Neler yeni

unc0ver ~ iOS 11.0 - 14.8 Jailbreak!

u23

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
arkadaşlar cihazım iphone 6 12.2 jailbreak yapacağım ama öncesinde 12.4 e güncellememi tavsiye eder misiniz? sanırım 12.4 de de jailbreak yapılabiliyor

deepdarkx

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
12.1.1 beta sürümünde unc0ver kullanırken reload system daemonds seçeneği açıkken jb yaptığımda telefonun çekimi gidiyordu. Şebeke yok sürekli aranıyor yazıyordu. 12.4 te de aynı sorun var sadece ben mi bu sorunu yaşıyorum? Reload system daemonds u kapatınca hiçbir sorun olmuyor yardımcı olabilirmisiniz

Furkan38

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
arkadaşlar bir şey sormak istiyorum konunun en başında v 3.5.2 verilmiş fakat v 3.5.5 e güncellenmiş olan ipa dosyasınını mı önerirsiniz yoksa sitedeki v 3.5.2 ile mi yükleme yapayım cihazım İphone 7 12.4

Batuhanakkas

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S Plus
Arkadaşlar telefon 12.1.4 jailbreak var fakat uncover silindi hiç bir şekilde inmiyor cydia import denedim orda da hata veriyor yüklenmiyor telefonu sıfırlayıp 12.4 sürümüne güncelleyip tekrar indirsem inermi

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
arkadaşlar bir şey sormak istiyorum konunun en başında v 3.5.2 verilmiş fakat v 3.5.5 e güncellenmiş olan ipa dosyasınını mı önerirsiniz yoksa sitedeki v 3.5.2 ile mi yükleme yapayım cihazım İphone 7 12.4
Konudaki 3.5.2 ile yapabilirsin.

fa7y

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
kral ben yeniyim siteyi kullanmakta zorlanıyorum 12.3.1 için telefondan jailbreak yapabileceğim bir link var mı :))

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
kral ben yeniyim siteyi kullanmakta zorlanıyorum 12.3.1 için telefondan jailbreak yapabileceğim bir link var mı :))
12.3.1 için jb yok, cihazını 12.4 sürümüne güncelleyip jb yapabilirsin.

Konunun ilk mesajını okuyun.

Emrhadymn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Arkadaşlar chimera ipa yı impactor aracılığıyla telefona yükledim ve gerekli işlemleri yaptım ve jailbreak işlemini yaptım noktaladım. Fakat cihazı kapatıp açtığımda hailbreak kalkıor ve sileo’ya giremiyorum. Chimera aracında ise jeilbreak yazıyor jeilbroken yerine.
Bilen arkadaşlar yardımcı olabilir misiniz?

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar chimera ipa yı impactor aracılığıyla telefona yükledim ve gerekli işlemleri yaptım ve jailbreak işlemini yaptım noktaladım. Fakat cihazı kapatıp açtığımda hailbreak kalkıor ve sileo’ya giremiyorum. Chimera aracında ise jeilbreak yazıyor jeilbroken yerine.
Bilen arkadaşlar yardımcı olabilir misiniz?
Cihaz kapanıp açıldığında jb devre dışı kalır. Tekrar jb yapmanız gerekli.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Herseferinde bunu yapmamız gerekiyor mu? Eski sürümlerde böyle birşey yoktu mantıklı gelmiyor bana :/
Yayınlanan jb ler tethered yani çihaz kapanıp açıldığında jb devredışı kalır. untethered jb de cihaz kapanıp açıldığında da jb aktif olur. Ve maalesef bu geçmişte kaldı.

RealKing

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
JailBreak bilgisayarsız indiriyorum ama yüklenmiyor sebebi nedir ?

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
A12'ler için kısa süre kaldı.

Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız

RomeoBenim

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 8 Plus
Arkadaşlar Şu Hatayı Nasıl Çözebilirim?Filza İle Dep Dosyası Yüklemeye Kalktım Şimdi Safe Moddan Çıkaramıyom Yüklediğim Depte Cydiada Gözükmüyor Sadece Cydiaya Ve Filzaya Girebiliyorum Çözüm İçin Yardımcı Olurmusunuz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

cengizhan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Evet 12.4 xs max için jb sabrederek bekliyıruz
Mesaj düzenlendi:

134751566667499395.jpeg
Mesaj düzenlendi:

Acaba 12.4 xs max için geldimi ?

Son düzenleme:

mamakli18

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XR
iphone se için jailbreak var mı arkadaşlar ? bu jailbreak yüklenir mi ona ??

mamakli18

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XR
cevap için teşekkür ederim ama benim sürümüm 12.2 bişey yapmam lazım mı ?

M

Musteszirat

Guest
arkadaşlar şimdi ben jb yaptım tweakleri yüklüyorum iyi tamam her şey ama uncover'da expiriybölümü var ve karşısında 6 days yazıyor bu ne demek veya 6 gün sonra ne olacak ne yapmam lazım lütfen bu konuda biri bana yardım etsin bir şeyler yazsın o kadar tweak o kadar emek boş yere gitsin istemiyorum lütfen şimdiden çok sağolun

mamakli18

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XR
Evet jb yapabilirsin.
kardeşim ben yüklemeye çalışırken böyle bir hata veriyor yardımcı olur musun ? jailbreak a bastıktan sonra bu uyarı çıkıyor

""rootfs already mounted delete ota file from setting storage if present and reboot""

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
kardeşim ben yüklemeye çalışırken böyle bir hata veriyor yardımcı olur musun ? jailbreak a bastıktan sonra bu uyarı çıkıyor

""rootfs already mounted delete ota file from setting storage if present and reboot""
Konunun ilk mesajında ota sorunu çözümü var spoiler içerisinde.

s333

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
arkadaşlar şuan elimde iPad Pro 3 11'' ios 12.1.4 var hangi sürüm jailbreak desteği var yardımcı olabilir misiniz

Tips
Tips
Üst Alt