Neler yeni

unc0ver ~ iOS 11.0 - 14.8 Jailbreak!

Burakk__

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
A12 lere ne zaman çıkar acaba? Birde 12.2 deyim 12.4 e geçim mi cihaz xs max

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

kral5353

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
ios 12.4 iphone 7 plus cihazıma jailbreak yaptım fakat hiç bir repo ekleyemiyorum 404 not found ve NOSPLIT hatası alıyorum nasıl çözeceğim heryerde baktım yapamadım jb yi sildim cydia impactor le yeniden denedim ama olmadı

Nanelimakarnaa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Chimera sileo yüklenmediği için ve anlık resetlemeler olduğu için jb aracını güncelledi.

Sent from my iPhone using Tapatalk

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
peki şu anda jb olan iphone x telefonun içeriğini değişmeden 12.4 e günceleyip jb yapma yolu nedir.
İtunes ile güncelleme yaparsan bulunduğun sürümün üstüne 12.4 yüklenir ve cihazında sürüm haricinde herhangi bir değişiklik olmaz.

euphrates

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
İtunes ile güncelleme yaparsan bulunduğun sürümün üstüne 12.4 yüklenir ve cihazında sürüm haricinde herhangi bir değişiklik olmaz.
temiz olmayacak ama sanırım. üşeniyor insan bir sürü program mailler, şifreler, düzen. offfff off.

RomeoBenim

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 8 Plus
Arkadaşlar Konu Dışı Sorum Ama Maruz Görün Şimdi Paypalla Satın Alma Yaptım Bir Kaçtane Ama Cydiadan Hesap Girişi Yapılmıyor Yani O Hesabı Yönet Kısmına Girilmiyor (12.4)Şimdi Bir Çok Tweak Satın Aldım 500 Tl Harcadım Sorum Şu Bu Satın Aldıklarımı Arkadaşımın Cihazınada Yükleme Hakkım Varmı?Varsa Bunu Nasıl Yapabilirim Yönetici Arkadaşlar Bi Yardım Edermi Lütfen

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Arkadaşlar Konu Dışı Sorum Ama Maruz Görün Şimdi Paypalla Satın Alma Yaptım Bir Kaçtane Ama Cydiadan Hesap Girişi Yapılmıyor Yani O Hesabı Yönet Kısmına Girilmiyor (12.4)Şimdi Bir Çok Tweak Satın Aldım 500 Tl Harcadım Sorum Şu Bu Satın Aldıklarımı Arkadaşımın Cihazınada Yükleme Hakkım Varmı?Varsa Bunu Nasıl Yapabilirim Yönetici Arkadaşlar Bi Yardım Edermi Lütfen

Cydia'da alımlar kapandığı için oraya girmez. Ki zaten yeni çare buldu repo sahipleri. Aldığın repoya giriş yapman gerek, oraya ihtiyacın yok senin. Hayır başka cihaza yükleyemezsin. Kendi cihaz numarana ayarlanıyor otomatik.

haydar_ecevit

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
peki şu anda jb olan iphone x telefonun içeriğini değişmeden 12.4 e günceleyip jb yapma yolu nedir.
Ben x kullanıyorum. 12.1.2jb deydim kısa zaman önce yedek alıp 12.3e güncelledim yeni jb bekleyişine geçmiştim. 12.4 çıkınca itunes üzerinden geri yükle dedim 12.4ü yükledim artı yedeğimi yükledim uncover 3.5.2 ile jb yaptım şuan için bir sorun yaşamadım.

RomeoBenim

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 8 Plus
Cydia'da alımlar kapandığı için oraya girmez. Ki zaten yeni çare buldu repo sahipleri. Aldığın repoya giriş yapman gerek, oraya ihtiyacın yok senin. Hayır başka cihaza yükleyemezsin. Kendi cihaz numarana ayarlanıyor otomatik.
Yav eskiden alınca bir kaç cihazda oluyordu?Şimdi Olmuyormu Asla?Birde Bir Şekilde Cihaza Yüklüyom Misal Silip Tekrar Kurabilirmiyim Yoksa Her Sildiğimde Genemi Para Ödemem Gerek???

