Neler yeni

unc0ver ~ iOS 11.0 - 14.8 Jailbreak!

Erdzhan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
öyle bir dosya yok sorun orda şimdi cihazı sıfırladım tekrar deneyeceğim
Güncelleme almasın diye profil varmıydı cihazda? birkaç yerde tekrar yükleyip profili silince düzeldiğini söylemişler. Bende de aynı hatayı veriyordu güncelleme indirmiş onu sildiğimde düzeldi şuan.

pepe7115

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
jailbreak açıkken appstoreden ipa indirmiyor jailbreak devredışı bırakıp indirebiliyorum

yesildag

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Unc0vere ne zaman jailbreak yapmak için açıp tiklasam reboot oluyor her yolu denedim sonuç yine aynı.(11 pro ios 13.3) jailbreak olmuyor

harun.tvh

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Unc0vere ne zaman jailbreak yapmak için açıp tiklasam reboot oluyor her yolu denedim sonuç yine aynı.(11 pro ios 13.3) jailbreak olmuyor
Bende de aynı oldu. Bir kaç kere clean diagnostics kısmına bastım. Oldu. Bir kaç dediğime bakmayın en 30 :)

bunyaminbehar

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
Ben de iosninja’dan yükledim vrs 4 olanı. Ancak tıkladığımda hemen açılıp kapanıyor. (Altstore zaten hiçbir şekilde telefona aktaramıyorum.) neden açılıp kapanır ki hemen?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

GokhanTurkmen

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Ben de iosninja’dan yükledim vrs 4 olanı. Ancak tıkladığımda hemen açılıp kapanıyor. (Altstore zaten hiçbir şekilde telefona aktaramıyorum.) neden açılıp kapanır ki hemen?

Telefonu komple kapatip açmayı
Dark moddan çıkarmayı
Kilit eksan sifresini kaldirmayi
Ota guncellemesini silmeyi ? Denedinizmi

Tips
Tips
Üst Alt