Neler yeni

unc0ver ~ iOS 11.0 - 14.8 Jailbreak!

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
merhaba arkadaşlar uncover son sürümü ile A12 xs cihaza jailbrek kurdum tweak ve repo ekledim tek sorun whatsapp a şifre koymuştum whatsapp açılmıyor jailbreak aktif olsada olmasada açılmıyor jailbreak kaldırıyorum açılıyor yardım lütfen
Hangi tweak ile şifre koydunuz ise o tweakı ve ayar dosyasını silin.

honest

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
uncover ile jailbreak ı sildim 3 defa yeniden yükledim düzeldi teşekkürler

nihat1515

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
3.5.6 bende çok aradım bulamadım chimera ile jailbreak yaptım bilgisayar olmadığı için
Belki birilerinin işine yarar

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

alperatesready

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Eğer cihazınız ipx veya altıysa gelecek her güncellemeye jailbreak yapılabilecek bir exploit bulundu onun sayesinde ister 12.4.1 e jb çıkmasını bekleyebilirsiniz(onun sayesinde normalden daha kısa sürer çıkması) ya da aynı exploit sayesinde 12.4e geçebilir ve jb yapabilirsiniz başka seçenek yok. Ayrıca jb ve shsh kayıtlarınız olmadan (ikisi beraber olmalı) sürüm düşürme yapamazsınız(bu exploit için geçerli değil)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
link falan var mı nasıl yapabilirim 12.4.1 iphone 6 cihazım var

9simurg

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Eğer cihazınız ipx veya altıysa gelecek her güncellemeye jailbreak yapılabilecek bir exploit bulundu onun sayesinde ister 12.4.1 e jb çıkmasını bekleyebilirsiniz(onun sayesinde normalden daha kısa sürer çıkması) ya da aynı exploit sayesinde 12.4e geçebilir ve jb yapabilirsiniz başka seçenek yok. Ayrıca jb ve shsh kayıtlarınız olmadan (ikisi beraber olmalı) sürüm düşürme yapamazsınız(bu exploit için geçerli değil)

peki basıl yapabilirim

VodkaMann

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Bunu kullanmak için uygulama daha çıkmadı(çıktı ama geliştirici düzeyinde ve daha stabil değil) çıkmasını bekleyeceksiniz

honest

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
jailbreak yaptım normal çalışıyordu bügün kamera da ve whatsapp da görüntü yok whatsapp face id tanımıyor whatsap açılmıyordu jailbreak ı kaldırdım yardım edermisiniz

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
jailbreak yaptım normal çalışıyordu bügün kamera da ve whatsapp da görüntü yok whatsapp face id tanımıyor whatsap açılmıyordu jailbreak ı kaldırdım yardım edermisiniz
ldRestart işlemi bazı cihazlarda iş görüyor isterseniz deneyin.

grafixer

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone XR
PowerSelector yükle kardeşim cihaz kamerayı açmadığı zaman LDRestart yap uygulama ile yeterli şayet tweakler tam olarak aktif olmazsa Respring yaparsın ardından
Tweak: *****

Moderatör tarafından düzenlendi:

honest

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
PowerSelector yükle kardeşim cihaz kamerayı açmadığı zaman LDRestart yap uygulama ile yeterli şayet tweakler tam olarak aktif olmazsa Respring yaparsın ardından
Tweak
****yasaklı repo***
tekrar jailbreak yaptım whatsap a faceid eklemedim şuan stabil çalışıyor powerselector kurdum deneyeceğim teşekkürler
Mesaj düzenlendi:

işe yarayan tweaklar maalesef ücretli olmuş bioprotect adblocker gibi yok mu benzer ücretsiz tweakler

Moderatör tarafından düzenlendi:

honest

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
tekrar telefondan jailbreak yaptım appstore den uygulama indirmiyor ödemeniz tamamlanmadı uyarısı veriyor whatsapp parola ve yüz tanımada proplem oluyor yardım edecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
tekrar telefondan jailbreak yaptım appstore den uygulama indirmiyor ödemeniz tamamlanmadı uyarısı veriyor whatsapp parola ve yüz tanımada proplem oluyor yardım edecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler
Uncover yeni güncellemeyi bekleyin.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

RxOS

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
12.4.1 için JB çıktımı veya çıkıcak mı ?

RxOS

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Çıkmadı ancak cihazınız ipx altıysa çıkacaktır bekleyin

O dediğiniz IPX nedir hocam nasıl anlıyoruz öyle olup olmadığını ?

Edit : Şimdi anladım IPX i :D

Peki hocam bunla ilgili bir haber veya süre var mı tahmini ? Ben bir site buldum ve JB olduğunu söylüyor.

honest

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
tekrar jailbreak yaptım kamera çalışmadı power selektor kurdum icleaner kurdum komple temizledim yeniden jailbreak kaldırdım tekrar kurdum appstore den uygulama indirmiyor ödeme tamamlanmadı uyarısı çıkıyor kamera çalışmadığı zaman power selektorden resetliyorum camera çalışıyor appstore düzelmiyor

brynos

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
iphone 7 var bende. konuda eskiden tek link olurdu simdi 3.7.0 a12leri destekler yazmış fakat diger iphoneları da destekliyor mu? 3.6.3'teyim şu an geçmeme gerek var mı?

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
iphone 7 var bende. konuda eskiden tek link olurdu simdi 3.7.0 a12leri destekler yazmış fakat diger iphoneları da destekliyor mu? 3.6.3'teyim şu an geçmeme gerek var mı?
3.7.0 sürümünde A12 cihazlara destek verildi. 3.7.0 sürümünü siz de kullanabilirsiniz, hali hazırda kullandığınız sürümde sorun yok ise aynı sürüm ile devam edin.

brynos

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
3.7.0 sürümünde A12 cihazlara destek verildi. 3.7.0 sürümünü siz de kullanabilirsiniz, hali hazırda kullandığınız sürümde sorun yok ise aynı sürüm ile devam edin.
tesekkur ederim bir kaç tandom respring oldu ama tweaklerden midir uncoverdan mıdır bilmiyorum deniyim bi yeni sürümü

Tips
Tips
Üst Alt