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Yav eskiden alınca bir kaç cihazda oluyordu?Şimdi Olmuyormu Asla?Birde Bir Şekilde Cihaza Yüklüyom Misal Silip Tekrar Kurabilirmiyim Yoksa Her Sildiğimde Genemi Para Ödemem Gerek???

Bilmiyorum oluyorsa da ama bildiğim kadarıyla artık UDID numarana kayıt oluyor tweak başkasına uymuyor. Bir kere satın alırsın biter olay.

euphrates

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Ben x kullanıyorum. 12.1.2jb deydim kısa zaman önce yedek alıp 12.3e güncelledim yeni jb bekleyişine geçmiştim. 12.4 çıkınca itunes üzerinden geri yükle dedim 12.4ü yükledim artı yedeğimi yükledim uncover 3.5.2 ile jb yaptım şuan için bir sorun yaşamadım.
dfu modda 12.4 yüklmeyi sonrada yedeği yüklemeyi düşündüm. uygulayacağım birazdan...
Mesaj düzenlendi:

dfu modda 12.4 yüklmeyi sonrada yedeği yüklemeyi düşündüm. uygulayacağım birazdan...
sonuç: yedeklemeden geri yükleme yaptığında tweakler herşeyi hatırlıyor :) yani temiz kurulum olmuyor maalesef.

Son düzenleme:

hknst

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Az önce son sürümü indirdim ReProvision ile yükledim ama jb yapamıyorum 2/31de telefon yeniden başlatılıyor 6-7 kere denedim

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Yeni sürüm yayınlandı. A12-A12X cihazlar için ssh desteği eklendi. Ssh üzerinden cihaza bağlanıp tweak yüklenebilirse eskisi gibi oldu demektir.

bugra42

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
unc0ver 3.5.5 versiyonu cıkmıs dün ios versiyonum 12.4 jailbreak yaptığımda unc0ver 3.5.0 versiyonundaydı güncelle tekrar jailbreak yapayım mı sizce dahamı iyi olur

emirhankose32

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
unc0ver 3.5.5 versiyonu yüklemeye çalışıyorum ama Impactor imzalamıyor neden olabilir

haydar_ecevit

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Mesaj düzenlendi:

sonuç: yedeklemeden geri yükleme yaptığında tweakler herşeyi hatırlıyor :) yani temiz kurulum olmuyor maalesef.
io6dan bu yana hiç sorun yaşamadım :)

cengizhan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Hayırlı sabahlar Xs max 12.4
için jailbreak yayınlandı mı arkadaşlar
Mesaj düzenlendi:

unc0ver v3.5.4 is NOW OUT - Now with SSH support and more for A12-A12X devices on iOS 12.1.3-12.4 and fix for instant or random reboots on A7-A12X devices on iOS 11.0-12.4 with SockPuppet!

Çünkğ böyle bir bilgi var

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Hayırlı sabahlar Xs max 12.4
için jailbreak yayınlandı mı arkadaşlar
Mesaj düzenlendi:

unc0ver v3.5.4 is NOW OUT - Now with SSH support and more for A12-A12X devices on iOS 12.1.3-12.4 and fix for instant or random reboots on A7-A12X devices on iOS 11.0-12.4 with SockPuppet!

Çünkğ böyle bir bilgi var
Cydia yok henüz.

Tyurdasucu

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
İyi günler şuan 3.5.5 sürümü gelmiş bende 3.5.2 yüklü guncelleme nasil yapılıyor acaba ben cydia impactor üzerinden telefona yüklüycem fakat telefondaki eski olani silmem gerekli mi yoksa yuklenilen yeni sürüm telefondakinin üstünemi geçiyor?

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
İyi günler şuan 3.5.5 sürümü gelmiş bende 3.5.2 yüklü guncelleme nasil yapılıyor acaba ben cydia impactor üzerinden telefona yüklüycem fakat telefondaki eski olani silmem gerekli mi yoksa yuklenilen yeni sürüm telefondakinin üstünemi geçiyor?

Eskisini sil Yenisini yükle..

Tips
Tips
Üst Alt