şimdiden.

erkamacar

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
6s plus var elimde 13.4.1 sürüm.
chekrain mi yoksa uncover ile mi JB yapmak en mantıklı ve sağlıklı olur acaba ?
ayrıca özel mesajdan da olabilir, nasıl yapacağım konusunda tüm yardımlara açığım. teşekkür ederim şimdiden.
Bunu bende merak ediyorum. 13.5'i yükledim ama unc0ver mi checkra1n mi diye düşünmekten JB yapmadım daha. 😁

dplali

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Arkadaşlar çalışan bir site yok mu 1 aydır Uncoveri indirmeye çalışıyorum yok tüm siteler revoke olmuşz

euphrates

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
yeni jb mi çıktı. çok uzak kalmışım. ios 13.5 yüklenebiliyor mu hala. uncover yüklemede sıkıntı yaşanıyor mu? ayrıca neden yeni konu açılmamış ki? her şey birbirine girmiş bence. kendi görüşüm tabi.

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
yeni jb mi çıktı. çok uzak kalmışım. ios 13.5 yüklenebiliyor mu hala. uncover yüklemede sıkıntı yaşanıyor mu? ayrıca neden yeni konu açılmamış ki? her şey birbirine girmiş bence. kendi görüşüm tabi.
Ana konuda yeni sürüme göre revize edildi. Ne değişti ki yeni konu açalım? Araç aynı araç jb türü aynı. sadece destek arttı. Gelişticisi yeni bir araç yayınlamadı aracı güncelliyor sürekli bizim yaptığımız gibi. konuda takıldığın bir kısım varsa sorabilirsin. Üyelerimiz tecrübeli bu konuda.

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Aynı konudan binlerce insan sorun yaşamadan Jailbreak yaptılar...

Nedeni: uzak kalmışsın Jailbreak’den...

Emrekyk

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
cihazım ip 7 hiç jb yapmadım hangi proğramla yapayım alt singer yükledim ama failed hatası alıyorum

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
cihazım ip 7 hiç jb yapmadım hangi proğramla yapayım alt singer yükledim ama failed hatası alıyorum
Checkra1n kullanmak isterseniz
Unc0ver yüklemek isterseniz bununla unc0ver kurup kullanabilirsiniz

euphrates

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Aynı konudan binlerce insan sorun yaşamadan Jailbreak yaptılar...

Nedeni: uzak kalmışsın Jailbreak’den...
stabil durumda çalışıyor 12.4 jailbreaiğim o yüzden.
Mesaj düzenlendi:

Ana konuda yeni sürüme göre revize edildi. Ne değişti ki yeni konu açalım? Araç aynı araç jb türü aynı. sadece destek arttı. Gelişticisi yeni bir araç yayınlamadı aracı güncelliyor sürekli bizim yaptığımız gibi. konuda takıldığın bir kısım varsa sorabilirsin. Üyelerimiz tecrübeli bu konuda.
13.5 yükleyebiliyor muyum. imza açık mı. uncover yükleyebiliyor muyum.

quadespy

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
stabil durumda çalışıyor 12.4 jailbreaiğim o yüzden.
Mesaj düzenlendi:

13.5 yükleyebiliyor muyum. imza açık mı. uncover yükleyebiliyor muyum.
telefon modelini seçip imza açık mı bakabilirsiniz
unc0ver 13.5'e yükleniyor..

Tips
Tips
Üst Alt