Neler yeni

unc0ver ~ iOS 11.0 - 14.8 Jailbreak!

VodkaMann

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
arkadas ben su an iphone xs kullaniyorum ve 12.0.1 yüklü.ama a12 cihazlarini henüz desteklemedigi icin biraz daha beklemem lazim 12.4 yüklemek icin.bi 12.4 bloblarini nasil kaydedebilirim?yardim icin sevinirim
Şu an serverlerda sıkıntı oldupu için sadece PC kullanarak yapabilirsin isterseniz anlatabilirim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

rekli6

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Şu an serverlerda sıkıntı oldupu için sadece PC kullanarak yapabilirsin isterseniz anlatabilirim

vallahi arkadas cok iyi olur...12.4 imzasi kapanmadan kayit yapabilirsem

VodkaMann

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Eğer PC var ise Google’dan saveblobs u arayın ve kurun (github sayfasından kurun) ve telefonu bağlayın uygulamayı açın ve telefondan güvene basın uygulamanın sağ üstünden from device yazan yere basın ve alttan kaybedeceğimiz yeri seçin ve go ya basın kaydeder hemen
Herkese fayda sağlar umarım sıkıntı olursa çekinmeden özel mesaj atabilirsiniz

VodkaMann

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Şu anlık sererlarda problem olduğu için telefondan yapamıyoruz

rekli6

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Eğer PC var ise Google’dan saveblobs u arayın ve kurun (github sayfasından kurun) ve telefonu bağlayın uygulamayı açın ve telefondan güvene basın uygulamanın sağ üstünden from device yazan yere basın ve alttan kaybedeceğimiz yeri seçin ve go ya basın kaydeder hemen

bende 12.0.1 yüklü...otomatikmen 12.4. mi kaydediyor?

VodkaMann

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
İmzalı sürümleri kaydeder yani sadece 12.4

Numanss1

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus

saol kral sayende aldım adamsın :)

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
İphone 6splus ios 9.3.3 vardı son sürüme jb bekliyordum tesadüfi az önce baktım çıkmış :)) Ne olur ne olmaz hemen ios 12.4 e geçtim ve jb yaptım. Hız muazzam. Güncellemeyi itunes ile yapamadım ios sürümü 12.8 olcak dedi sanırım ben de 3u tools ile firmware indirdim ve 3u tools ile yükledim. Şu anda hiçbir sorun yok ve cihaz baya hızlı..

Liberty lite, dvirtualhome, reprovision, apps manager yükledim.

solg

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
İphone 6 plus ios 12.3 unsupported hatası veriyor. Model için destek yok mu arkadaşlar???

Destek yok zannedersem 12.4 güncelleyim bakalım :D

Son düzenleme:

Numanss1

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
arkadaşlar telefondan yazılımını 12.4 e güncelleyemeyenler itunes üzerinden dfu moduna alıp güncelesin. jb olanlarda 12.4 ün shsh kaydını alın succesion ile temiz kurulum yapın mounting file system ok hatası alırsanız(ben aldığım için yazdım) uncoverdan jb silip itunes üzerinden dfu modunda güncelleyin gitsin ben öyle yaptım D:

turkaslan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
arkadaşlar telefondan yazılımını 12.4 e güncelleyemeyenler itunes üzerinden dfu moduna alıp güncelesin. jb olanlarda 12.4 ün shsh kaydını alın succesion ile temiz kurulum yapın mounting file system ok hatası alırsanız(ben aldığım için yazdım) uncoverdan jb silip itunes üzerinden dfu modunda güncelleyin gitsin ben öyle yaptım D:
bende öyle yaptımda cydia impactor den unc0veri kuramadım ignition dan deniyorum
Güncelleme: şimdi tamamdır.

Son düzenleme:

Musadavut

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Jailbreakli olanlar için uncover ise disable update seçeneğini kaldırıp rejailbreak atın. Sonrasında diğer tüm tikleri kaldırıp restore rootfs yapın. Güncellemeyi kuracaktır. İyi forumlar dilerim.

Ekli dosyalar

turkaslan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Kestirmeler uygulamasındaki kestirmemden unc0ver un eski sürümünü yükledi. Güncel kestirme varmı?
Güncelleme : varmış Unc0ver Ipa Aracını Shortcuts ile Son Sürüme Güncelleme

12.1.1 sen sonra iOS 13 beta sürümlerini denemek için geçiş yapmıştım. 12.4 jailbreak çıkınca geri döndüm.
Tvos 12 profili yüklemeye gerek varmı?
Şuan güncelleme bölümüne girince - güncelleme denetlenemiyor - uyarısı çıkıyor. Buda unc0ver on yeni güncellemelerinin bir özelliğimi ?

Son düzenleme:

anls41

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
arkadaşlar ne yaptıysam itunesdan 12,4 e güncellemiyor. yazılı seçilip çıkartılıyor kısmından sonra cihaz reset atıyor.

Erol.K

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
12.1.1 b3 surumdeyim pc yok wifi ile guncellesem sorun olur mu

sorun olmaz
Mesaj düzenlendi:

Kestirmeler uygulamasındaki kestirmemden unc0ver un eski sürümünü yükledi. Güncel kestirme varmı?
Güncelleme : varmış Unc0ver Ipa Aracını Shortcuts ile Son Sürüme Güncelleme

12.1.1 sen sonra iOS 13 beta sürümlerini denemek için geçiş yapmıştım. 12.4 jailbreak çıkınca geri döndüm.
Tvos 12 profili yüklemeye gerek varmı?
Şuan güncelleme bölümüne girince - güncelleme denetlenemiyor - uyarısı çıkıyor. Buda unc0ver on yeni güncellemelerinin bir özelliğimi ?
unc0verden restore rootfs seçip jb yapın ardından yine disable auto updates ile jb yapın cihaz açıldığında kapatıp açın tel üzerinden ios güncellemesi yapabilirsin

Son düzenleme:
Tips
Tips
Üst Alt